בניה קלה מחיר למטר

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

בניה קלה מחיר למטר

אמרו לכם שבניה קלה זולה יותר מבניה כבדה מבטון וגם צדקו. השאלה היא עד כמה היא יותר זולה ועד כמה החיסכון הכספי הוא כדאי. ובכן, במקרה של בניה קלה מחיר למטר יכול להשתנות מאוד מפרויקט לפרויקט, אבל בסך הכל מדובר על חיסכון של עשרות אחוזים ביחס לבניה כבדה והחיסכון הזה יכול לפעול לטובתכם בין בכך שתוכלו לשמור יותר כסף בכיס ובין בכך שתוכלו להשקיע יותר בעיצוב הפנים של הבית ובעיצוב הגינה ומרחב החוץ שלו. על היתרון החשוב ביותר של בניה קלה, יתרון העלות, מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של חברת בית פלוס, המתמחה בבנייה, תכנון וניהול פרויקטים של בניה פרטית, ובין היתר מציעה פתרונות מתקדמים בתחום הבניה הקלה.

כמה עולה בניה קלה?

במקרה של בניה קלה מחיר למטר הוא פרמטר שיכול להשתנות מאוד מפרויקט לפרויקט, והדברים נכונים גם לגבי בניה כבדה או כל סוג אחר של בניה. המחיר למטר הוא למעשה נתון שנקבע על פי תכנית הבנייה של הבית, על פי המפרט שלו ועל פי סוג הבניה הקלה המיושמת. כך למשל, בניית בית פרטי מעץ כרוכה בעלויות שונות לחלוטין מהעלויות של בניית בית פרטי מפאנלים מבודדים. אבל פערי המחיר מושפעים מעוד שורה של גורמים, לרבות גודל ומספר מפתחי החלונות והדלתות, תפזורת התשתיות בבית, רמת הפיתוח, מאפייני הביסוס הנדרש לבית בהתאם לתנאי הקרקע וכן הלאה. כל זה כמובן עוד לפני שדיברנו על עיצוב הפנים של הבית ושלב הגמר.

בניה קלה מחיר למטר

החיסכון הכספי של בניה קלה

בניה קלה, חשוב להבין, היא בניה בטוחה לחלוטין, חזקה מאוד ועמידה מאוד ולמעשה בטוחה, חזקה ועמידה בדיוק במידה שמאפשרת מגורים בבית לאורך עשורים שלמים. הבניה הקלה מוכיחה לנו שאין צורך לבנות בית שעיקר ההשקעה בו נועדה כדי לאפשר לו להחזיק את עצמו ואת כובד משקלו. אפשר לבנות את הבית בצורה יותר פונקציונלית ויותר פשוטה, ובכך להשיג את המטרה המרכזית שלשמה אנו בונים את הבית בהשקעה כספית נמוכה הרבה יותר. את החיסכון הכספי שתפיקו מהבחירה בבניה קלה, תוכלו למנף א' כדי לשמור יותר כסף בכיס או ב' כדי למקסם את רמת העיצוב והנוחות של הבית החדש שלכם. כאמור, במקרה של בניה קלה מחיר למטר יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה, אבל בכל מקרה, בניה קלה של בית פרטי רחב ידיים תעלה עוד פחות מאשר דירה קטנה בבניין משותף. זוהי בדיוק הסיבה שבגינה בתים שנבנו על פי המודל של בניה קלה, הם בדרך כלל גם בתים יותר מעוצבים ויותר "עשירים". את התקציב שהתפנה ממלאכת הבנייה, מפנים בעלי הבית לעיצוב הבית, לבחירת חלונות בלגיים גדולים, להתקנת מטבח גדול ומודרני, לגימור ברמה הרבה יותר גבוהה לרבות חיפוי, ריצוף וכלים סניטריים ולמעשה בכל היבט אחר של עיצוב הפנים של הבית.

המפתח הוא בתכנון

אם אתם מעוניינים לבנות את הבית שלכם לפי המודל של בניה קלה מחיר למטר עבור הפרויקט שלכם יתגבש רק לאחר שיסתיים שלב התכנון ולפניכם תהיה מונחת תכנית בנייה מפורטת. תכנית הבניה הזאת היא למעשה בניית הבית שלכם על הנייר, וכל מה שיופיע בה יהפוך בסופו של דבר למציאות מוחשית. אם אתם רוצים למקסם את היתרונות של בניה קלה, חשוב מאוד שתשקיעו את מרב המאמץ בשלבי התכנון ואת שלבי הביצוע תשאירו לגורם מקצועי המתמחה בתחום של בניה קלה, גורם מקצועי כדוגמת חברת י.נ הנדסה שמלווה אתכם משלב התכנון, דרך שלב הבנייה והביצוע ועד הניהול הכולל של הפרויקט כולו.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו