בניה קלה מחיר למ"ר

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

בניה קלה מחיר למ"ר

מתכננים לבנות את ביתכם הפרטי ומתלבטים בין בניה מסורתית כבדה מבטון ובין בניה קלה? ישנם לא מעט שיקולים שעליכם לקחת בחשבון בכדי לבצע את הבחירה הזאת ממקום של ידע ובטחון, ואחד החשובים שבהם הוא כמובן המחיר. במקרה של בניה קלה מחיר למ"ר הוא ללא ספק אחד היתרונות החשובים ביותר, שמושכים רבים לבניית ביתם במודל הבניה הקלה, אם כי בשורות הבאות לא באמת נוכל לתת לכם מספר או אפילו טווח של מספרים שעליהם תוכלו לבסס את החלטתכם. מה הופך את הבניה הקלה לזולה יותר? עד כמה זולה יותר הבניה הקלה מהבניה הכבדה מבטון? איך תוכלו לנצל את החיסכון שיוצרת עבורכם הבניה הקלה בצורה הטובה ביותר? את התשובות לשאלות אלו ועוד, נותנים לכם פה בשורות הבאות, המומחים של י.נ הנדסה, המתמחה בניהול פרויקטים של בנייה פרטית ובכלל זה מתמחה גם בבניה קלה.

בניה קלה מחיר למ"ר

מדוע בניה קלה זולה יותר מבניה כבדה?

כאמור, במקרה של בניה קלה מחיר למ"ר צפוי להיות נמוך יותר משמעותית מהמחיר למ"ר של בניה כבדה. לעלות הנמוכה יותר יש שתי סיבות מרכזיות שמהוות את שני מרכיבי העלות המרכזיים בכל פרויקט בניה: חומרי גלם ועבודה. מבחינת חומרי הגלם, בניה קלה מבוססת על חומרי גלם קלים כדוגמת עץ או פאנלים מבודדים. חומרי גלם אלה מאפשרים למלא את נפח רכיבי הבנייה של המבנה בעלות נמוכה יותר מאשר העלות של יציקת בטון. מעבר לכך, רכיבי הבניה מיוצרים מראש במפעלי ייצור ומורכבים בשטח בקלות ובמהירות, מה שמוזיל מאוד את העלויות גם בהיבט של העבודה, לעומת תהליך היציקה המורכב של בטון. שני מרכיבים אלה גוררים אחריהם הוזלה של עלויות נוספות, שכן מכיוון שהם מאפשרים לקצר את תהליך הבנייה אז גם עלות התקורות של הקבלן יורדת, וגם עלות של כוח האדם יורדת. ניהול נכון של תהליך הבניה באופן חלק וזורם, מאפשר אפילו הוזלה נוספת, כך שבסך הכל, בחישוב כולל במקרה של בניה קלה מחיר למ"ר יכול להיות נמוך בעשרות אחוזים מהמחיר למ"ר של בניה כבדה מבטון.

איך תוכלו לנצל היטב את החיסכון הכספי?

מן הסתם, הבחירה בבניה קלה יכולה להתבסס גם על השיקול שאין לכם מספיק תקציב בכדי לבנות בית מבטון, או שעדיף לכם לסיים את הפרויקט בתקציב מוגבל יותר מבלי להיכנס לחובות כבדים. במקרה כזה, פשוט תוכלו ליהנות מההוזלה המשמעותית שמציעה לכם הבניה הקלה. יחד עם זאת, את העלות הנמוכה יותר של בניה קלה, תוכלו לנצל גם בכדי לשפר מאוד את המפרט של הבית החדש שאתם בונים לעצמכם. מרבית הבתים שנבנים במודל של בניה קלה הם בתים שזוכים לעיצוב יוצא דופן, בזכות כמובן, החיסכון בעלות הבנייה שאותו ניתן לנצל בשלב הגמר ובשלב התכנון. כך למשל, תוכלו להגדיל מאוד את שטח הבית לעומת השטח שהייתם יכולים לממן לו היה נבנה הבית מבטון. תוכלו לבחור דלתות וחלונות מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, ריצוף דקורטיבי, תוספות של אביזרי יוקרה, מטבח מפואר וגדול וכן הלאה. בחישוב הכולל, כל אלה יוסיפו לסך התקציב הנדרש ועדיין כנראה לא ישלימו את הפער בין העלות של בניה קלה ובין זו של בניה כבדה.

חברת י.נ הנדסה מציעה לכם שירותי ביצוע, תכנון וניהול של פרויקטים לבנייה פרטית על פי המודל של בניה קלה מחיר למ"ר מהזולים בשוק, סטנדרטים גבוהים וצוות מוכשר ומיומן שחי את עולם הבניה הקלה מדי יום כדי להציע לכם את המקסימום שיודע להציע עולם הבניה הקלה.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו