תפריט

בניית בית ממכולות

 

אחד הטרנדים הפופולאריים בשנים האחרונות לצד בניית בתים מעץ זה בניית בית ממכולות. המכולות ידועות כפתרון שינוע סחורה ממקום למקום ולאחסון במהירות ובנוחות. בשנים האחרונות קיבלו המכולות תפקיד חשוב נוסף והם עוזרים לבניית בתים. אם אתם מעוניינים בבנייה מהירה וזולה שגם ידידותית לסביבה בניית בית ממכולות הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

למה כדאי לכם בניית בית ממכולות?

אם חשוב לכם לא לפגוע בסביבה, לחסוך במיסים ולקבל בית מהיר תוך זמן קצר רוב הסיכויים שאתם צרכים בית ממכולה. באמצעות בניית בית ממכולות תוכלו ליהנות מכמה יתרונות חשובים שלא תמצאו בשיטות בנייה אחרות. ראשית, עם בניית בית ממכולה תקבלו בית מוכן על הקרקע תוך זמן קצר. בניית הבית שכוללת הכשרת הקרקע, בניית יסודות, שלד המבנה ושילוב אלמנטים שונים עלולים לעקב את הבנייה ולארוך זמן רב. עם בית ממכולה כל מה שתצטרכו זה לאפיין את המבנה שלכם ותוך זמן קצר תקבלו דירה למגורים ללא צורך בהמתנה של שנים עד לסיום בניית. שנית, עם בניית בית ממכולות תוכלו לחסוך בעלויות הבנייה באופן משמעותי מאשר שיטת בנייה אחרת. שלישית, עם ביית ממכולה תוכלו לשלב חומרים שונים כגון: עץ, פלדה ואף גבס על מנת ליצור לכם מבנה ייחודי ואיכותי. אך במידה ותצרו מראה אחר ותעשייתי תוכלו ליצור בית עם מראה גס ומחוספס. רביעית, בית ממכולה נראה ממש דומה לבית רגיל מבטון, לכן קשה לאנשים להבדיל בו. חמישית, בית ממכולה הוא בית חזק ויציב

למי מתאים בית ממכולה?

בית  ממכולה מתאים לאנשים שמחפשים בנייה מהירה, זולה ושאינה פוגעת בסביבה או  מזיקה.  בנייה ממכולה מתאימה עד מאוד לאקלים הישראלי והיא מבודדת באיכות גבוהה מאוד את הבית שלכם הן בתקופת הקיץ והן בתקופת החורף. מעבר לזה היא פתרון מעולה לכל מי שמאס בשיטת הבנייה הרגילה מבטון ואשר אינו בידיו מספיק כסף לרכוש בית. אז אם אתם משפחות או זוגות שאוהבים את הסביבה ולא רוצים לפגוע בה, ושיטות אחרות לא מתחברות אליכם, בית ממכולה הוא הפתרון המתאים עבורכם.

כמה עולה בית ממכולות?

בניית בית ממכולות בשטח של 120 מ"ר עולה כ-400,000  ₪. עלות הבית היא בהתאם לגודל השטח שאנו רוצים לרכוש. כמובן שבניית מכולות יכולה לקחת עד שלושה חודשים בתרחיש הכי פרוע שלנו. הזמן שאורך בבניית המכולה תלוי בבקשה שיש להגיש לעירייה או למועצה, לכן יש לקחת זאת בחשבון בעת קניית בית ממכולות. כמו כן, תוכלו לעשות לכם יחידת דיור ממכולות בגדול של 60 מ"ר בגג או בחצר וזאת תמורת 120,000 ₪ שכוללים פריטים סניטריים ומבטח. מחיר המכולה נקבע בהתאם לגודל המכולה, חומרי הגלם אשר משתמשים בהם, מיקום הסביבה ועוד. ככל שיהיה לכם מכולה גדולה יותר כך תשלמו מחיר יקר יותר.

 

בניית בית ממכולות