חברות בניה קלה

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

חברות בניה קלה

רוצים לבנות את הבית שלכם בבניה קלה? הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת, בהנחה שכבר למדתם את התחום ואתם יודעים בניה קלה מהי, הוא שאת הפרויקט שלכם אתם רוצים להשאיר בידיים מקצועיות המתמחות ספציפית בתחום של בניה, או במילים אחרות, עליכם לחפש חברות בניה קלה שזה מה שהן יודעות לעשות. בזה מה שהן יודעות לעשות, אנחנו מתכוונים לחברות שיודעות ללוות אתכם לאורך כל שלבי הפרויקט, התכנון, הביצוע וניהול הפרויקט כולו, כך שאתם תוכלו לשבת ולהשקיף מהצד כיצד נבנה הבית שלכם בדיוק כפי שאתם חולמים. על מה חשוב להקפיד בבחירת חברות בניה קלה? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת י.נ הנדסה המתמחה בעולם הבניה הקלה ומבצעת שורה ארוכה של פרויקטים לבניה פרטית במודל הקל.

חברות בניה קלה

חברות בניה קלה – התמחות חובה

בחיפוש אחר חברות בניה קלה, אתם צפויים למצוא חברות המתמחות בתחום הבניה הקלה ומבצעות אך ורק בניה על פי המודל הזה, ולצדן גם חברות בניה קלה שמבצעות פרויקטים שונים, לרבות בניה כבדה מבטון אבל גם בניה קלה. מהבחינה הזאת, שתי האפשרויות הן טובות מבחינתכם ולא אמור להיות פער ביכולות של אלו מול אלו. כל עוד החברה מתמחה בבניה קלה, מכירה את התחום, יודעת לפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם ויודעת לנהל פרויקט של בניה קלה בצורה מקצועית, המדובר בחברה לגיטימית עבור הפרויקט שלכם. הדבר החשוב ביותר הוא שמדובר בחברה שמכירה, עוסקת ומנוסה בתחום הבניה הקלה, ולא חברה שבאה להתגלח על הפרויקט שלכם.

חבילת שירות מא' ועד ת'

ניהול פרויקט מא' עד ת' הוא מרכיב מפתח בבניית בית פרטי, בין שמדובר בבניה קלה ובין שמדובר בבניה כבדה מבטון. חברות בניה קלה מקצועיות יודעות להציע לכם חבילת שירות כוללת מקצה לקצה, קרי ליווי והעמדת כל אנשי המקצוע והכלים הנדרשים לכם כבר משלב התכנון בו אתם בונים את הבית שלכם על הנייר בליווי אדריכל ועד שלב מסירת המפתח. שימו לב, שגם שלב התכנון צריך להיות מונחה על ידי אדריכל בניה קלה שמכיר את התחום ויודע כיצד לתכנן את הבית על פי העקרונות המקצועיים והחומרים המאפיינים של עולם הבניה הקלה. אותה חברה צריכה לדעת להוציא עבורכם את היתרי הבניה, לגייס את קבלני המשנה, לבצע את הבניה בליווי מהנדס בניין מוסמך, להשלים את שלבי השלד והגמר במהירות וביעילות ולבסוף להשלים את שלב המסירה, לרבות הוצאת טופס 4 לאכלוס, בדיקת בדק בית וכן הלאה.

תנאים של הסכם

בבחירת חברות בניה קלה, חשוב שתבחנו את התנאים להם מוכנה החברה להתחייב ויש לכך משמעות רבה מאוד על הצלחת הפרויקט ועל שביעות הרצון שלכם ממנו. כך למשל, חברות בניה קלה מקצועיות תאפשרנה לכם לשכור מפקח בניה מטעמכם ולעגן את הסמכויות שלו בהסכם העבודה של הפרויקט. חברה מקצועית גם תאפשר לכם מודל של תשלום מדורג לפי אבני דרך, כך שאת התשלום לא תצטרכו להעביר במלואו מראש, אלא בשלבים שונים לאורך הפרויקט בהתאם להתקדמות הפרויקט. חברות בניה קלה מקצועית תצענה לכם גם יכולות של ניהול פרויקט לרבות ניהול תקציב, ניהול לוחות זמנים, בקרה על התקדמות הפרויקט לפי תכנית הבניה והיתרי הבניה וכן הלאה. כל זאת, כאמור, בהנחה שאכן מדובר בחברה המתמחה בתחום הספציפי של בניה קלה ויודעת לבצע את כל סוגי הפרויקטים בתחום. חברת י.נ הנדסה היא בדיוק חברה כזאת, ולרשותה כל היכולות הנדרשות בכדי לבנות את הבית שלכם בכל מודל של בניה קלה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו