כמה עולה בנייה קלה למטר בשנת 2020

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

כמה עולה בנייה קלה למטר בשנת 2020

הבניה הקלה הפכה בשנים האחרונות לאופציה מוכרת – ולכן גם מבוקשת. אחרי האמריקאים והאירופאים שגילו מזמן את היתרונות של השיטה המתקדמת והחסכונית, גם הישראלים מתחילים להבין שלא חובה להיצמד לבטון, או באופן כללי לשיטות המסורתיות. אחד השיקולים העיקריים בהחלטה כבדת משקל זו הוא כמובן העלות של הקמת הבית. באופן כללי לגבי בניה קלה מחיר למטר רבוע נמצא בטווח שבין 3,500 ל-5,500 ש"ח, אם כי ישנם פרמטרים רבים שמשפיעים על העלות וכדאי לקחת את כולם בחשבון.

ממה מורכבת העלות של הבניה הקלה?

על-מנת לספק הצעת מחיר לפרויקט של בניה קלה, נדרשים פרטים רבים. במיוחד משפיעים על העלות גודל הנכס הרצוי ורמת הגימור המבוקשת. מבחינת השלד, המחיר הממוצע נע סביב ה-500 ש"ח למטר רבוע, לפני ההרכבה, כשהייצור מתבצע כידוע במפעל. עבור ההרכבה עצמה, שמתבצעת כמובן בשטח, תתבקשו לשלם עוד כ-250 ש"ח למטר רבוע, ומאחר שהעלויות הנ"ל הן לפני מע"מ, בפועל הסכום מגיע לקרוב ל-900 ש"ח למ"ר.
מרכיב משמעותי נוסף במחיר הסופי הוא הלוחות שעליהם מבוססים הקירות. לוחות מתקדמים, כולל חומרי בידוד במרכזם, יכולים לעלות 150 ש"ח למ"ר וכשהם איכותיים יותר המחיר עשוי לטפס עד לכ-350 ש"ח למ"ר ואף יותר.

עלות הגימור

טווח המחירים של המרכיבים השונים של הגימור נרחב למדי – בהתאם למגוון הגדול מאוד של האפשרויות.
בהתאם ניתן ליצור בית לכל מסגרת תקציב נתונה, כשהתוצאה בכל מקרה תהיה מרשימה, ידידותית לסביבה
וחסכונית מבחינת עלות התחזוקה (בזכות הבידוד המוצלח).
בכל מקרה, המחיר הממוצע של עבודות הריצוף הוא 20,000-25,000 ש"ח. עבור עבודות האלומיניום טווח
המחירים האפשרי הוא 15,000-35,000 ש"ח. הדלתות יעלו לכם עוד כמה אלפי שקלים, עבודות החשמל כ-
30,000-35,000 ש"ח וכך גם עבודות האינסטלציה. עוד הוצאה שכדאי לקחת בחשבון היא על קבלת היתר
הבנייה – כולל תשלומים לאדריכל, מהנדס חשמל, מהנדס אינסטלציה, מודד ועוד, ובסך הכל כ-30,000 ש"ח
נוספים.
תוספות שונות מייקרות את המחיר – גג רעפי חרס למשל יעלה כ-10,000-15,000 ש"ח ומדרגות למפלס עליון עוד כ-20,000-25,000 ש"ח. כאמור בשורה התחתונה בניה קלה במחיר הוגן עבור למשל בית של כ-80 מ"ר אמורה לעלות כ-300,000-350,000 ש"ח.

עלות בניית חדר

תוספת של יחידת דיור לבית קיים בשיטת הבניה הקלה תעלה כ-1,500-2,000 ש"ח למ"ר אם היא מתבצעת על בסיס פנל מבודד. כשמועדפים קירות רב שכבתיים – כלומר לוח פנימי, לוח חיצוני ובניהם חומרי בידוד – העלות תגיע לכ-3,000 ש"ח למ"ר . בכל מקרה כדאי לקחת בחשבון שאין הרבה אנשי מקצוע בתחום, כך שמציאת קבלן לבניה קלה שהוא גם מיומן מאוד וגם מציע מחירים תחרותיים עשויה להיות משימה מורכבת.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו