פיקוח בנייה פרטית

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

פיקוח בנייה פרטית

רכישת בית פרטי היא דבר מסובך ומורכב, לא רק שמדובר על תהליך שאורך כמה שנים טובות אליכם לבחור חברת בנייה או קבלן בנייה פרטי ומפקח בנייה שילווה אתכם לאורך כל התהליך עצמו ועד לקבלת המפתח. פיקוח בנייה פרטית מקצועית ונכונה באמצעות מפקח בנייה ימנע ליקויים שונים בעתיד, הוצאות כספיות מיותרות ועוגמת נפש.

מהו פיקוח בנייה פרטית?

פיקוח בנייה פרטית הוא פיקוח שנעשה בבניית בתי מגורים פרטיים. הפיקוח נעשה באמצעות מפקח בנייה אשר מטעם חברת בנייה או מפקח בנייה פרטי. המפקח אחראי על העשנה בשטח ועל בעלי המקצוע השונים, כך שאם נוצרת בעיה כלשהי בשטח הוא מיד מאתר אותה ודורש מבעל המקצוע לטפל בה.

האם כל בנייה מחויבת בפיקוח בנייה פרטי?

כל בנייה מחויבת בהתאם לחוקי הבנייה בישראל בפיקוח בנייה פרטית, אשר מתבצעת בהתאם למפקח בנייה בשטח. הפיקוח הוא חובה בהתאם לחוק ולכן כל בנייה פרטית חייבת פיקוח בנייה בכל תהליך הבנייה עצמו מראשיתו ועד סופו.

לשם מה יש צורך בפיקוח בנייה פרטית?

כל פרויקט בנייה פרטי מצריך פיקוח בנייה פרטית על מנת לוודא שהבנייה בשטח מתבצעת בצורה הטובה ביותר תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים. פרויקטים של בנייה פרטית מחייבים בדיקה של הסטנדרטים כפי שנהוג על מנת לקבל בניה בטוחה ואיכותית. לשם פיקוח בנייה פרטית יש צורך במפקח בנייה שאחראי על תכנון הבנייה ובנייתה לאורך כל התהליך ועד לקבלת המפתחות. תכנון נכון של מפקח בנייה ועמידה בלוחות זמנים מונעים ליקויים שונים בבניין ובנייה בטוחה ובטיחותית לבעלי הדירות ובהתאם לתקנים ולחוק. לכן פיקוח בנייה פרטית הוא תפקיד חשוב ומחייב אשר יש צורך בניסיון, מקצועיות ומיומנויות אישיות על מנת לנהל את הפרויקט עצמו ולעקוב אחר בעלי המקצוע השונים שמבצעים את עבודתם.

מדוע חשוב פיקוח בנייה פרטית של מפקח בנייה מקצועי?

אם מדובר על בית ראשון שלכם או בית שני, בכל אחד מהמקרים אתם חייבים ניהול ופיקוח בנייה בשטח. בהתאם לחוקי הבנייה כל פרויקט בנייה מחויב באנשי מקצוע על מנת לבצע את עבודות הבנייה בצורה הטובה ביותר. על כל איש מקצוע לתת דין וחשבון לקבלן ומהנדס הבניין וכן למפקח הבנייה אשר מפקח על עבודות אנשי המקצוע השונים. באמצעות פיקוח בנייה מחויב כל בעל מקצוע לדווח מפקח הבנייה על כל ליקוי או בעיה שהוא נתקל בה בשטח. מפקח הבנייה נועד על מנת לפקח על הנעשה בשטח, לאתר ליקויים שונים שלא יהיו חמורים יותר, לעבוד עם חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ובהתאם לחוקי ותקנות הרשות המקומית כחוק.

אם עומדים לפני תהליך בניית דירה במיוחד אם מדובר על פעם ראשונה שאתם רוכשים בית ואתם גרים באזור השרון, אתם חייבים מפקח בנייה בשרון. עם מפקח בנייה בשרון תוכלו להיות בטוחים שהבית שאתם עומדים לגור בו יהיה ברמת גמר גבוהה ביותר ללא כל ליקויים.

לשם מה יש צורך במפקח?

בניית דירה היא תהליך מורכב ולא פשוט, מדובר על תהליך ארוך ומייגע שלוקח כמה שנים טובות בטרם הוא מסתיים. על מנת להיות רגועים ובטוחים שהדירה שאתם עומדים לקבל לא תהיה עם ליקויים שונים, כדאי לכם מאוד לשכור את שירותי מפקח בנייה בשרון. עם מפקח בנייה בשרון מקצועי ומנוסה תוכלו להיות בטוחים שהבנייה מתבצעת בצורה הטובה ביותר ללא כל ליקויים או רשלנות. מפקח הבנייה דואג לך שהבנייה תתבצע בהתאם להוראות הבנייה כפי שנהוג בחוק, שהבנייה תעמוד בלוחות הזמנים, שחומרי הגלם אשר משתמשים בהם לבנייה יהיו איכותיים ולא זולים ובאיכות ירודה וכן שבעלי המקצוע ידעו לבצע את העבודה ללא כל תקלות.

כיצד בוחרים מפקח בנייה בשרון מקצועי?

על מנת לבחור מפקח בנייה מקצועי חשוב לבדוק לעומק את ניסיונו ומקצועיותו של המפקח עצמו, לבקש המלצות של לקוחות שהיו שבעי רצון, לבדוק באתרו של המפקח עם אילו חברות הוא עבד ואילו הוא עובד. לשאול לקוחות האם הוא עמד בלוחות הזמנים ועשה את עבדותו בצורה הטובה ביותר. רשימת אדריכלים ומהנדסי בניין אשר עבדו עם מפקח הבנייה הם מקור טוב לשאוב מידע על המפקח עצמו. הם יוכלו לספר לכם את אופן התנהלות המפקח בשטחו, הרמה המקצועית שלו ועוד. ככל שתשאלו ותחקרו עוד ועוד וכן אף תפגשו עם מפקח הבנייה ותגיעו לאתר בו הוא עובד על מנת לראות איך הוא עובד בשטח, כך תקבלו יותר מידע שיקל עליכם לבחור את המפקח המתאים עבורכם. כמו כן, חשוב לוודא שהמפקח אינו מנהל יותר מארבעה פרויקטים בו זמנית.

האם מפקח בנייה נחוץ בכל פרויקט בנייה?

הצורך בגיוס מפקח בנייה כמו כל בעל מקצוע אחר נחוצה עד מאוד בכל פרויקט בנייה בין אם הוא קטן או גדול. ללא פיקוח בנייה הדוק ועקבי לא נוכל לדעת מה מצב הבנייה בשטח, האם העובדים עומדים בלוחות הזמנים, האם ישנם ליקויים שונים או הכל מתנהל כשורה, האם בעלי המקצוע משתמשים בחומרי גלם איכותיים או בחומרי גלם זולים ולא תקניים. כל אלה חשובים רבות להצלחת בניית הבית והצלחת הפרויקט עצמו. לכן יש לעקוב אחר נושאים אלו ולהשוואות אותם לתכנון הבניין כפי שהוא מופיע בשרטוטים ובתכנונים שעשינו מבעוד מועד ולראות אם הבניין אכן מתקדם בהתאם לתכנונים או לא. אסור לנו לסטות ממה שתוכנן מראש ולכן תפקיד המפקח הוא תפקיד חשוב ביותר להצלחת הפרויקט עצמו ואין לחסוך עליו.

מפקח בנייה שאינו מקצועי מספיק או בעל וותר בתחום הבנייה עלול לבצע את עבודתו בצורה לא טובה כפי שמצופה ממנו. כלומר לא לשים לב לליקויים שונים או לכך שהעבודה נעשית בצורה בטיחותית ואיכותית, לכן חושב שמפקח הבנייה יהיה מקצועי ובעל ניסיון בתחום פיקוח הבנייה.

פיקוח בנייה פרטית

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

עבודות גבס והחשיבות של מפקח בניה

בונים בית חדש או משפצים דירה קיימת? סביר להניח שחלק מהפעולות שעומדות להתבצע קשורות בדרך כזאת או אחרת גם בעבודות גבס. עם כל כך הרבה

התקשרו עכשיו