איטום גגות בתל אביב

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני שמתחילים הגשמים משום שיש צורך בייבוש גגות שכבר נפגעו מחדירת נוזלים, במיוחד אם החומרים שבהם אטמו אותם כבר התבלו ולא חידשו. במקרים כאלה החדירה לגג היא עמוקה יותר ואי אפשר לאטום לפני שמבררים בדיוק עד לאן זה הגיע ומייבשים ייבוש יסודי את הגג וקצות יותר פנימה.

איטום גגות(צילום:freepik)

חשיבות איטום גגות

החשיבות של איטום גגות בתל אביב ברורה אבל עדיין יש אנשים שבטוחים שאיטום הוא חד פעמי ואחר כך זה מחזיק לכל החיים. את האיטום הראשוני עושים תמיד כאשר בונים את הבניין ואחר כך חובה לחדש אותו בכל כמה שנים. האיטום כולל לא רק את הגג אלא גם קירות וחניונים תת קרקעיים וכל נקודת מגע של הבניין עם הקרקע ועם מקור אפשרי של לחות. גם החומרים הטובים ביותר לא יחזיקו מעמד לנצח ולכן יש לחדש אותם מדי פעם, רצוי בחומרים מתקדמים אפילו יותר.

התאמת השיטה לבניין

בניינים שונים נבנים היום בצורה מורכבת הרבה יותר מאשר בעבר. לא רק המפרט הטכני שלהם שונה אלא גם התשתית המסועפת שמניחים בכל בניין לצרכים שונים. כבר לא קל למצוא היום גגות פנויים לגמרי כמו בבניינים שונים ומצד שני, הם גם בנויים טוב יותר ומחומרים עמידים יותר. יש צורך להתאים את שיטת האיטום לכל בניין, כאשר ככל שיש על הגג יותר מתקנים שמפריעים לאיטום כך יש בעיה בשימוש בשיטות מסוימות כמו יריעות ביטומניות ואחרות.

להתייעץ עם המומחים

פנו לחברת מרכז האיטום הישראלי לייעוץ בחינם בכל בניין כזה אנחנו מוצאים כמה אפשרויות וגם תקציבים שונים, ולכן יש להתייעץ עם המומחים שאתם מזמינים כדי לקבל הצעות מחיר ולשמוע מהם חוות דעת על מה שאפשר לעשות. זכרו שהאיטום חייב להיות הרמטי ואי אפשר להתפשר על שום סנטימטר פנוי. לפעמים יש בניינים שבוחרים בשיטה המסורתית של זיפות גגות גם משיקולי תקציב ובכל מקרה גם את זה צריך לעשות מי שיכול להציג ניסיון וידע מתאים, כולל הכשרה. ודאו שיש להם אחריות וביטוח לפני שמתחילים לעבוד.

הכנת הגג לאיטום

לפני שעושים איטום גגות בתל אביב יש להכין אותם לקראת העבודה. אם הגג שלכם בדרך כלל ישן, מוזנח ולא מטופל בקביעות יש צורך לבדוק אילו מתקנים מפריעים בדרך, לקלף שכבות ישנות של חומרי איטום וצבע וגם לבדוק את הפגמים בגג כדי לאטום אותם נקודתית. הגג חייב להיות מוכן לאיטום בצורה חלקה ואחידה בדיוק כמו קיר לפני צביעה. זוהי עבודה של מומחים שיודעים בדיוק היכן לאתר סדקים וחריצים כדי לוודא שהם לא שימשו פתח לחדירת נוזלים ולאטום אותם היטב. רק אז אפשר להתחיל לאטום את הגג ובשיטה שבה בחרתם מראש.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו