מזה שנים ארוכות מספקת י.נ הנדסה שירותי פיקוח בניה מתקדמים ומקצועיים ללקוחות פרטיים ומסחריים בכל רחבי הארץ. במסגרת שירותי הפיקוח מציעה החברה ללקוחותיה ייצוג מלא בפרויקט אותו הם מנהלים ויכולת לפקח על כל היבטי הפרויקט מול הגורמים המעורבים.

חברת י.נ הנדסה מקפידה על ייצוג האינטרסים של הלקוח בלבד ועל כן אינה מספקת את שירותיה בצורה עקיפה אלא ישירות ליזם או ללקוח הקצה. במסגרת שירותי הפיקוח, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם המהנדסים, האדריכלים, הקבלנים והפועלים המעורבים בפרויקט על מנת להבטיח את התנהלות הפרויקט על פי הסטנדרטים הנדרשים ועל פי המפרט שנקבע במסגרת תכנית הבנייה.

חברות פיקוח בנייה

בכל מקרה של ליקוי בנייה או התנהלות לקויה של מי מהמעורבים בפרויקט, אנו מקפידים לדווח על כך ללקוח ולפעול לתיקון הליקוי מול הגורמים המקצועיים בשטח ובזמן אמת. במשך שנים ארוכות רכשה חברת י.נ הנדסה ניסיון רב בתחום זה ולמדה על החשיבות של פיקוח נכון ומוקפד ועל השפעתו על התוצאה הסופית. בהתאם לכך, אנו מקפידים כיום לפעול על פי מתודולוגיה מאוד מוקפדת של פיקוח, נוכחות פיזית בשטח בצמתים מרכזיים, פיקוח רציף מרחוק, ביקורי פתע, ביקורת מסמכים ורגולציה וכל אלמנט אחר שיבטיח את התנהלות הפרויקט על פי האינטרסים המובהקים של הלקוח.

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

פיקוח בנייה הוא ההתמחות שלנו אחרי 10+ שנות ניסיון בתחום אנו יכולים להבטיח לכם שקט נפשי ובטחון כי הפרויקט שלכם ינוהל בצורה אופטימלית פיקוח הבנייה אינו חלקי עיקרי וחשוב בענף הבנייה. חברות פיקוח בנייה שונות מציעות את שירותי הפיקוח שלהם על מנת לעזור ללקוחות השונים לעבור את תהליך בניית הבניין בצורה הטובה ביותר. חברות פיקוח הבנייה מפקחות על תהליך הבנייה, עומדות בסטנדרטים המקצועיים הנדרשים, עומדות בלוחות זמנים צפופים ונוקשים, עומדות בתקציב ועוד.

מה כוללים שירותי חברות פיקוח בנייה?

שירותי חברות פיקוח בנייה כוללים את השירותים הבאים: פיקוח הנדסי יומי- החברות מבצעות פיקוח הנדסי יום יומי באמצעות מפקח בנייה מקצועי ומוסמך אשר אחראי על איכות החומרים ואיכות ביצוע העבודות בשטח כולל הפיקוח על הבנייה עצמה וטיב החומרים בהתאם להוראות הבנייה. הסברים והוראות לקבלנים- באמצעות הוראות והסברים לקבלנים השונים בהתאם לביצוע העבודה ההנדסית ובהתאם לתוכניות והוראות המזמין ניתן לפקח על הבנייה בשטח. ניהול לוחות זמנים- ניהול לוחות הזמנים הוא דבר חשוב ביותר בתהליך הבנייה. על לוחות הזמנים להיות מפורטים ומדויקים לביצוע בתיאום עם קבלן הבניין, כמו כן חשוב לעמוד בהם ובמידת הצורך לתת התראות של חריגות אשר צפויות בלוחות הזמנים מסיבות שונות.

י.נ הנדסה פיקוח בניה מקצועי

ביקורת על תוכניות העבודה- חברות פיקוח בנייה עושות ביקורת על תוכניות העבודה תוך כדי מעקב אחר הנעשה בשטח. מעקב ווידוא ביצוע ההוראות בהתאם לחוזה הקבלני הוא חלק חשוב ביותר בפיקוח הבנייה עצמו. ניהול יומני עבודה מול קבלן- באמצעות ניהול יומני הקבלן ניתן לתעד את המתרחש מדי יום בפרויקט עצמו. מעקב אחרי בדיקות חומרים- חברות פיקוח בנייה מבצעות בדיקות חומרים ועוקבות אחרים חומרים שונים שאכן הם עומדים בתקנים בהתאם לבדיקות שהוגדרו לפרויקט עצמו. אישור סופי של ההסכם- חברות פיקוח בנייה אחראיות על האישור הסופי של ההסכם בין המזמין לבין הקבלן כולל השלמת תיקוני תקופת הבדק כפי שנהוג בחוק. מעקב אחרי טיפול הקבלן בדיירים- החברות אחראיות על מעקב אחר טיפול הקבלן בשינויי הדיירים, בין אם זה קשור לאופי ההנדסי או בקשר לתמחור השינוי בין הקבלן לדיירים. מעקב וליווי מסירת הדירות לרוכשים- מעקב וליווי של מסירות הדירות לדיירי באמצעות הקבלן לרבות רישום פרוטוקולים, טיפול ומעקב אחרי תיקונים של ליקויים ועד שהם מושלמים במלואם כפי שהוסכם בין הקבלן לדיירים הסכם החוזה.

חשיבות חברות פיקוח בנייה

הודות לחברות פיקוח בניה ניתן לשים לב לפרטים קטנים שללא מפקח בנייה לא היינו שמים לב בכלל. לכן באמצעות פיקוח בנייה ניתן לאתר ליקויים שונים במהלך הבנייה עצמה ולמנוע אותם בטרם יהיה מאוחר. מעבר לכך, הודות לפיקוח הצמוד של מפקח הבנייה מטעם חברת פיקוח הבנייה נין לחסוך כסף רב על הבנייה, להיצמד לתקציב שהותאם לבניין עצמו ולא לחרוג ממנו. חברות פיקוח בנייה   .

פיקוח בנייה  – מה הפירוש?

פיקוח בניה לבתים לפני מכירה נעשה על ידי מפקחי בנייה שהוכשרו לפקח על תהליכי בנייה של בתים גדולים, בתים קטנים ודירות. מפקחים אלה מבצעים את העבודה בכך שהם דואגים כי הבנייה תעשה בצורה טובה והכל על מנת שהלקוחות של הקבלן המבצע יוכלו ליהנות ממבנים חזקים, בנויים נכון לפי כל תקני הבטיחות וכי מדובר מבנים שיקבלו את כלל האישורים לפני הגשת המפתחות לדיירים.

מהו תפקידו של מפקח בנייה?

כפי שהזכרנו, מפקח בנייה הוא אדם מקצועי ומיומן שידע לעבור על כלל הפרטים במבנה, לאשר את הבנייה, כמו גם לפקח עליה ובכך להגן על האינטרסים של הלקוחות: הלוא הם הדיירים שרכשו את הבית או הדירה. מפקח בנייה עובד בשיתוף עם אדריכל תוך ששניהם יכולים לאתר כשלים, ליקויים וסכנות במבנה ולבקש מהקבלן לשנות ולתקן את מהלך הבנייה על מנת שהיא תעמוד בתקנים. מפקחי הבנייה הפכו בשנים האחרונות לחלק עיקרי וחשוב בתהליך הבנייה עצמו. רוב עבודות הבנייה מתבצעות בעזרתם. הם מבינים את מורכבות תהליך הבנייה ויודעים אילו חומרים זקוק הבניין והיכן יש להשתמש בהם, מעבר לכך ניתן למצוא מפקחי בנייה במרכז ובשאר רכבי הארץ.

למה יש צורך במפקחי בנייה?

אם אתם בתהליך בניית בית חדש במרכז אתם חייבים מפקחי בנייה במרכז. עם מפקחי בנייה במרכז תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות והבנייה מתנהלת כמו שצריך ומפוקחת לאורך כל התהליך. הודות לפיקוח בנייה אשר נעשה באמצעות מפקחי בנייה במרכז ניתן לאתר ליקויים שונים ועבודות רשלניות אשר משפיעות אח"כ על הבית עצמו ועל הדיירים שגרים בו. תקלות בסיסיות בהנחת התשתית ובאיטום הדירה משפיעות רבות על הבניין, על החיים בו וכמובן על עלות ערך הבניין עצמו. אם הבניין החדש הוא בעל ליקויים שונים זה אוטומטית מוריד את ערך הבניין והדירה עצמה עקב הליקויים השונים אשר מפריעים לדיירים הבניין ואינם ניתנים לתיקון.

מה תפקידם של מפקחי הבנייה?

מפקח בניה מגנים על הלקוח עצמו לאורך כל התהליך הבנייה. מפקחי הבנייה מסתובבים בשטח הבנייה ומוודאים שחומרי הבניין ברמה גבוהה לשימוש בבניין עצמו ומתאימים לבנייה. מפקחי הבנייה בודקים את קוטר צינורות הביוב, מפקחים על עובדי המקצוע אשר פועלים בשטח, מוודאים שאין ליקויים שונים בעת העבודה עצמה, מכירים טוב את חומרי הבניין הטובים ביותר לשימוש בעת הבנייה וכן מוודאים את אטימות הגג, אטימות הדירה, בודקים את מערכת הביוב, החשמל  וכן את חיפוי הקירות ועוד. הודות לפיקוח של מפקחי בנייה במרכז ניתן למנוע רשלנות, טעויות בעת הבנייה וכן לחסוך בחומרים שונים.

האם חובה שיהיו מפקחי בנייה באתר הבנייה?

בכל פרויקט שבו יש צורך לבנות בניין מגורים הכולל בניינים רבי קומות או משרדים, וכן בפרויקטים מורכבים יותר יש צורך במפקחי בנייה. מפקחי הבנייה עוזרים לקבלן הבניין ולשאר בעלי המקצוע לפקח על תהליך הבנייה מראשיתו ועד סופו, וזאת במטרה למנוע רשלנות וליקויים שונים אשר ישפיעו על הבניין עצמו. הימצאות מפקחי הבנייה באתר עצמו גורמת ללקוח עצמו להיות רגוע שהכל מתנהל כשורה והוא יכול לעסוק בעיסוקיו בראש שקט. הפיקוח ההדוק והקפדני עוזר לתקן בשטח טעויות שונות תוך כדי בנייה ולהנחות את אנשי המקצוע השונים כיצד לבצע זאת. ולכן הם נחוצים בכל פרויקט בנייה מורכב וחשוב שבו יש צורך לבנות בניינים רבי קומות חזקים ויציבים. מפקחי בנייה במרכז

כיצד בוחרים את איש המקצוע הנכון?

על מנת לבחור איש מקצוע העוסק בתחום פיקוח בנייה, יש לשים לב כי מדובר באדם מנוסה, מהימן שאפשר לסמוך עליו, כזה שקיבלתם אודותיו המלצות, תוך בחירת איש מקצוע שמכיר את כלל שיטות הבנייה והדרכים לעמוד בתקנים. בזמן שאתם בוחרים את מפקח הבנייה, שימו לב כי מדובר באיש מקצוע שמגיע מתחום ההנדסה, היזמות הבנייה והקבלנות. בכך תוכלו לבחור מפקח מנוסה יותר שמכיר את כל השלבים בבנייה. חשוב לדעת כי מפקחי בנייה הם כאלה שאין להם תעודה מקצועית, אבל הם חייבים להגיע מרקע שניתן להסתמך עליו בעת תהליכי הבנייה ולכן תמיד יש לבחור איש מקצוע מהימן, מקצועי וכזה שיוכל לעמוד בתקציב ששיש לכם לצורך הפיקוח, כמו גם בלוחות הזמנים של בניית הדירה או הבית. לסיכום, באמצעות פיקוח בניה לבתים לפני מכירה יכולים הדיירים העתידיים להיות בראש שקט, כמו גם שרוכשי נכסים יכולים להיעזר בשירות כדי לוודא כי כלל הנכסים שלהם עומדים בתקנות וראויים לשהייה ומגורים. פיקוח בניה