כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים ושפתח הניקוז סתום. נשמע מוכר, נכון? כל אחד מאיתנו ימצא את עצמו בבעיית אינסטלציה בדיוק ברגע ובזמן הלא נכונים, בעיקר כאלו שבהם גם האינסטלטור עצמו כבר מסיים את יום העבודה. אך אם אתם גרים בכפר סבא והסביבה, לשמחתכם ניתן למצוא אינסטלטור בכפר סבא 24 שעות, זמין תמיד לקריאות חירום.

בעלי מקצוע 24/7 – יש כזה דבר

הזמנת בעלי מקצוע בשעות הערב הפכה למצרך מבוקש ואף מקובל. אם בעבר הנוהג היה להתקבע למסגרת נותני שירות הפועלים משמונה ועד חמש, כיום מבינים בעלי המקצוע השונים שהתקלות לא נחות בשעות הערב, אלא להיפך – אלו הזמנים בהם כולם מתאספים בבית אחרי יום העבודה, מה שגורם לכך שאלו הן השעות בהן התקלות מתגלות.

בלילה מטפלים במה שדחוף. היתר ימתין לבוקר

כל אינסטלטור בכפר סבא 24 שעות, יוכל להגיע במהירות לבית הלקוח כדי לטפל בתקלה. בדומה לנותני שירות אחרים כמו הווטרינר או טכנאי שירותי האינטרנט שלכם, הבעיה תיפתר בהתאם לחומרת התקלה: אם מדובר בפיצוץ בצנרת, כמובן שאין להמתין רגע אחד נוסף ולטפל בנושא מהר ככל האפשר. אך אם זו בסך הכל הגברה של לחץ מים בברז המטבח שלכם, תצטרכו לקחת בחשבון שייתכן וקיימים מקרים דחופים יותר בהם האינסטלטור נדרש לטפל.

תקלות הלילה הנפוצות ביותר בעולם האינסטלציה:

פתיחת סתימה – ככל הנראה התקלה מספר אחת במערכת הצנרת הביתית. כאן נפגש האינסטלטור עם סתימות בניאגרה, בכיור או בפתחי הניקוז, שעשויים לעלות על גדותיהם ולהציף את חלל הבית.

טיפול בנזילה – נזילה היא לא רק מקור רע להצפות, אלא גם מוקד ריח, עובש, בקטריות וחרקים למיניהם עם הזמן. הנזילה תחמיר אם לא תטופל בהקדם ולכן במצב חמור, הדיירים יגלו שהם לא מסוגלים אפילו לחסום אותה ולהמתין עד הבוקר. האינסטלטור יאתר את הנזילה ויחליף את המקור הדולף עצמו: ברז, גומיות, צינור וכד'.

עבודות אינסטלציה באמבטיה – אם האמבטיה בבית מצריכה תיקון כלשהו, ייתכן שתוכלו להשתמש בחדר האמבטיה הנוסף אם קיים, או פשוט להימנע בצער באותו הרגע ממקלחת. במקרה זה רצוי להמתין לבוקר עם התיקון, מאחר ולא מדובר על בעיה שלאורך שעות הלילה תסב נזק חמור כל עוד ברז המים לא מופעל.

פיצוץ בצנרת – מדובר באם כל הנזקים הפוטנציאליים ולצערכם, מדובר בתיקון יקר וארוך, שלא ניתן לבצע בשעות הלילה מאחר והוא ממושך מידי ומרעיש מאוד. אם בכל זאת מצאתם אינסטלטור בכפר סבא 24 שעות שמוכן לבצע את העבודה, היערכו להוצאה משמעותית.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו