אינסטלטור 24 שעות

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

050-3322584 לייעוץ ללא התחייבות 

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי. אינסטלטור 24 שעות הוא שירות שהופך להיות נפוץ בערים רבות ולכן הם גם יכולים לעבוד מסביב לשעון ולהרוויח יותר. התקלות הרבות של מערכת המים והביוב יכולות להיות אקוטיות ויכולות לחכות לשירות בשעות היום. זה טוב לדעת שאפשר להזמין אינסטלטור גם כשרוצים לפתור זאת מידית.

אינסטלטור(צילום:freepik)

שירותים שצריך בכל שעה

השירותים שצריך לקבל בכל שעה הם כאלה שפותרים בעיות של זרימת מים או סתימות בביוב ובשירותים שאי אפשר להמתין אתן יותר מדי. בדרך כלל גם אין לאן ללכת בשביל הפונקציות האלה ולכן הזמינות של אינסטלטור 24 שעות היא בדיוק הדבר הנכון והרצוי ביותר. זה אמנם עולה מעט יותר בגלל תעריפי לילה ושבתות, אבל כאשר הבעיה נפתרת מרגישים ויודעים שזה היה שווה באמת כל שקל ולכן לא מוותרים על זה. איכות חיים היא הכרחית בימינו.

מה מתקנים?

אינסטלטורים מומלצים24/7  שבאים מהרגע להרגע צריכים לפתור בעיות של פיצוצים בצינורות, מהסוג שגורם להצפה מוחלטת של הבית עד כדי כך שצריך לסגור את המים. זה יכול לגרום גם לכך שהשכנים יסבלו מהצפה כזאת ואתם עלולים לקבל על כך התראה דווקא מהם. הצפות כאלה מחייבות בדיקה מעמיקה של הפיצוץ בצינור ולפעמים קורה שהתקלה היא עמוקה יותר ומחייבת את שובו של האינסטלטור לאחר שהוא מטפל בזה זמנית. בכל מקרה, השירות יינתן עד התיקון המלא.

איתור נזילות

איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית או בעזרת סיבים אופטיים אינו חייב להיות דווקא בשעות הלילה, אלא אם כן זהו הזמן היחיד שמתאפשר לקבל בו שירות. אתם יכולים להזמין את האינסטלטור בכל שעה ביום והזמינות שלו בלילות רק מצביעה על כך שהשירות שלו יימשך גם בשעות נוספות. זה כדאי ומצביע על אחריות ועל הגינות בסיסית של בעל המקצוע. אפשר ליהנות משירותיו בשעות נוספות אם צריך לבוא לבדוק למה התקלה נמשכת ואם יש פיצוץ נוסף.

החלפת חלקים ואביזרים

קורה לעתים שהתקלה קורית בגלל שבירת ברזים, צינורות או מנגנונים שונים במקלחת או בכיורים. במקרים כאלה זה תלוי במלאי שעומד לרשות האינסטלטור אם הוא מחזיק אביזרים כאלה אצלו או שהוא צריך ללכת לקנות חדש. מלבד לסגור את המים ולחכות לשעות שבהן החנות פועלת אי אפשר לעשות הרבה, אבל לפחות תוכלו לדעת בדיוק מהי הבעיה ואיפה אתם עומדים.

למצוא את האינסטלטור הנכון

כשאנחנו זקוקים לבעלי מקצוע כאלה חשוב לבדוק אם המחירים שלהם הוגנים ואינן מנסים לנצל את המצב כדי לקחת מחיר יקר בהרבה. זהו שיקול שלכם, כמובן, אבל המקצועיות אינה תלויה בהכרח במחיר יקר אלא בשירות טוב, בידע ובניסיון ובמיומנות שנרכשת עם השנים. המלצות על אינסטלטורים אפשר לקבל גם במדיה החברתית וגם מחברים.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

סגרגציה בבטון

תהליך בניית הבית שלכם יכול להיות מורכב. הפעם נדבר על תופעת הסגרגציה בבטון. זוהי בעצם תופעה נפוצה למדי שמתקיימת פעמים רבות בעת בניית מבנים כאלו

בלוג
iengcoil_admin

סוגים שונים של משורי שולחן

באמצעות מסורים שונים ניתן לבצע עבודות נגרות, חיתוך ועיבוד עץ בצורה ביתית, כחובבים או כמקצוענים. בנגריות, בסדנאות, לחובבים במוסך הביתי, נדרשים מסורים חשמליים חזקים על

בלוג
iengcoil_admin

הובלת תכולת בית פרטי אחרי שיפוץ מקיף

שיפוץ מקיף של בית פרטי מבטיח שיפור משמעותי בכל ההיבטים – התשתיות משתדרגות בזכות האפשרות להשתמש בפתרונות מתקדמים (למשל צינורות SP במקום צינורות הברזל הישנים),

בלוג
iengcoil_admin

כך מצלמים קווי ביוב לפני טופס 4

אמונים על בניית מבנה חדש ונמצאים לפני קבלת טופס 4? זה הזמן לבדוק שקווי הביוב בבניין ראויים לשימוש. במאמר הבא נסביר מה זה צילום קווי

התקשרו עכשיו