בומנייט מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בומנייט יכול להיות פתרון מעולה עבורכם במידה ואתם מעוניינים לשפץ את הבית, וכן לתת לבית שלכם את המראה הייחודי שלו.

מה זה בומנייט

בומנייט הינה שיטה מיוחדת של ריצוף, אשר שיטה זו מאפשרת לבצע השמה בטון בכל החלל, לבומנייט קיימים כמה יתרונות, והיתרון הבולט שלו הינו שהוא ריצוף העשוי מבטון אשר מוטבע, וכן אין בבומנייט מרצפות, דבר זה גורם לכך שהבומנייט יכול לעלות על המון דרישות של לקוחות, דבר זה הינו מעולה מכיוון שהוא מונע הישחקות של החומר, וכן קיימת האפשרות לבצע את הבומנייט גם בכניסה לבית ובחצר הבית.

עמידות הבומנייט

כאמור, הבומנייט הינו חומר עמיד במיוחד, ולכן יכול להחזיק מעמד לאורך זמן רב, הוא יכול להיות עמיד בכל תנאי מזג האוויר הקיימים מכיוון שהינו חזק, וכן קיימת האפשרות לייצר את הבומנייט בגוונים שונים, פעם האפשרות היחידה אשר הייתה קיימת לו הייתה רק בצבע אפור, אך כיום הבמנייט הינו מוצר מאוד משוכלל אשר אפשר לייצר אותו בשלל צבעים שונים, מה שטוב הוא שהצבע בו הוא מגיע נשאר עמיד ולא יורד עם הזמן.

שימוש הבומנייט

שימוש הבומנייט יכול להיות מעולה כאשר משתמשים בו לצורך של בנייה, וכן הינו יכול להיות מתאים גם להמון צרכים אחרים הנדרשים, הבומנייט מיוצר מבטון וכן קיים בו תערובת של חומרים שונים, כמו: צמנט, חול, מים, וגם חצץ, בנוסף אל הבטון מחדירים מינרלים אשר עוזרים לו לשמור על העמידות שלו לאורך זמן, וכן יכולים לשפר את חוזקו של הבטון, דבר זה הינו מעולה על מנת להבטיח כי הבטון יישאר חזק ויציב לאורך זמן.

כיצד נקבע מחיר הבומנייט

בומנייט מחיר תלוי בכמה פרמטרים, אך החשוב מכל הוא שמחיר הבומנייט נקבע לפי מטר, בתוך המחיר למטר של הבומנייט מכלילים את יישור הקרקע עצמה, וכן את עבודת יציקת הבטון, יש לדעת כי בומנייט מחיר יכול להיות יותר גבוה במידה וקיים הצורך לעבוד בצורה קשה על יישור האדמה, במקרה בהם יישור האדמה הופך להיות חלק בעייתי המחיר של הבומנייט יהיה יקר יותר ממצב בו האדמה לא דורשת הרבה עבודה.

אילו עבודות אפשר לעשות באמצעות בומנייט

שימוש בבומנייט יכול להיות שימושי לעבודות שונות כמו:

מדרגות –

במידה וקיבלתם החלטה לבנות מדרגות העשויות מבטון, תוכלו להשתמש בבומנייט על מנת לבצע את העבודה הזו, באמצעות הבומנייט תוכלו לבצע עיצוב מיוחד למדרגות הבטון שלכם, וכן זה יכול להיות מיוחד וייחודי, מכיוון שהבומנייט הינו עבודת יד.

חניה –

מכיוון שבומנייט הינו עשוי מבטון, אתם יכולים להיות רגועים כי ריצוף החניה שלכם לא ייהרס מכיוון של פעם נכנסים ויוצאים עם הרכב, ולכן ביצוע עבודת בומנייט בחניה יכול להיות פתרון מעולה.

ריצוף בומנייט –

ריצוף בומנייט יכול להתאים לכם על כל החלל אשר נמצא מחוץ לבית, כמו החניה, ריצוף חיצוני של הגינה במידה ויש ועוד, כמובן שאתם יכולים להזמין עיצובים שונים של בומנייט היכולים להיות בעלי עיצוב מאוד מיוחד.

חיפוי בטון –

קיימת האפשרות ליצור מעין בריקים היכולים להיות מהממים על מנת לבצע איתם חיפוי לקירות.

בטון הינו חומר אשר מאוד חזק, בכל עבודות הבנייה השונות בטון מהווה את החלק הבסיסי ביותר לשלבי הבנייה, פשוט יש אפשרות לעשות המון דברים בעזרת בומנייט.

כיצד נוצר הבומנייט

ישנו קבלן טוב אמריקאי אשר עלה על הבומנייט לפני שנים רבות, עד אותו רגע הוא כלל לא היה קיים, קיימת האפשרות לבצע עיטור מסוים על הבטון עוד לפני שהוא מספיק להתייבש, וכך קיימת האפשרות לשנות את מראה הבטון באופן מאוד משמעותי, מה שעשה לפני שנים אותו קבלן הוא פשוט עיטר את הבטון עם תבניות שונות העשויות ממתכת, וכך הוא הצליח להקים את חברת בומנייט, שהחלה לעסוק בבטון מוטבע.

מה השתנה במשך השנים עם הבומנייט

הטכניקה של הבטון השתנתה באופן מאוד משמעותי עם השנים, השתכללות זו מאפשרת לעדות דברים מדהימים כמו: ריצוף גרניט פורצלן, מראה של עץ, אבנים משתלבות, וכן עוד המון דברים וסוגים אשר אפשר לעשות בעזרת השכלול הזה, כיום, קיימים סוגים רבים של בטון מוטבע, עם דוגמאות שונות ומשונות, כך יש לכם את האפשרות לעצב ולעשות כל מה שתרצו על פי הדמיון שלכם.

כיצד עובדים עם בומנייט

התהליך איתו מתחילים ליצוק את הבטון המוטבע הינו תהליך הנקרא משופר החלקה, מדובר על עבודה עם חומר מאוד חזק, וכן קיימת בו כמות לא קטנה של צמנט ושל חול, נדרש לפלס את הבטון עד לגובה הנדרש לאותה עבודה, וכן צריך לבדוק כי כל זה נעשה בצרה נכונה על מנת שלא יצטברו מים על הבטון, לאחר מכן צריך להמתין עד להגעתם של אנשי מקצוע על מנת שיבצעו ייבוש לבטון, זמן הייבוש יכול להיות תלוי בעונה אשר נמצאים בה בעת העבודה.

בומנייט מחיר למטר, כמה עולה

כאשר מדובר בעיצוב הגינה שלכם או בעיצוב הבית, רוב הסיכויים כי הינכם נכנסים להוצאות לא קטנות אשר יש להיערך אליהם מראש, כאשר אתם בוחרים לעצב את הבית בעיצוב אשר יכול להיות מרשים, וכן ללא מרצפות כלל, תוכלו לעשות זאת במחיר מעולה וכן גם עלות התחזוקה של זה יהיה נמוך, בעזרת בומנייט אתם יכולים להטביע את הבטון וכן להפוך את אותו מקום למושלם ועיצובי במיוחד, וכך אתם יכולים ליהנות מהרווח שבדבר, המחירים למטר תלויים בשטח העבודה, וכן המחירים יכולים להשתנות במידה ויש צורך לבצע עבודות תשתית מסוימות.

מהם היתרונות של הבומנייט

לבומנייט ישנו יתרון גדול, בומנייט הינו עמיד לאורך שנים מכיוון שהינו עשוי מבטון חזק, וכן כאשר מבצעים את עבודת הבומנייט בצורה נכונה ומקצועית, תוכלו למנוע צמיחה של עשבים באותו מקום, ולכן, עבודה עם הבומנייט יכולה להוות פתרון מעולה עבורכם במידה ואתם מעוניינים בעיצוב מיוחד אך אינכם רוצים להשקיע המון כסף על אותו עיצוב.

מה מיוחד בבומנייט

לבומנייט קיימת טכניקה אשר הינה מעולה וייחודית לה, היא יכולה להעניק צבע אשר יכול להישמר לאורך זמן רב ללא שום בעיה, וכן התחזוקה שלה הינה קלה ולכן, הבומנייט הינו חומר אשר מאוד קל לעבוד איתו וכן הינו חומר מאוד מבוקש לביצוע עבודות, בנוסף, יש אפשרות לבצע בבומנייט קווי גימור היכולים להיות גם עגולים ולא רק ישרים.

סיכום

במידה ואתם מעוניינים לעצב את הבית שלכם באמצעות בומנייט, אתם יכולים למצוא בומנייט איכותי ומוזל אצל גאיה החברה לריצוף.

אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר על מנת שנוכל לחזור אליכם על כל הפרטים אשר יוכלו לעזור לכם להחליט האם אתם מעוניינים בבומנייט , וכן האם שווה לכם לעבוד איתו.

סיכום

גאיה המרכז לריצוף הינה חברה מעולה אשר יכולה להציע לכם בומנייט מחיר מעולה לעומת חברות אחרות הקיימות היום בשוק, בנוסף גאיה המרכז לריצוף יכולה להתאים לכם ייעוץ אישי אשר יעזור לכם לבחור איזה בומנייט לרכוש.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש בומנייט לעבודה מסוימת אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר על מנת שנוכל ליצור אתכם קשר בהקדם.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!