בונים בית חדש? כך תבחרו חברה לניסור וקידוח בטון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

בניית בית חדש מלווה באינספור משימות, החל משלב התכנון, דרך הביצוע ועד למסירת המפתח לידי הלקוח, וכדי להגיע לתוצאות הרצויות שמשלבות שימושיות ואיכות גימור גבוהה, על הקבלן ומנהלי הפרויקט לנהל נותני שירותים ובעלי מקצוע מסוגים שונים.

אחד מהשירותים הנפוצים שמלווים בניית בתים חדשים הם שירותי ניסור וקידוח בטון שאף על פי החיוניות שלהם, רבים כלל אינם מכירים את המקצוע ואת הדרך הנכונה לבחור חברה מומלצת.

לפניכם כל מה שצריך לדעת כדי להזמין חברה מתאימה לקידוח או ניסור בטון שתספק לכם שירות מקצועי במחיר הוגן.

מה זה קידוח וניסור בטון?

שירותי קידוח וניסור בטון באים לתת מענה מקצועי בסיטואציות שבהן צריך לפתוח פתח בבטון או כשצריך להסיר חלקים גדולים שיצוקים מבטון.

מאחר שהבטון חזק וכמעט בלתי ניתן לשבירה, טכניקת הניסור והקידוח עושה שימוש בעיקרון החיכוך מתוך הנחה שאם נחכך חפץ חזק וקשה יותר, הבטון יתפורר.

וזה בדיוק מה שקורה בפועל. מסורים ומקדחים מסוגים ומידות שונות, מניעים להבים וכוסות קידוח משוננים, עשויים מתכת מורכבת שמצופה בתערובת ייחודית של שבבי יהלום.

שכבת היהלום שבאה במגע עם הבטון, מפוררת אותו, חודרת אל תוכו וכך חותכת אותו באופן מדויק.

מאחר שבית פרטי מורכב מאחוז ניכר של בטון, הזמנת שירותי ניסור וקידוח אינו דבר יוצא דופן אך כדי להשיג את המטרה ולקבל תמורה מלאה לכספכם, חשוב שתעשו את זה בדרך הנכונה.

כמה עולה ניסור וקידוח בטון?

מחיר ניסור וקידוח בטון נקבע על פי מספר מרכיבים. התייחסות אל כל נקודה, תאפשר לנו להבין מהו מחיר הוגן וכיצד לסנן הצעות מחיר בדרך יעילה.

 1. ניסור לעומת קידוח – המחיר הממוצע של ניסור בטון בבית פרטי שונה מזה של קידוח ממוצע מאחר שעבודות הניסור מורכבות וגדולות יותר בסוג זה של עבודות.
 2. היקף של העבודה – ככל שצריך לנסר או לקדוח יותר, כך המחירים יעלו אם כי חשוב לציין שהמחיר למטר ילך וירד ככל שהעבודה גדולה.
 3. סוג ועובי הבטון – ככל שהבטון חזק ועבה יותר, כך המחיר עשוי לעלות מפני שיש צורך בשימוש בכלים גדולים וחזקים יותר ופינוי הבטון המרוסק צורך זמן.
 4. מה מנסרים או קודחים – קידוח וניסור בטון יכול להתרחש בקיר, רצפה או תקרה – עבודות עם תעריפים שונים.
 5. סוג החברה שפניתם אליה ואחוז הרווחיות שהיא עובדת לפיו. שימוש לב שבמקרים רבים אין קשר מחייב בין מחיר גבוה לאיכות ומקצועיות.

מתי צריך להזמין שירותי ניסור וקידוח בטון?

הצורך בשירותי ניסור וקידוח בטון בבניית בית פרטי פוגש אותנו בכל פעם שצריך לפתוח פתח או להסיר חלקי בטון.

בין שלל המקרים אפשר למנות קידוח פתח למזגן, קידוח פתחים להעברת צינורות ביוב ומים, ניסור של קירות ממד כדי להתקין דלת או חלון, חיתוך של תקרה כדי לבנות מדרגות שמחברות בין שתי קומות ועוד.

טיפים לבחירת חברה לקידוח וניסור בטון

כפי שבוודאי שמתם לב, מגוון התרחישים שבהם אתם עשויים להזדקק לחברת ניסור וקידוח בטון מאוד רחב ומאחר שהפעולה חייבת להתבצע בדיוק ואחריות מרביים, לבחירה נבונה של חברה מומלצת לניסור וקידוח בטון יש משקל גבוה בהצלחת הפרויקט.

 1. התאימו את סוג החברה – צריכים לקדוח כמה פתחים בודדים? אתם לא חייבים להזמין חברה יקרה ואפשר לעתים להסתפק בבעל מקצוע הגון שיבצע את העבודה לשביעות רצונכם. לעומת זאת, אם העבודה גדולה ומורכבת, חשוב להזמין חברה שערוכה לכך מבחינת כוח אדם וכלים.
 2. התמקדו באזור המגורים שלכם – בהיעדר נסיעות ממושכות, חברה לניסור וקידוח באזור המגורים שלכם יכולה להיות זולה יותר.
 3. חפשו חברה עם ניסיון – לא משנה מה סוג העבודה, חשוב לבחור בחברה שמנוסה בסוג העבודה שצריך לבצע.
 4. בקשו רשימת ממליצים – אין כמו רשימת לקוחות שאפשר לשוחח איתם כדי להתרשם מהחברה והשירותים שלה.
 5. בחרו בחברה עם ביטוחים רלוונטיים – עבודות הניסור והקידוח מסוכנות ולכן תמיד עדיף לבחור בחברה עם ביטוחים מתאימים.
 6. הקפידו על כללי בטיחות – אל תתפשרו על הבטיחות. וודאו שמי שאמור לנסר ולקדוח בטון, עובד על פי כללי הבטיחות הנדרשים.
 7. בצעו סקר מחירים – סקר מחירים הוא דבר חשוב בעיקר כשהשוני בין הקבלנים השונים כל כך גבוה.

יישום של 7 הכללים שסקרנו יסייע לכם למצוא חברה מומלצת ומתאימה לניסור וקידוח בטון תוך הוזלת העלויות בסכומים ניכרים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו