בלוק

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בעשורים האחרונים הלך ופחת השימוש בבלוקים לבנייה חדשה וזאת לטובת כניסת יציקת הבטון כטכניקת הבנייה החזקה, היעילה והזולה ביותר. יחד עם זאת, בלוק הוא עדיין רכיב בנייה חשוב ומרכזי שאיתו מבוצעות לא מעט תוספות בנייה, הן במקרה של הוספת חדר או מרפסת, משטחי דריכה, גדרות חוץ ואפילו קירות ומחיצות פנים בבית. מהם הפרמטרים שעל פיהם נבחן בלוק? היכן נכון לשקול את השימוש בבלוקים על פני שימוש ביציקות בטון? מהם הסוגים השונים של בלוקים, שאותם אתם רוצים לבחון? את התשובות לשאלות אלו נותנים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לבניה פרטית.

מהם הפרמטרים שמשפיעים על איכותו של בלוק?

בלוק הוא למעשה רכיב בנייה שמיושם באמצעות חיבור של יחידות נפרדות במקום יציקה של יחידה אחת שלמה ואחידה. הבלוק מיוצר על ידי תערובת של חומרי מליטה ואגרגטים וכל סוג של בלוק עושה שימוש בתערובות שונות. ישנם בלוקים חזקים יותר, אחרים אטומים ומבודדים יותר, אחרים נועדו לתת חוזק מבני בסיסי בלבד – הכל נקבע על פי סוג התערובת שממנה מיוצר הבלוק. את התערובת שופכים לתבנית, ומכניסים לתהליך של אשפרה בתנור, מה שמייבש את התערובת ומעניק לבלוק את החוזק המבני הסופי שלו. ככלל, ככל שנעשה שימוש באגרגטים קטנים יותר (אבקתיים במקום חצץ למשל), רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הבלוק היא גבוהה יותר. מינונים שונים של מלט, מים, סיד, חצץ ואגרגטים אחרים, משפיעים ישירות על החוזק המבני של הבלוק ועל כן על ההתאמה שלו למשימות בנייה שונות.

איזה בלוק מתאים לכם?

מן הסתם, כבר שמעתם על מותגים שונים של יצרני בלוקים ולבטח שמעתם על בלוק איטונג. איטונג הוא אכן בלוק מאוד איכותי אבל יש לו היום מתחרים טובים לפחות כמוהו. יתרונו הוא ברמת הבידוד הגבוהה שלו ובעמידות שלו בלחות וחום. המשמעות היא שאם אתם רוצים לבנות למשל תוספת של חדר נוסף בבית, בהחלט כדאי לכם להשתמש בבלוקים כדוגמת איטונג או דומיו, אך אין טעם להשקיע בכמות גדולה של בלוקים יקרים מסוג זה, אם אתם רק זקוקים למספר בלוקים לבניית גדר חיצונית שאין שום משמעות לרמת הבידוד שלה מפני רעש או טמפרטורה. בכל בנייה של חלל פנים, אתם בהחלט רוצים לשים לב לפרמטרים של בידוד תרמי, בידוד אקוסטי ועמידות בפני חום. במידה ומדובר בבנייה של חדר או בית שלם, ישנה חשיבות רבה מאוד גם למידת החוזק המבני של הבלוק. לעומת זאת, בבניית גדר חיצונית למשל, אין צורך בבלוקים שמצטיינים ברמת בידוד גבוהה אך כן חשוב להקפיד על בלוקים בעלי עמידות גבוהה ללחות.

האם כדאי בכלל להשתמש בבלוקים?

התשובה היא שבמקרים מסוימים בהחלט כן. עבודה עם בלוקים היא עבודה קלה יחסית ועל אף שהיא דורשת דיוק גבוה וידע מקצועי, היא מאפשרת ביצוע מהיר יותר וקל יותר של העבודה לעומת האופציה של יציקות בטון. בלוקים איכותיים שמצטיינים במיוחד בחוזק המבני שלהם ועשויים מבטון יצוק, יודעים לספק לכם חוזק מבני כמעט זהה לזה של קירות בטון ובמקביל מעניקים לכם גמישות רבה מאוד בתהליך הבנייה. בכל מקרה, החלטות מסוג זה הן החלטות שאתם רוצים לקבל בליווי איש מקצוע מתאים. המרכז לבניה פרטית מספק לכם תמיכה מלאה בתהליכי בניה של בתים פרטיים ובכלל זה מספק ייעוץ מלא סביב השימוש בבלוקים, יציקות בטון וסוגים שונים של בלוקים בהתאם לשימוש הספציפי שלהם בתוך תהליך הבנייה. למרכז גם ערוצים מסחריים ענפים לרכש של בלוקים במחירים מוזלים ובאיכות גבוהה.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!