בניה חכמה

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

בניה חכמה

המונח בניה חכמה מתייחס בדרך כלל להתנהלות חכמה של פרויקט הבניה, החל משלב התכנון, דרך שלב הביצוע וכלה בשלב האכלוס. יחד עם זאת, בניה חכמה יכולה להתייחס גם לבניה שמבוססת כולה על העקרונות של הבית החכם המודרני, קרי בנייה של בית שמותקנות בו כל התשתיות וכל ההכנות ליישום בית חכם. בשורות הבאות יספרו לכם המומחים של חברת בית פלוס על בניה חכמה במובן של ניהול נכון וחכם של פרויקט בניה, כתנאי להצלחת הפרויקט, להשלמתו במהירות הרבה ביותר ובתקציב הנמוך ביותר.

בניה חכמה

מה זאת אומרת לבנות חכם?

פרויקט בניה הוא פרויקט שמורכב מכמה וכמה שלבים שונים, כשעל כל שלב אחראי איש מקצוע או קבלן אחר וכל שלב תלוי בשלב שלפניו. כשלוקחים את העובדה הפשוטה הזאת בחשבון עבור אדם פרטי שמעוניין לבנות את ביתו, המשמעות היא שלפני אותו אדם פרטי עומד אתגר כמעט בלתי אפשרי של הכרת תהליך הבנייה על כל שלביו וכל שלבי המשנה שבו, איתור ובחירת אנשי המקצוע המתאימים והטובים ביותר עבור כל שלב, תיאום בין כל אנשי המקצוע ופיקוח עליהם על מנת להבטיח שהכל זורם כפי שצריך ובצורה חלקה ויעילה. כפי שאמרנו, המדובר באתגר שהוא כמעט בלתי אפשרי עבור האדם הפרטי מן הרחוב. בניה חכמה היא בניה שמתבססת בראש ובראשונה על היכרות מעמיקה עם עולם הבנייה, על ידע ועל ניסיון רב בעולם זה ועל היכולת לנהל את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, בצורה יעילה, מהירה וזולה. ליעילות בה זורם תהליך הבנייה ולמהירות בה הוא מגיע לכדי השלמה, יש השפעה דרמטית גם על העלות הכוללת של הפרויקט בסופו של דבר וגם על התוצאות. לבנות חכם פירושו לנהל נכון את הפרויקט ולייצר זרימה חלקה ויעילה של התהליך משלב לשלב, ללא עיכובים ומבלי לוותר על אף אלמנט בתהליך.

איך תבטיחו בניה חכמה של הבית שלכם?

כדי להבטיח שהבית שלכם נבנה בצורה חכמה, אתם רוצים קודם כל להעביר את כל ניהול הפרויקט לידיים מקצועיות, שיבצעו עבורכם את התכנון בפרויקט, את הבנייה שלו בפועל ואת הניהול הכולל. למעשה, בכל פרויקט של בניה פרטית, בניה חכמה משמעותה ניהול נכון של הפרויקט, מרכיב מפתח בכל פרויקט בניה שבדרך כלל מקבל מענה מכיוונם של יזמים מנוסים שמנהלים את הפרויקט ביד רמה. בבנייה פרטית, בהיעדר גורם מקצועי מנהל, המשמעות היא שהלקוח עצמו הוא שמנהל את הפרויקט ובהיעדר הידע, ההיכרות והיכולות הנדרשות בידי אותו לקוח, המדובר במתכון בדוק לבעיות ותקלות. רק כדי להמחיש את האתגר, חשבו על הצורך שלכם להבין בדיוק מה עליכם לעשות בכל שלב, להבין בדיוק מיהו איש המקצוע הנדרש, לאתר ולבחור את איש המקצוע המתאים ביותר, לסגור מולו הסכם עבודה, לתאם אותו אל מול כל יתר אנשי המקצוע שמעורבים בפרויקט, לפקח על פעילותו ולוודא שהכל מתנהל כנדרש על פי הסטנדרטים ההנדסיים והמבניים הנדרשים. סביר להניח שאתם פשוט לא מסוגלים לכך, ולא בגלל מי שאתם אלא בגלל מי שאתם לא – אתם לא אנשי מקצוע בענף הבנייה.

בניה חכמה בניהול גורם מקצועי

חברת י.נ הנדסה מציעה לכם פתרון מקיף מקצה לקצה, במסגרתו החברה דואגת לכל היבטי ניהול הפרויקט, החל משלב התכנון, גיבוש תכנית הבניה על ידי אדריכל מוסמך לבחירתכם, הוצאת היתרי בנייה מהרשות המקומית וכן הלאה, עבור לשלב הביצוע, גיוס קבלני משנה, פיקוח על הפרויקט כולו ולבסוף אכלוס, טופס 4 ומסירת מפתח. זוהי בדיוק המשמעות של בניה חכמה, שהיא גם יותר מהירה וגם יותר זולה.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו