בניה חכמה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

המונח בניה חכמה מתייחס בדרך כלל להתנהלות חכמה של פרויקט הבניה, החל משלב התכנון, דרך שלב הביצוע וכלה בשלב האכלוס. יחד עם זאת, בניה חכמה יכולה להתייחס גם לבניה שמבוססת כולה על העקרונות של הבית החכם המודרני, קרי בנייה של בית שמותקנות בו כל התשתיות וכל ההכנות ליישום בית חכם. בשורות הבאות יספרו לכם המומחים של חברת בית פלוס על בניה חכמה במובן של ניהול נכון וחכם של פרויקט בניה, כתנאי להצלחת הפרויקט, להשלמתו במהירות הרבה ביותר ובתקציב הנמוך ביותר.

בניה חכמה

מה זאת אומרת לבנות חכם?

פרויקט בניה הוא פרויקט שמורכב מכמה וכמה שלבים שונים, כשעל כל שלב אחראי איש מקצוע או קבלן אחר וכל שלב תלוי בשלב שלפניו. כשלוקחים את העובדה הפשוטה הזאת בחשבון עבור אדם פרטי שמעוניין לבנות את ביתו, המשמעות היא שלפני אותו אדם פרטי עומד אתגר כמעט בלתי אפשרי של הכרת תהליך הבנייה על כל שלביו וכל שלבי המשנה שבו, איתור ובחירת אנשי המקצוע המתאימים והטובים ביותר עבור כל שלב, תיאום בין כל אנשי המקצוע ופיקוח עליהם על מנת להבטיח שהכל זורם כפי שצריך ובצורה חלקה ויעילה. כפי שאמרנו, המדובר באתגר שהוא כמעט בלתי אפשרי עבור האדם הפרטי מן הרחוב. בניה חכמה היא בניה שמתבססת בראש ובראשונה על היכרות מעמיקה עם עולם הבנייה, על ידע ועל ניסיון רב בעולם זה ועל היכולת לנהל את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, בצורה יעילה, מהירה וזולה. ליעילות בה זורם תהליך הבנייה ולמהירות בה הוא מגיע לכדי השלמה, יש השפעה דרמטית גם על העלות הכוללת של הפרויקט בסופו של דבר וגם על התוצאות. לבנות חכם פירושו לנהל נכון את הפרויקט ולייצר זרימה חלקה ויעילה של התהליך משלב לשלב, ללא עיכובים ומבלי לוותר על אף אלמנט בתהליך.

איך תבטיחו בניה חכמה של הבית שלכם?

כדי להבטיח שהבית שלכם נבנה בצורה חכמה, אתם רוצים קודם כל להעביר את כל ניהול הפרויקט לידיים מקצועיות, שיבצעו עבורכם את התכנון בפרויקט, את הבנייה שלו בפועל ואת הניהול הכולל. למעשה, בכל פרויקט של בניה פרטית, בניה חכמה משמעותה ניהול נכון של הפרויקט, מרכיב מפתח בכל פרויקט בניה שבדרך כלל מקבל מענה מכיוונם של יזמים מנוסים שמנהלים את הפרויקט ביד רמה. בבנייה פרטית, בהיעדר גורם מקצועי מנהל, המשמעות היא שהלקוח עצמו הוא שמנהל את הפרויקט ובהיעדר הידע, ההיכרות והיכולות הנדרשות בידי אותו לקוח, המדובר במתכון בדוק לבעיות ותקלות. רק כדי להמחיש את האתגר, חשבו על הצורך שלכם להבין בדיוק מה עליכם לעשות בכל שלב, להבין בדיוק מיהו איש המקצוע הנדרש, לאתר ולבחור את איש המקצוע המתאים ביותר, לסגור מולו הסכם עבודה, לתאם אותו אל מול כל יתר אנשי המקצוע שמעורבים בפרויקט, לפקח על פעילותו ולוודא שהכל מתנהל כנדרש על פי הסטנדרטים ההנדסיים והמבניים הנדרשים. סביר להניח שאתם פשוט לא מסוגלים לכך, ולא בגלל מי שאתם אלא בגלל מי שאתם לא – אתם לא אנשי מקצוע בענף הבנייה.

בניה חכמה בניהול גורם מקצועי

חברת י.נ הנדסה מציעה לכם פתרון מקיף מקצה לקצה, במסגרתו החברה דואגת לכל היבטי ניהול הפרויקט, החל משלב התכנון, גיבוש תכנית הבניה על ידי אדריכל מוסמך לבחירתכם, הוצאת היתרי בנייה מהרשות המקומית וכן הלאה, עבור לשלב הביצוע, גיוס קבלני משנה, פיקוח על הפרויקט כולו ולבסוף אכלוס, טופס 4 ומסירת מפתח. זוהי בדיוק המשמעות של בניה חכמה, שהיא גם יותר מהירה וגם יותר זולה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו