גנן מומלץ

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

גנן מומלץ

 

ישראלים אוהבים את הגינה שלהם. זאת בגלל תרבות האירוח הרווחת במדינת היהודים. אנחנו אוהבים לאכול טוב, לתת לחברים לשהות אצלנו בבית, לתת לילדים היכן להתרוצץ. הדבר היה נכון תמיד וודאי ובוודאי לאחר שנה קשה כל כך של מגיפה עולמית.

אנחנו משקיעים שעות רבות של מחשבה בעיצוב הבית שלנו. אנחנו רוכשים רהיטים יפים, מתאימים את הוילונות לצבע של הספה. היתרון כמובן בחפצים דוממים הוא שאלו לא צריכים תחזוקה. אבל כאשר אנחנו מדברים על גינה המצב שונה.

רבים יכולים להעיד על עצמם בתור 'הורגי צמחים'. זאת משום שגידול צמח הוא דבר שעלול בהחלט להתברר לא פשוט במקרים מסוימים. רמת החשיפה לשמש לעומת כמות המים, כל אלו יכולים להשפיע במידה רבה על האופן בו תיראה הגינה בסופו של דבר.

משום שרבים מאיתנו לא יכולים להרשות לעצמם לעבוד שעות ארוכות בגינה, בשל דוחק ועומס מטלות, אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם למצוא גנן שיאפשר לכם ליהנות מהגינה שלכם לכל אורך הדרך.

בקשו לראות תיק עבודות

תיק עבודות ניתן לראות באתר דפים ירוקים  יכול לעזור לכם להבין האם הגנן עושה עבודה טובה או לא. היום אנחנו יכולים לראות בקלות, בעזרת הטלפונים החכמים שלנו מה עשו אחרים, כך שאנחנו גם יכולים להבין האם הגנן העומד לפנינו הוא איש מקצוע אמין, מקצועי, כזה שיכול לתת לנו תוצאה טובה.

גנן מומלץ הוא זה המתאים את הגינה לצרכים שלכם

גינה יכולה להיראות במגוון דרכים. לא תמיד אנחנו נראה גינה דווקא בתור כמה עציצים. גינה יכולה להיות מלווה במבנים, משחקים לילדים וכן הלאה. ישנם גננים שהתפקיד שלהם הוא לא רק לטפל בצמחים אלא לתת טון עיצובי. ההמלצה שלנו היא לא לוותר על כזה במידה ואתם צריכים. שימו לב כי בכך מדובר.

גנן מומלץ הוא זה המבין את הצרכים שלכם ונותן לכך מענה

יכול להיות שהתקציב שלכם מאפשר לכם לזכות בשירותיו של גנן פעם בשבוע. יכול להיות שאתם יכולים ליהנות משירותיו של גנן לעיתים קרובות יותר. איש מקצוע טוב יסדר את הגינה שלכם באופן כזה שיתאים לצרכים שלכם. יאפשר לכם ליהנות מגינה נוחה ושימושים כל הזמן, גם בתקופות בהן אתם לא יכולים לקבל שירות לעיתים קרובות. הדרך להתאים את הגינה היא על ידי בחירה נכונה של צמחים מתאימים, הנדסה של המרחב בהתאם לדברים אותם אתם אוהבים וכן הלאה. שימו לב לכך.

אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל ביחד להתאים את הגינה שלכם לדבר עליו חלמתם. אל תשכחו כמובן להביא הן תמונות של הגינה בנוסף לכך תמונו מרחבי האינטרנט שיכולות לתת השראה לאורך התהליך. אנחנו מחכים לכם כאן על הקו בציפייה לשיחות ולמחשבות שלכם בנושא. אל תחכו, עשו זאת עכשיו ממש דרך הטלפון או אתר האינטרנט.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
cloudways

ניהול נכסים – למי יתאים השירות?

כל מבנה כיום, בין אם מדובר בבית פרטי, דירות או מבנים מסחריים, זקוקים לחברת ניהול נכסים שתיקח על עצמה את כל נושא האחזקה, הניקיון, האבטחה

קבלן מפתח
cloudways

היתרונות בעבודה עם קבלן מפתח

בניית בניין, או אפילו בית פרטי למגורים, היא תמיד פרויקט מורכב. ישנם שלבים שונים בתהליך הבניה ובין היתר הם מחייבים עבודה עם קבלנים שונים ואנשי

בלוג
cloudways

תפקידו של מהנדס בניין בתכנון מבנים

הנדסת בניין הנקראת גם הנדסה אזרחית הוא תחום מבוקש העוסק בתכנון ובביצוע של מבנים, תשתיות ומערכות לצורכי מגורים, תעשייה, מסחר ועוד. בתחום ההנדסה האזרחית יש

התקשרו עכשיו