גנן מומלץ

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

ישראלים אוהבים את הגינה שלהם. זאת בגלל תרבות האירוח הרווחת במדינת היהודים. אנחנו אוהבים לאכול טוב, לתת לחברים לשהות אצלנו בבית, לתת לילדים היכן להתרוצץ. הדבר היה נכון תמיד וודאי ובוודאי לאחר שנה קשה כל כך של מגיפה עולמית.

אנחנו משקיעים שעות רבות של מחשבה בעיצוב הבית שלנו. אנחנו רוכשים רהיטים יפים, מתאימים את הוילונות לצבע של הספה. היתרון כמובן בחפצים דוממים הוא שאלו לא צריכים תחזוקה. אבל כאשר אנחנו מדברים על גינה המצב שונה.

רבים יכולים להעיד על עצמם בתור 'הורגי צמחים'. זאת משום שגידול צמח הוא דבר שעלול בהחלט להתברר לא פשוט במקרים מסוימים. רמת החשיפה לשמש לעומת כמות המים, כל אלו יכולים להשפיע במידה רבה על האופן בו תיראה הגינה בסופו של דבר.

משום שרבים מאיתנו לא יכולים להרשות לעצמם לעבוד שעות ארוכות בגינה, בשל דוחק ועומס מטלות, אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם למצוא גנן שיאפשר לכם ליהנות מהגינה שלכם לכל אורך הדרך.

בקשו לראות תיק עבודות

תיק עבודות ניתן לראות באתר דפים ירוקים  יכול לעזור לכם להבין האם הגנן עושה עבודה טובה או לא. היום אנחנו יכולים לראות בקלות, בעזרת הטלפונים החכמים שלנו מה עשו אחרים, כך שאנחנו גם יכולים להבין האם הגנן העומד לפנינו הוא איש מקצוע אמין, מקצועי, כזה שיכול לתת לנו תוצאה טובה.

גנן מומלץ הוא זה המתאים את הגינה לצרכים שלכם

גינה יכולה להיראות במגוון דרכים. לא תמיד אנחנו נראה גינה דווקא בתור כמה עציצים. גינה יכולה להיות מלווה במבנים, משחקים לילדים וכן הלאה. ישנם גננים שהתפקיד שלהם הוא לא רק לטפל בצמחים אלא לתת טון עיצובי. ההמלצה שלנו היא לא לוותר על כזה במידה ואתם צריכים. שימו לב כי בכך מדובר.

גנן מומלץ הוא זה המבין את הצרכים שלכם ונותן לכך מענה

יכול להיות שהתקציב שלכם מאפשר לכם לזכות בשירותיו של גנן פעם בשבוע. יכול להיות שאתם יכולים ליהנות משירותיו של גנן לעיתים קרובות יותר. איש מקצוע טוב יסדר את הגינה שלכם באופן כזה שיתאים לצרכים שלכם. יאפשר לכם ליהנות מגינה נוחה ושימושים כל הזמן, גם בתקופות בהן אתם לא יכולים לקבל שירות לעיתים קרובות. הדרך להתאים את הגינה היא על ידי בחירה נכונה של צמחים מתאימים, הנדסה של המרחב בהתאם לדברים אותם אתם אוהבים וכן הלאה. שימו לב לכך.

אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל ביחד להתאים את הגינה שלכם לדבר עליו חלמתם. אל תשכחו כמובן להביא הן תמונות של הגינה בנוסף לכך תמונו מרחבי האינטרנט שיכולות לתת השראה לאורך התהליך. אנחנו מחכים לכם כאן על הקו בציפייה לשיחות ולמחשבות שלכם בנושא. אל תחכו, עשו זאת עכשיו ממש דרך הטלפון או אתר האינטרנט.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו