הדברה ידידותית לסביבה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

הדברה ירוקה הפכה לסוג של טרנד בשנים האחרונות בעקבות כל החשיבות והמודעות של האדם לסביבה. כדי להמשיך ולשמור על סביבה בריאה גם בעולם ההדברה מצאו פתרון בעזרת הדברה ירוקה שבה משתמשים בחומרים שאינם מסוכנים לאדם וסביבתו והחשוב יותר חומרים ללא רעלים. הבעיה עד היום הייתה בהדברה הרגילה היא שהייתה משאירה סימנים כימיים אחריה כמו ריח לא ממש נעים. 

תהליך ההדברה

בעבר השימוש היה בחומרים שפעילים מאוד מבחינת רעלים כמו זרחן והיה צריך לפנות את המקום למשך זמן מה. בעצם בהדברה ירוקה החומרים מופקים מדרך הטבע למשל מסוגי צמחים מסוימים שיש ביכולתם להרחיק מזיקים, מבודדים את החומרים האלו ומהם מייצרים כמעין עותקים במעבדה כדי לייצר מהם עוד. מחקרים רפואיים שנעשו במקומות רבים בעולם הוכיחו כי חומרי ההדברה הכימיים גורמים למחלות קשות לבני אדם, והוכיחו כי החומרים הכימיים מסוכנים לילדים קשישים נשים בהיריון ולחולים במחלות כרוניות. ישנם סוגים שונים של הדברה ירוקה ביניהם ניתן למנות הדברה בשיטת גרגירי אדמה שנצמדים למזיקים, שמן מיוחד להדברה, מכשירי הרחקה אלקטרוניים שמרחיקים ועוד. רוב השיטות להדברה ירוקה גם מתפרקות בתהליך ההדברה כך שהם לא משאירות "סימנים".

ניקוי ספות יסודי

להשלמת תהליך ההדברה נחשיב את שירות ניקוי ספות יסודי, לרוב אנו נזכרים בעניין הזה בערך פעם בשנה אולי בפסח, אבל בעצם זה נושא שחייב לקבל יותר תשומת לב כי ככל שנקפיד יותר על ניקוי ספות יסודי של חברת קלילינג טאץ' כך תצליחו להחזיק את הספה לאורך זמן. מידי פעם לפעם כדאי באמת לבצע ניקיון ספות יסודי על מנת לשמר את התוצאות מהניקוי ובכך לשמור על מראה מבריק וחדיש בכל עת. כשמדברים על תהליך הניקוי חייב לקחת בחשבון שמדובר בחומרי ניקוי איכותיים וגם ידידותיים לסביבה ויותר חשוב מזה החומרים הם בעלי תו תקן ומתאימים לשהייה של תינוקות ילדים או חיות מחמד על הספה לאחר הניקוי. ניקוי ספות יסודי מתאים לכל סוג של ספה בין אם זה ספות בד ספות עור או כל ריפוד אחר גם כותנה. במקום שהוא הסלון שלנו ובעיקר גם מרכז היום יום שלנו חייב לקבל את תשומת הלב המספיקה כדי שתהיה לנו את האווירה הבריאה והמתאימה כדי לשהות שם.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו