הדמיה אדריכלית מחיר מול רמה מקצועית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

הדמיה אדריכלית מחיר מול רמה מקצועית

החלטתם שאתם רוצים לבצע הדמיה אדריכלית עבור הבית החדש שלכם, אבל אתם לא ממש יודעים איפה עושים את זה וכמה זה עולה. הדמיה אדריכלית היא בהחלט שלב חשוב בתהליך התכנון, שלב שבעבר לא היה זמין עבור אנשים הבונים את ביתם החדש, אך כיום יכול כל אחד להזמין את השירות, בין באמצעות האדריכל המבצע ובין באופן עצמאי לחלוטין. באמצעות ההדמיה תוכלו לבחון את כל חלקי הבית ברזולוציה גבוהה מאוד, לזהות ליקויים או בעיות פוטנציאליות ולתקן אותן מראש עוד לפני שהחל תהליך הבנייה. ומה בעניין המחיר? ובכן, בהזמנת הדמיה אדריכלית מחיר הוא אלמנט שיכול להשתנות מאוד בין ספק לספק, ולכן חשוב וכדאי לבצע השוואת מחירים של לפחות שלושה או ארבעה ספקים שונים.

 

כיצד נקבע המחיר עבור הדמיה אדריכלית?

מחירה של הדמיה אדריכלית נקבע על פי פרמטר מאוד פשוט: שטח. בכל הדמיה נבחן השטח הכולל שעבורו יש לערוך את ההדמיה, כולל שטח פנים ושטח חוץ, והחיוב נעשה על פי מטר מרובע. ככל שהשטח יותר גדול, כך דרושה יותר עבודה לעריכת ההדמיה וכך גם המחיר גבוה יותר. בנוסף לכך, עשויות להיות תוספות בגין בתים בעלי מספר קומות וכן בהתאם לרמת הרזולוציה שאליה רוצים לרדת בהדמיה. כך למשל, אם אתם מעוניינים לשלב בהדמיה עבודות גבס כמו הנמכות תקרה ונישות, תהיה לכך תוספת עלות. אחרי שאמרנו את זה, בעריכת הדמיה אדריכלית מחיר הדמיה ממוחשבת עיצוב פנים השירות יכול להשתנות מאוד בהתאם למדיניות התמחור של ספק השירות, ולכן חשוב לבחון מספר ספקים שונים כדי למצוא את הספק המתאים לכם ביותר גם בהיבט המחיר.

 

מדוע המחירים גבוהים ואיך למצוא את המחיר הטוב ביותר?

הדמיה אדריכלית, עד כמה שהיא חשובה ואפקטיבית בתהליך התכנון, אינה מיושמת בצורה נרחבת ולמעשה מסופקת כיום כשירות חיצוני לאדריכלים רבים, שאינם מחזיקים בעצמם בטכנולוגיה. המשמעות היא שרמת התחרות סביב השירות היא נמוכה מאוד, ולכן ניתן למצוא לא מעט ספקי שירות שמנצלים את המצב ומפקיעים מחיר. מן הצד השני, כדי להימנע מספקים אלה יהיה עליכם לערוך השוואת מחירים. כל שאתם צריכים לעשות הוא לאתר שלושה ארבעה ספקים המספקים שירותי הדמיה אדריכלית, ולברר איתם את המחיר למטר מרובע. בשלב הזה כדאי שכבר יהיו אצלכם מספר פרטים ראשוניים לגבי התכנון שלו אתם זקוקים, על מנת שתוכלו לקבל הצעות כמה שיותר מדויקות.

כמו כן, חשוב לברר האם ישנן תוספות מחיר עבור אלמנטים ספציפיים בתהליך התכנון, כך שלא ניתן יהיה "לדחוף" לכם תוספות שונות ומשונות בסוף התהליך מבלי שידעתם על כך מראש. את אותו תהליך יש לעבור מול מספר ספקים שונים, ולזהות את ספק השירות שמציע את האיזון הטוב ביותר בין הדמיה אדריכלית מקצועית ובין מחיר.

הדמיות תלת מימד- מחיר

הדמיה תלת ממדית לבית שלכם יכולה לסייע לכם מאוד במכירת הבית במחיר שאותו אתם מבקשים, ואם אתם דווקא מחפשים בית, היא יכולה גם לסייע לכם במציאת הבית המתאים לכם ביותר, אפילו אם הבית טרם נבנה. במידה ואתם רוצים למכור את הבית שלכם ולשם כך אתם מעוניינים לבנות עבורו דגם תלת ממדי, תוכלו לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום של הדמיות תלת מימד ומשם הוא כבר ייקח את המשימה בעצמו, ויתרגם את הבית שלכם מהעולם הפיזי אל דגם תלת מימד דיגיטלי. בהכנת הדמיות תלת מימד מחיר הוא בהחלט פרמטר שאתם רוצים לבדוק, והמחיר שאותו תצטרכו לשלם עבור דגם כזה יכול להשתנות בהתאם לפריט שאותו אתם רוצים לתרגם למודל דיגיטלי. במקרה שלנו, שבו אתם מעוניינים להכין את המודל עבור הבית שלכם, מדובר בשירות שאינו מסופק על ידי גורמים רבים, ולכן יהיה עליכם לבצע השוואת מחירים בצורה רצינית על מנת להבטיח שאתם משיגים מחיר טוב וכדאי.

 

כיצד נקבע המחיר להדמיות תלת מימד בתחום הנדל"ן?

כאמור, מספר נותני השירות בתחום של הדמיות תלת מימד לנדל"ן הוא מצומצם למדי ולכן למחירים יש נטייה להיות מופקעים בחלק מן המקרים. בהתאם לכך, כאשר אתם מחפשים שירות הדמיות תלת מימד מחיר הוא נושא שתצטרכו להשקיע בו מעט זמן ומאמץ, בעיקר סביב ביצוע השוואת מחירים בין מספר נותני שירות. ככלל, לגודל הבית שאותו אתם רוצים לדמות אין כל משמעות, שכן המחיר נקבע על פי מטר מרובע. בהתאם לכך, לא תצטרכו לתאר את הבית שלכם לפרטים רק כדי לקבל הצעת מחיר, וכל שנותן השירות צריך לעשות הוא לתת לכם את המחיר למטר מרובע. לעיתים ישנם אלמנטים שונים שיכולים להוסיף או להפחית מהמחיר, למשל בית שתי קומות, הטכנולוגיה באמצעותה נעשית ההדמיה וכן הלאה, אבל המחיר הבסיסי שיהווה את החלק הארי של העלות הכוללת, נשען על שטח הבית שלכם לפי מטר מרובע.

 

השוואת מחירים – חובה

אחרי שאמרנו את זה, אם תבצעו מספר טלפונים למספר נותנים שירות, תגלו שבתחום של הדמיות תלת מימד מחיר הוא לא עניין כל כך מגובש וחברות שונות תוכלנה להציע לכם מחירים שונים למשימה. הפערים במחירים יכולים לנבוע כמובן מהיכולת התחרותית של החברה המציעה לכם את השירות והרצון שלה לגייס כמה שיותר לקוחות, והם יכולים לנבוע גם מהטכנולוגיה שבה נעשה שימוש לצורך ההדמיה. ישנן חברות שלצורך ההדמיה תצטרכנה לשלוח לביתכם מודד מקצועי שיבצע מדידות לכל רחבי הבית על מנת שניתן יהיה להזין את הנתונים לתוכנת ההדמיה, וישנן חברות שמבצעות את ההדמיה באמצעות צילום של הבית מזוויות שונות, באופן שמאפשר למחשב לחבר את הכל ולהמיר למודל תלת מימד דיגיטלי. התקשרו לכמה נותני שירות, שוחחו איתם והשוו את המחירים כדי להשיג את ההדמיה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!