הדמיות חוץ

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

הדמיות חוץ

המשימה של תכנון מבנה היא משימה מורכבת מאוד, אותה ניתן לבצע בסיוע אדריכלים מקצועיים, המתמחים בתחום ויודעים לעבוד בצורה מסודרת על שולחן השרטוט, עד לתכנון כל הרכיבים הנדרשים להשלמת המבנה. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופכת המשימה ליותר ויותר קלה בזכות תוכנות מחשב חדשניות המאפשרות ליצור הדמיות תלת ממדיות של המבנה עוד לפני שהחלה בנייתו. בתוך הדמיות אלה קיים תחום נפרד המתמקד בהיבט של הדמיות חוץ, קרי הדמיות של השטחים החיצוניים למבנה, השטחים המקיפים אותו אך מהווים חלק בלתי נפרד ממנו, כמו למשל גינה, שבילי גישה, חניה וכדומה.

 

מהם הרכיבים הנכללים במסגרת הדמיות חוץ?

הדמיות חוץ כוללות כאמור, את כל ההיבטים הקשורים לחלקו החיצוני של המבנה. ככלל, חלקו החיצוני של המבנה מתחיל בחיפוי החיצוני שלו החוצה עד קצה גבול השטח של המבנה. בהתאם לכך באמצעות הדמיות אלה ניתן לבצע הדמיה של שטח הפנים החיצוני של המבנה, המראה החיצוני של הדלתות והחלונות, שביל כניסה, שבילי גישה, חניה, תכנון גינה וכדומה. יחד עם זאת, הדמיות אלה נועדו לכסות בעיקר את ההיבטים האדריכליים, ולכן כוללות גם את ההיבטים של תשתיות מים, תשתיות חשמל, תשתיות ביוב ואפילו תשתיות תקשורת. את כל אלה ניתן לתכנן מראש באמצעות הדמיות חוץ הדמיות ממוחשבות, ולקבל למעשה דגם תלת ממדי שלם ומושלם.

 

מדוע חשוב לבצע הדמיות חוץ?

הדמיות חוץככלל, הדמיות תלת מימד הן כלי חשוב מאוד בשלבי התכנון של מבנים חדשים ולא פחות מכך גם של מבנים קיימים. הדמיות אלה מאפשרות למעשה לטייל בתוך המבנה ומסביבו, כאילו היינו ממש בתוכו, לראות כל חלק שלו מכל זווית, מכל מרחק ומכל נקודת מבט. כפי שאמרנו קודם לכן, המשימה של תכנון מבנה היא משימה מורכבת שלאורכה יכולות להיווצר לא מעט טעויות ובעיות, שבתחילה קשה להבחין בהן אך מתגלות לאחר סיום בניית המבנה, כשכבר מאוחר מדי. באמצעות הדמיות תלת מימד בכלל והדמיות חוץ בפרט, ניתן למעשה לבצע ממש זום על כל אחד מחלקי המבנה ולבחון אותו מקרוב, לוודא שהוא מתכתב נכון עם החלקים הסמוכים לו, ולוודא שלא החסרנו שום פרט מהתכנית הכוללת.

יכולת זו חשובה גם בתכנון גבהים, שיפועים ושטח פנים בחלק החיצוני של המבנה, אך עוד יותר מכך חשובה סביב הרכיבים הנסתרים כמו תעלות תשתית שלא מעט מהן עוברות בחלק החיצוני של המבנה, מחברות אותו עם העולם החיצוני.

על אף שקיימות כיום תוכנות המאפשרות לבצע את ההדמיה גם באופן עצמאי, חשוב מאוד לעבור את התהליך בליווי גורם מקצועי, קרי אדריכל, שידע לחבר את העדפות הלקוח עם העקרונות האדריכליים המקצועיים. כמו כן, כל תכנית בנייה חייבת אישור אדריכל, כך שמלכתחילה נכון יהיה לעבוד להתחבר לאדריכל נבחר ולעבור איתו את תהליך התכנון בצורה מסודרת.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!