הדמיות לאדריכלים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

הדמיות לאדריכלים

תחום ההדמיות האדריכליות הוא תחום שהשימוש בו הולך ונעשה יותר ויותר נרחב, אם כי רבים מהאדריכלים הפעילים בשוק מעדיפים את השיטות המסורתיות והמוכרות, ונמנעים מלימוד של טכנולוגיות חדשות שטרם הפכו למיין סטרים בשוק. המשמעות היא, שייתכן ויש לכם אדריכל מועדף לתכנון ועיצוב הבית שלכם, אבל לאדריכל הזה אין את היכולת לבצע הדמיה תלת מימדית של הפרויקט, באופן שיסייע לכם להגיע לתוצאות טובות יותר. כדי לספק פתרון למצבים אלה, שמהווים כיום את רוב המצבים בשוק, קיים שירות הדמיות לאדריכלים המסופק על ידי חברות טכנולוגיה המתמחות בתחום הנדל"ן, ויודעות להעמיד לרשות האדריכל את הכלים הנדרשים לביצוע הדמיה תלת מימדית, ללא כל ידע מוקדם נדרש.

 

מדוע חשוב להשתמש בשירות?

שירות הדמיות לאדריכלים הוא אינו שירות הכרחי בל יעבור. עד כה תוכננו מיליוני בתים ונכסים ברחבי העולם גם ללא טכנולוגיה זו. יחד עם זאת, כאשר בוחנים את כל אותם מיליוני נכסים מוצאים לא מעט מקרים בהם התוצאה הסופית לא השביעה את רצונו של הלקוח, אלמנטים שונים שנראו טוב על הנייר פתאום מתגלים כליקויים ותקלות בפועל ועיצובים שתוכננו בקפידה רבה על גבי לוח השרטוט, הופכים לעיצובים בינוניים מאוד כאשר יוצא התכנון אל הפועל. כל אלה נעלמים למעשה כאשר מבצעים הדמיה תלת מימדית של דגם הנכס הנבנה. במסגרת ההדמיה נבנה דגם תלת ממדי של נכס על כל הפרטים הקטנים המרכיבים אותו, לרבות מיקומי דלתות וחלונות, מיקומי שירותים ואמבטיות, כיווני פתיחה של הדלתות והחלונות, ברזים, שבילי גישה, מדרגות וכל מרכיב אחר. לאחר שההדמיה מוכנה, ניתן למעשה לשוטט בתוך המבנה על גבי מסך המחשב, ולבחון כל פרט ופרט בצורה פרטנית ומדוקדקת, מה שמפחית לאין שיעור את הסיכוי לתקלות או להפתעות בהמשך הדרך.

 

שירות לאדריכלים, לא לאנשים פרטיים

את השירות של הדמיה תלת מימדית כל אחד יכול להזמין, לרבות אנשים פרטיים המתכננים את ביתם. יחד עם זאת, שירות הדמיות לאדריכלים הוא שירות מעט שונה, המבוסס על פרקטיקה יותר מקצועית. כך למשל, כאשר אתם מזמינים את השירות כאנשים פרטיים, יש להזמין מודד מקצועי שיבצע מדידות לבית שעבורו רוצים לבנות את הדגם, ואם מדובר בבית חדש שטרם נבנה, יש להגיש תחילה תכנית בנייה שניתן להזין לתוכנת ההדמיה. אדריכלים מגיעים למעשה עם כל המידע וכל הנתונים הנדרשים לעריכת הדמיה, כך שהשירות הוא יותר מקצועי ויותר קל לביצוע.

אם האדריכל שלכם אינו מספק את השירות של הדמיה תלת ממדית, זהו בדיוק השירות שעליו אתם רוצים להמליץ לו, ואפילו לדרוש ממנו. ייתכן שהוא עצמו לא רואה בכך ערך, בהיותו רגיל לשיטות המסורתיות ולתוכנות האוטוקאד הפשוטות יחסית, אך הדמיות לאדריכלים נועדו לסייע לא רק לו, אלא גם ובעיקר לכם הלקוחות, שצריכים לקבל את ההחלטות הקשות.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!