הדמיות תלת מימד לבתים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

הדמיות תלת מימד לבתים

למה צריך הדמיות תלת מימד לבתים אם אפשר לראות את הבית בעין? ובכן, יש שני מצבים בהם הדמיות תלת מימד מציעות לכם פתרון יוצא דופן שלא היה קיים עד כה, ויכול לסייע לכם לקבל החלטה בצורה יותר בטוחה ומודעת. המקרה הראשון הוא מקרה כמובן של בית שטרם נבנה. אתם רוצים לקנות בית חדש מקבלן או שאתם רוצים לבנות את הבית שלכם בעצמכם. אם בעבר הייתם צריכים להסתמך על ברושורים ועל שרטוטים דו מימדיים מהם הייתם צריכים לדמיין את הבית כולו, היום תוכלו להתבונן בדגם תלת ממדי של הבית, ולמעשה לטייל בתוכו על גבי מסך המחשב. המקרה השני הוא מקרה שבו אתם רוצים לקנות או לשכור בית יד שניה, אבל אתם לא יכולים ללכת ולבקר בכל בית שמתפרסמת עבורו מודעה בלוחות המודעות. במקרה כזה, תוכלו להיעזר בהדמיה תלת ממדית שהוכנה עבור הבית, ולבחון את הבתים השונים ממסך המחשב בביתכם ללא הצורך להתרוצץ מבית לבית.

 

גם אתם יכולים לעשות הדמיות תלת מימד לבתים

כעת, כשאתם מבינים מדוע הדמיות תלת מימד לבתים יכולות לשמש כלי מצוין לרכישת בתים, חשוב שתדעו מדוע הוא יכול לסייע לכם גם כאשר אתם רוצים למכור את ביתכם. כאמור, הדמיות אלה יכולות לשמש לקוחות פוטנציאליים המתעניינים ברכישת בית מיד שניה. אם אתם רוצים למכור את הבית שלכם, ורוצים להגיע לחשיפה מקסימלית, תוכלו להכין הדמיה תלת ממדית לביתכם, ולאפשר ללקוחות המתעניינים לבחון אותו מביתם מבלי להטריח את עצמם ואתכם. את ההדמיה תוכלו לבנות בסיוע גורם מקצועי המתמחה בתחום של הדמיות תלת מימד לבתים, ולפרסם אותה בכל לוח מודעות, בין בצורה של סרטון ובין בצורה של קובץ מקורי בו יכול הלקוח להחליט היכן הוא "מטייל" בתוך הבית שלכם דרך מסך המחשב הדמיות אדריכליות.

 

כיצד תבוצע ההדמיה לביתכם?

כדי להכין הדמיה תלת ממדית לביתכם, בראש ובראשונה צריך לתרגם את הבית שלכם לנתונים מספריים. בהתאם לכך, הגורם המקצועי שמבצע הדמיות תלת מימד לבתים, יגיע אל ביתכם ויבצע שורה ארוכה של מדידות ורישומים על האלמנטים השונים בבית. אלטרנטיבה חדשנית יותר היא צילום הבית שלכם במצלמה רגילה, באופן כזה שמאפשר לאחר מכן תרגום של התמונות לנתוני מחשב ומשם הפיכת הנתונים לדגם תלת ממדי. כיום קיימות תוכנות שונות להכנת דגמי תלת מימד לבתים, וכאמור, החדשניות שבהן יודעות לתרגם גם תמונות לדגם תלת מימד דיגיטלי.

צוואר הבקבוק היחיד שעומד בפניכם הוא השימוש בדגם שבניתם, וכיום כמעט ולא קיימים אתרי אינטרנט שבהם ניתן להתבונן בדגמי תלת מימד כאלה באופן חופשי. הפתרון הוא המרה של הדגם לסרטון שמציג את כל חדרי הבית מכל זווית, וכן המרה לתמונות 360 מעלות בשליטה של המשתמש, טכנולוגיה שקיימת היום גם בפייסבוק.

הדמיות תלת מימד לבתים

הדמיות תלת מימד לבתים

אם אתם רוצים לקבל תמונה וויזואלית מוחשית יותר לגבי הבית העתידי שלכם כדאי לכם לבצע הדמיה תלת מימדית לבית שלכם. הדמיות תלת מימד לבתים הנו שירות המוצע על ידי אדריכלים ו/או מהנדסים ומציגים בפניכם תצוגה וויזואלית מרשימה ומדויקת של הבית וכיצד הוא הולך להיראות. אתם תקבלו את ההרגשה של איך לחיות בתוך הבית העתידי שלכם ותוכלו לשים לב לדברים חדשים שלא יכולתם לשים לב אליהם קודם לכן בשרטוט הדו מימדי שהיה על הנייר בתכניות הבניה של הבית.

כיצד עובדת ההדמיה?

הדמיות תלת מימד לבתים נעשות בתוך תכנות גרפיקה ממוחשבת מתקדמת המיועדת לביצוע הדמויות אלו. לא מכינים את ההדמיות הללו בפוטושופ או בתכנת עריכה לתמונות אלא שמדובר בתכנה מתקדמת ויקרה שמהנדסים ואדריכלים לומדים אותה במהלך לימודיהם על מנת לספק שירותים חשובים אלו לאחר מכן. באמצעות התוכנה ניתן לבצע הדמיה מדויקת לפי מידות הבית המוצגות בתכניות, לעצב את חדרי הבית, הקירות, המסדרונות, המעקות, המדרגות, הארונות והרהיטים הנוספים בדיוק כפי שהייתם רוצים שהבית ייראה, לפחות ברמת הגימור הסופי, כאשר את סידור הרהיטים תוכלו לעשות כשתיכנסו לבית.

יתרונות הדמיות תלת מימד לבתים עבור רוכש הדירה:

הדמיות תלת מימד לבתים

ליצירת הדמיות תלת מימד לבתים יש יתרונות רבים. בראש ובראשונה מדובר בתצוגה וויזואלית שתפיח רוח חיים בתכניות היבשות של בניית בית החלומות שלכם ותוכלו לראות לראשונה כיצד הבית שלכם אמור להיראות והאם הוא מתאים למה שראיתם בחזונכם. בנוסף, תוכלו כעת לשים לב לפרטים שלא יכולתם לראות בתצוגה הדו מימדית על הנייר ולזהות תקלות ופספוסים שונים בתכנון הבית. כך למשל, אם חדר מסוים יהיה קטן מדי ביחס לשימוש או לתכולה שלו, אם המסדרונות היו צרים מדי, אם המדרגות יתפסו יותר מדי מקום, אם המעקה נמוך מאוד או אם החלונות בסלון לא במיקום הנכון. כאשר אנו שמים לב לדברים הללו בהדמיה התלת מימדית אפשר לבצע את התיקונים הנדרשים בתכנון הבית והגשת התכניות בצורה מתוקנת לאישור, מבלי שנצטרך להגיש אותן פעמיים ולבזבז זמן וכסף.

כיצד הדמיות תלת מימדיות יכולות לחסוך לנו כסף?

אז מלבד העניין של הגשה כפולה של תכניות הבית וחיסכון בעבור עבודה נוספת של המהנדס והגשה נוספת של תכניות הבניה, ישנו חיסכון כלכלי נוסף. כאשר אין הדמיה תלת מימדית לבית, יש סיכוי גבוה שלאחר בנייה חלקית של הבית אתם תריבו עם קבלן הבנייה משום שתרצו שחלק מהדברים ייבנו מהחדש. פתאום שהקירות יעלו והבית יתחיל לקבל את הצורה שלו, אתם תבינו שחלק מהדברים לא מסתדרים כפי שרציתם ותרצו לבצע תיקונים או הזזות של קירות או חלקים שונים בבית. כאשר תבצעו פעולות אלה תוך כדי עבודה, הרי שתצטרכו גם להגיש מחדש תכניות לאישור וגם חומרי הגלם והעבודה של הקבלן תעלה לכם בהוצאות נוספות.

 

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!