הדמיית בתים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

הדמיית בתים

עוד לפני שנסביר את זה לעומק, לבטח אתם כבר מבינים מדוע הדמיית בתים הוא דבר חיובי שנותן מענה לצורך אמיתי. הדמיה כזו מאפשרת לנו להשיג מספר מטרות במספר מצבים, שהעיקריים שבהם הוא הדמיה של בית קיים לקראת מכירה, שיפוץ או תהליך של עיצוב פנים, וכן הדמיה של בית שטרם נבנה, עוד בשלבי התכנון שלו. בשני המקרים הללו, כמו גם באחרים, ההדמיה מסייעת לראות את הבית הסופי עוד לפני שנעשתה בו פעולה אחת. יכולת זו מאפשרת לתכנן טוב ונכון יותר את הבית, ומאפשרת להימנע מתקלות, ליקויי בנייה וחוסר שביעות רצון מהתוצאה הסופית. הדבר החשוב לזכור הוא שגם הדמיה תלת ממדית היא רק כלי, ואם לא משתמשים בו נכון, לא ניתן להפיק ממנו את היתרונות החשובים שהוא מספק.

 

הדמיית בתים – מה כן ומה לא עושים עם זה?

רק מעצם שמיעת המונח "הדמיית בתים" ניצת הדמיון לגבי האפשרויות העומדות בפנינו. עם טכנולוגיה כזאת נוכל לעצב את הבית על גבי המחשב, לבחור כיורים, ארונות, פריטי ריהוט ופריטי עיצוב שונים ולהציג אותם בתלת מימד על גבי המחשב כדי לראות כיצד ייראה הבית שלנו בסופו של דבר. העניין הוא שהדמיית בתים אינה מיועדת לכך, וגם לא באמת אפשר להזין לתוכנה כל פריט שאתם מוצאים בקטלוג כדי לשלב אותו במודל התלת ממדי שאתם בונים.

אם כך, למה משמשת הטכנולוגיה? ובכן, הדמיית בתים הדמיות פנים הוא בראש ובראשונה כלי אדריכלי, המיועד לסייע בתכנון הבית לפני בנייה או שיפוץ. באמצעות תוכנת ההדמיה ניתן לבצע חלוקה פנימית של חדרי הבית, להוסיף ולגרוע חלונות ודלתות, לעצב את חדר האמבטיה והשירותים, להוסיף מרפסת, מחסן או פרגולה ובסך הכל לתכנן את הבית עד לפרטים הקטנים, אבל ברמה האדריכלית בלבד. אפשר גם להוסיף פריטי ריהוט גדולים כמו מיטות, ארונות, ארונות מטבח, סלון וכדומה, אך כפריטים סטנדרטיים המיועדים להעניק לנו תמונה על המראה הכללי שיתקבל במסגרת התכנון האדריכלי, ולא ברמת עיצוב הפנים הפרטני.

 

מי אחראי להזמין את השירות? אתם או האדריכל שלכם?

שירות הדמיית בתים הוא למעשה שירות המבוסס על תוכנת הדמיה, אך דורש גם ידע מקצועי סביב פעולות של מדידה, צילום, הזנת הנתונים לתוכנה ועיבודם לכדי תכנית בנייה סופית. את השירות תוכלו להזמין באופן עצמאי, אך אם אתם עובדים עם אדריכל שפשוט מעדיף את הדרך המסורתית לבניית תכניות בנייה, תוכלו לפנות אליו בבקשה להוסיף הדמיה תלת ממדית של הבית. תוכלו אתם בעצמכם להביא לידיעתו את העובדה כי הוא יכול להזמין את השירות מספק חיצוני גם אם הוא עצמו לא עובד עם הטכנולוגיה הזאת. למה זה חשוב? כי באמצעות מודל התלת מימד תוכלו "לטייל" בתוך הבית שלכם על גבי מסך המחשב, לבחון את כל חלקי התכנית ולקבל החלטות על שינויים ועדכונים שימנעו תקלות בהמשך הדרך.

 

הדמיית בתים

אין כמו ההרגשה של המעבר לדירה חדשה. התחושה הזו של התחדשות באוויר, של התחלה חדשה, של מעבר לבית החלומות שלנו – היא הרגשה שלא ניתן לתאר במילים ואולי עדיף כך. החלק המהנה ביותר אולי בעת בניית בית החלומות שלנו היא תכנון הבית. כאשר יושבים עם אדריכל לתכנן את הבית בדרך כלל יושבים מול תכנה או דפים ומשרטטים את גבולות הבית, החדרים הפנימיים, המסדרונות, המדרגות וכיצד הכול אמור להיראות. הבעיה העיקרית בהדמיה הזו היא שהיא דו מימדית ולא ניתן לקבל בהתאם את התחושה של כיצד הבית שלנו באמת יראה. הדמיית בתים תפתור לנו בעיה זו.

כיצד הדמיית בתים פותרת לנו בעיה זו?

הדמיית בתים באמצעות תכנה ממוחשבת תסייע לנו להתרשם מהבית שלנו בצורה מוחשית ומדויקת יותר. כל מה שצריך לעשות הוא להעביר את הנתונים מהשרטוט הדו מימדי והתכנון של הבית לתכנת המחשב ולראות כיצד הבית בנוי. באמצעות תכנה ממוחשבת של הדמיית בתים נוכל למקם כל תמונה, ספה, מיטה או כיסא כיצד שנרצה ולקבל תצוגה ממשית וריאליסטית של הבית שלנו ולהבין כיצד הכול עומד וכיצד החיים ייראו בתוך הבית.

מה נגלה כשנצפה בתצוגה התלת מימדית?

הדמיית בתיםשלא כמו בשרטוט ובתכנון הדו מימדי של תכניות הבית, בהדמיה הממוחשבת נוכל להתרשם בצורה מדויקת וויזואלית יותר מהבית ומהחיים בו. סיור וירטואלי בבית הממוחשב שלנו פתאום יכולים לחשוף אותנו לתקלות שונות: פתאום המסדרון צר מדי, חדר הילדים קטן מדי, הכניסה למקלחת לא תהיה נוחה או מתאימה, המעקה גבוה מדי או הגדר בגינה נמוכה מדי. כאשר אנו מקבלים את ההמחשה מזווית אחרת אין ספק כי ניתן לקבל החלטות בצורה מדויקת ורצינית יותר ולקבל החלטות מושכלות יותר.

לחסוך אי נעימות, מרמור וכסף רב:

הרבה פעמים קורה שלאחר התכנון על הנייר ומבלי שאנשים מסתכלים על הדמייה ממוחשבת הן מגיעים לרגע שבו הקירות מתחילים להיבנות ואז מבינים כי דברים מסוימים לא מתאימים להם (אותם דברים שהזכרנו בפסקה הקודמת) ואז דורשים מהקבלן להרוס קיר או לבצע את הבנייה בצורה אחרת. מלבד העובדה ששינוי התכניות ללא אישורים היא עבירה על החוק, הרי שלבצע בפועל שינוי לתכניות או הריסות ובנייה מחדש של קירות עשוי לעלות לכם הרבה מאוד כסף וגם לעכב את סיום הפרויקט. גם אתם וגם הקבלן תגררו למריבה ואי נעימות, תחושת מירמור תעטוף אתכם וכל הבית שלכם ייבנה סביב אווירה שונה לחלוטין ממה שחשבתם.

מי מבצע את ההדמיה?

יש לכם 2 אופציות לקבל הדמיה עבור הבית שלכם: האחת היא לרכוש בעצמכם תוכנת עיצוב מקצועית שתעלה כמה אלפי שקלים, ללמוד אותה היטב ולהכין את ההדמיה בעצמכם. האפשרות השנייה היא לשכור את שירותיה של חברה מקצועית המספקת שירותי הדמיית בתים ויכולה לספק לכם את ההדמייה במחיר זול יותר ובצורה מקצועית וברורה בהתאם לדרישות שלכם.

 

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!