הובלת תכולת בית פרטי אחרי שיפוץ מקיף

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

050-3322584 לייעוץ ללא התחייבות 

הובלת תכולת בית פרטי אחרי שיפוץ מקיף

שיפוץ מקיף של בית פרטי מבטיח שיפור משמעותי בכל ההיבטים – התשתיות משתדרגות בזכות האפשרות להשתמש בפתרונות מתקדמים (למשל צינורות SP במקום צינורות הברזל הישנים), החללים השונים מותאמים לצרכים העכשוויים של בני הבית (כשלדוגמה ניתן להפוך אזור מסוים בבית לחדר עבודה.), מרחבים כמו המטבח וחדר הרחצה זוכים למתיחת פנים מחמיאה שהופכת אותם גם לנוחים יותר לשימוש וכמובן שגם בהיבט האסתטי תוכלו לרוות נחת רבה הרבה יותר מהסלון, מחדרי השינה ובעצם מכל פינה בבית. שיפוץ מקיף הוא גם פרויקט מורכב ולכן בחלק מהמקרים מעדיפים בני הבית להתגורר בתקופת העבודות במקום אחר – אצל קרובי משפחה, בדירה שכורה וכו'. במקרים אחרים יועבר חלק מתכולת הבית לאחסון על-מנת שלא יינזק במהלך השיפוץ. בהתאם ייתכן צורך בשירות הובלת בית פרטי לאחר השלמת השיפוץ.

מובילים אמינים וזמינים

הדגש הראשון לגבי הובלת תכולת דירה או בית פרטי הוא האמינות של חברת ההובלות. זהו סעיף שאסור להתפשר עליו, כשבמידת הצורך אפשר לבקש חוות דעת של לקוחות קודמים כדי להיות בטוחים. המלצה נוספת היא להזמין את השירות מספיק זמן מראש – כדי שמיד עם השלמת השיפוץ תוכלו להיכנס לבית המחודש והמלהיב, או להחזיר את כל התכולה שלכם אליו.

בהקשר זה כדאי לזכור שעם חברת שיפוצים שמתנהלת באופן מקצועי ועל בסיס ניסיון רב תוכלו לדעת בדיוק מתי מסתיימות העבודות, ולא לחשוש שמא ייגרמו עיכובים כאלה או אחרים שיפגעו גם בתזמון ההובלה.

כיצד נקבע מחיר ההובלה?

עלות הובלת בתים נקבעת בהתאם ל-4 פרמטרים עיקריים:

א. היקף התכולה שמועברת ממקום למקום.

ב. מורכבות הפריקה וההעמסה של המשאית. כשיש פריטים כבדים שמחייבים מנוף, או כשהגישה אל הבית הפרטי לא נוחה ומחייבת סחיבה של הקרטונים למרחק גדול יחסית, העלות תהיה מעט יקרה יותר.

ג. המרחק בין המקום שבו נמצאת כעת התכולה לבין הבית המשופץ.

ד. מועד ביצוע ההובלה – בקיץ המחירים תמיד גבוהים יותר מאשר בחורף, ובאופן דומה בימים הראשונים של החודש וגם בימים האחרונים של כל חודש המחירים מתייקרים מעט עקב העלייה בביקוש. מומלץ לתזמן את סיום השיפוץ לסביבות היום השביעי או השמיני בחודש, או לחילופין לסביבות ה-20 לחודש, כך שההובלה תתבצע ביום פחות עמוס.

מובילים מקצועיים בלבד – כדי לא לפגוע בתוצאות השיפוץ

הובלת תכולת דירות נתפשת לפעמים כעבודה פיזית בלבד, כזו שכוללת פשוט העברה של מכשירי חשמל, רהיטים וקרטונים מנקודה א' לנקודה ב'. בפועל מדובר במלאה מורכבת יותר שמחייבת תכנון, ובמיוחד זה המצב אחרי שיפוץ.

אחרי שמסתיימות העבודות השונות במסגרת השיפוץ, הבית נראה כמו חדש ומייצר רושם חיובי במיוחד וכמובן הרגשה טובה. אם המובילים לא יתנהלו במקצועיות ובזהירות, עלול להיגרם נזק לחלקים שונים בבית – פגיעה במשקופים, שריטות על הקירות, חבטות בדלתות ועוד פגמים שאף אחד לא רוצה לראות בבית חדש וגם לא בבית מחודש.

בהתאם חשוב מאוד לבחור בחברת הובלות שמעסיקה צוותים מקצועיים ועתירי ניסיון, ובמיוחד כאלה שיודעים לעבוד במהירות מבלי לוותר על הזהירות.

איך להוזיל את עלות ההובלה ולהבטיח סידור מהיר של הבית?

המלצה נוספת לקראת הובלת תכולת בית פרטי אחרי שיפוץ מקיף היא למיין היטב את כל הפריטים שצברתם לאורך השנים. את הפעולה הזו כדאי כמובן לבצע כבר לפני השיפוץ – וכך לנצל את ההזדמנות לשדרוג כללי של החיים. ככל שהיקף התכולה המועבר מצומצם יותר, כך המחיר שתשלמו יהיה נמוך יותר – גם אם מתבצעת הובלת דירה במשאית גדולה שניתן להעמיס עליה כמויות עצומות של חפצים. בנוסף יהיה לכם קל יותר לארגן את הבית מחדש אחרי השיפוץ, כך שאין צורך להמשיך לסחוב אתכם פריטים שכבר לא משרתים אתכם.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
surveyorsrv

פרסום כתבות באתרים מובילים

מעידן בו עסקים מעטים מאוד יכלו ליהנות מחשיפה רחבה מול קהל היעד שלהם, הגענו לעידן בו כל אחד יכול ועד כמה שזה נשמע רומנטי, במובנים

בלוג
surveyorsrv

פרסום באתרי תוכן

אתר אינטרנט ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק נחשב לעסק לכל דבר ועניין. צריך לטפח אותו, לדאוג לו, להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק

בלוג
surveyorsrv

כתבה שיווקית

אחד המושגים היותר מדוברים ואנו מתעסקים בו כמעט בכל תחום שקיים הוא שיווק. היום, כמעט כל בעל עסק עושה שימוש בשיווק במטרה לפרסם ולחשוף את

בלוג
surveyorsrv

פרסום מאמרים באתרים

קיים קשר ישיר בין פרסום מאמרים באתרים לבין קידום אורגני לבין שיווק ופרסום האתר או העסק שלנו ברשת האינטרנט. תוכן איכותי הוא אחד הקריטריונים הכי

בלוג
surveyorsrv

קישורים לקידום אורגני בגוגל

כל שמתעסק קצת באינטרנט, בשיווק ופרסום בדיגיטלי ודאי שמע את המושג קידום אורגני או SEO. כדי שתוכלו להבין בצורה יסודית מה זה אומר קישורים לקידום

בלוג
surveyorsrv

בניית קישורים לקידום מהיר

גם היום, שנת 2021, אחרי תקופה יחסית ארוכה שבה תחום ה- SEO פעיל ועובר כל מיני שינויים, עדין  בניית קישורים לקידום מהיר מהווה חלק חשוב

התקשרו עכשיו