הסכם קבלן מפתח

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

הסכם קבלן מפתח

מחפשים הסכם קבלן מפתח לפני הזנקת הפרויקט לבניית הבית הפרטי שלכם? אם אתם מחפשים הסכם כזה באינטרנט במטרה למצוא נוסח סטנדרטי שתוכלו להשתמש בו גם אתם, אתם רוצים להפסיק את החיפוש כבר עכשיו ולעשות את הדברים כפי שצריך. עליכם להבין שאתם נכנסים לפרויקט שבו יהיה עליכם להשקיע כסף רב ושכל תקלה בפרויקט הזה יכולה להוביל לעוגמת נפש רבה עבורכם כמו גם להפסדים כספיים. פרויקט כזה הוא לא פרויקט שאתם יכולים לבסס על הסכם סטנדרטי שמורידים מהאינטרנט, ועל כך מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של י.נ הנדסה המספקת שירותי קבלן מפתח בכל רחבי הארץ.

הסכם קבלן מפתח וקבלן בכלל

בהתאם למה שאמרנו קודם לכן, והדברים נכונים לא רק לגבי הסכם קבלן מפתח אלא לגבי כל הסכם עם כל סוג של קבלן, חשוב מאוד שתקדישו את התקציב הנדרש ואת הזמן הנדרש בכדי לעשות את הדברים כמו שצריך. לפני שנמשיך, חשוב להבהיר את הדבר הבא: עולם הקבלנים הוא לא עולם של נוכלים ואף אחד שעוסק בתחום זה לא עוסק בו בכדי להונות לקוחות. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בתהליכים גדולים ויקרים, במהלכם יכולים להיווצר מצבי קיצון שיכולים לעורר אצל הקבלן שיקולים שונים שיגרמו נזק ללקוח. מטרתו של הסכם קבלן מפתח והסכם עם כל קבלן אחר היא להבטיח שבכל תנאי ובכל מצב שייווצר, הדבר הכדאי ביותר לקבלן יהיה להשלים את הפרויקט עד תום על פי התחייבויותיו. יחד עם זאת, חשוב לזכור שבחיים אין מאה אחוז וגם כאשר אתם חותמים על הסכם משפטי מקיף והרמטי, עדיין יכולים להיווצר מצבים בהם עלול הפרויקט להיכשל. את ההסתברות לכך תוכלו להפחית באמצעות בדיקות מקדימות שיהיה עליכם לבצע לפני שאתם חותמים על ההסכם.

בדיקת נאותות לפני חתימה על הסכם

אז לפני שאתם ניגשים למשימה של חתימה על הסכם קבלן מפתח, חשוב לבצע בדיקת נאותות לגבי יכולותיו של הקבלן. את זה תוכלו לעשות בליווי עורך דין מקרקעין מקצועי ולא פחות מכך גם בעצמכם. קודם כל, לפני הכל, ודאו שמדובר בקבלן רשום וקבלו כל מידע זמין מרשם הקבלנים ביחס לאותו קבלן שאתם בוחנים. שנית, חפשו באינטרנט רמזים שיכולים לעורר בכם חשד או דווקא למתן אותו. שלישית, בסיוע עורך דין מקרקעין תוכלו להיכנס קצת יותר לעומק ולבדוק את הרקורד של הקבלן, את איתנותו הפיננסית, האם הוא מעורב בתביעות משפטיות ומאיזו סיבה וכל פרט אחר שיכול לרמז על ההסתברות ליכולת שלו להשלים את הפרויקט בהצלחה. את בדיקת הנאותות הזאת חשוב להשלים לפני שחותמים על הסכם ולפני שמתחילים לעבוד יחד.

הסכם קבלן מפתח

ובכל זאת, הסכם קבלן מפתח

ואחרי שאמרנו את כל זה, גם אם יש לכם תחושה נהדרת סביב קבלן מסוים, חשוב מאוד שתחתמו איתו על הסכם משפטי כמה שיותר הרמטי ויסודי. כמו כן, חשוב מאוד לשלב בו מהלכים מעשיים כמו תשלום מדורג לפי אבני דרך, אישור של מפקח בנייה מטעמכם לפני כל צומת חשוב בתהליך הבנייה, גיוס קבלני משנה שהם קבלנים רשומים בלבד וכן הלאה. את כל אלה יהיה עליכם לעגן במסגרת ההסכם והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא בליווי עורך דין מקרקעין מקצועי, ולבטח לא על ידי הורדת הסכם קבלן מפתח סטנדרטי מהאינטרנט. חברת י.נ הנדסה מספקת שירותי קבלן מפתח למגוון רחב של פרויקטים וגם תשמח לדון איתכם ועם כל נציג שלכם בגיבוש הסכם שיעגן את כל הזכויות שלכם וההתחייבויות שלנו לאורך הפרויקט.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו