הרמטיקס

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בחירת דלתות לבית יכולה להישמע אגבית, אך היא תשפיע על העיצוב של החלל ועל תחושת הנינוחות בכל חלל וחדר. דלתות הפנים של הבית צריכות להיות גם יפות ורצוי שיאטמו את הרעש שיכול להיות שמגיע מהחללים. מבין החברות השונות והאפשרויות הקיימות, אחת החברות שיתכן ותעניין אותך היא חברת הרמטיקס.

החברה מייצרת קולקציה של דלתות פנים וחוץ. החברה שמה דגש על דלתות חוץ עמידות בפני פריצות במטרה להעניק הגנה מלאה לכל בית ובית. ההבטחה הגדולה של החברה היא מתן אחריות בפני פריצות למשך עשר שנים. בשלב בחירת הדלתות מומלץ להסתכל על הקולקציה של החברה.

הקולקציה של הרמטיקס

הקולקציה של הרמטיקס כוללת דלתות פנים ודלתות חוץ. העיצובים המרשימים של החברה זמינים בדלתות אקוסטיות וסטנדרטיות.

דלתות חוץ

דלתות החוץ של החברה מגיעות עם הבטחה לקבלת עשר שנות אחריות בפני פריצות. הביטחון לא בא על חשבון העיצוב ואפשר למצוא בקולקציה דלתות בעלות כנף אחת, כנף וחצי ושתי כנפיים. הצבעים מגוונים ואפשר למצוא דלתות בעלות קווי עיצוב מרשימים. חלק מהעיצובים מתאימים לבתים בעלי קו מודרני ואחרים מתאימים יותר לבתים שרוצים ליצור אווירה כפרית.

דלתות פנים

דלתות הפנים של החברה מאופיינות במסגרת אלומיניום קלת משקל, מנגנון נסתר למניעת פגיעה באצבעות, סף תחתון כפול עמיד בפני מים וקו אפס מצדו הפנימי של הדלת. הדלתות אטומות לרעשים והופכים את החיים בבית לנוחים ונעימים יותר. מבחינת העיצוב, אפשר למצוא דלתות בשלל צבעים, עם טקסטורות שונות ומנגנון נעילה משולב לשימוש פשוט.

לבחור את הדלתות המתאימות לבית

ישנם אנשים אשר משאירים את הבחירה של הדלתות לסוף תהליך הבניה, לשלב בו הם מנסים לצמצם בתקציב ככל האפשר. זו הדרך היחידה לעשות זאת כשכבר אין ברירה והתקציב אזל. הדרך הטובה ביותר לבחור את הדלתות היא להגדיר כבר בתחילת הפרויקט את התקציב לכל אחד מהפריטים ולהסתכל כבר בהתחלה על דלתות פנים וחוץ.

כיוון שהדלתות יכולות לשמש גם כאמצעי הגנה מפני פריצות, החשיבות שלהן גבוהה ולא צריך להתפשר על הביטחון העצמי בתוך הבית. דלתות הפנים משמעותיות ביצירת פרטיות בכל אחד החדרים ולכן השקעה בדלתות מתגלה במהירות כהשקעה משתלמת.

במקרה של בחירה בדלתות שאינן איכותיות, עלול לקרות מצב של "שקיעת" הדלת בשל הכובד שלה, התנפחות העץ בשל טיפול לא מקצועי בו וכמובן פריצה לתוך הבית. כל אלו יכולים להימנע אך לרוב ידרשו השקעה ראשונית גבוהה יותר מזו שתידרש בשאר הדלתות. בחישוב כולל של עלות הדלתות לאורך זמן מתגלה כי אלו האיכותיות, שנשארות לאורך עשרות שנים בלי לזוז מהמקום, היא הבחירה המשתלמת ביותר.

כיצד ניתן למצוא את הספקים הטובים ביותר

ישנם מספר סוגי דלתות פנים וחוץ שיכולות לתת לך את המענה הנכון. השאלה כיצד אפשר למצוא את הספק הנכון יכולה לעלות אצלך ובצדק. בפרויקט בניה נכנסים למקום אנשי מקצוע רבים ויש צורך לקבל החלטות רבות שהמשמעות הכלכלית שלהן גדולה. לכן, עליך לחפש את בעלי המקצוע המתאימים לך.

בשיחה עם כל בעל מקצוע עליך לדעת מה כולל השירות שלו. למשל, רכישת דלתות הרמטיקס צריכה להגיע עם מדידה מקדימה ולבסוף התקנה של הדלתות ומתן אחריות נגד פריצה. באפשרותך לבקש לשמוע על לקוחות נוספים שקיבלו את השירות מבעל המקצוע או החברה ולהתרשם מתיק העבודות.

אנחנו יודעים כי לא תמיד קל למצוא בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם ולכן הקמנו את המרכז לבניה פרטית. כאן מחכה לך רשימת ספקים שכבר בדקנו עבורך וכל שעליך לעשות הוא לבחור את בעל המקצוע הנחוץ לך מתוך האתר.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!