חיפוי אבן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

חיפוי באבנים נעשה בתוך המבנה ומחוצה לו. מעבר למראה אסתטי מרשים, האבנים מהוות שכבת בידוד נוספת מפני רעשים ומזג האוויר, מה שיכול לבוא לידי ביטוי בהוצאה נמוכה על חימום או קירור המבנה. ישנם יישובים בהם הבונים מחויבים לחפות לפחות קיר אחד חיצוני ובאחרים הבחירה היא אישית.

החיפוי מעניק למבנה מראה ייחודי. ניתן להשתמש בשלל אבנים ולקבל מראה כפרי או מודרני. האבנים עצמן נחצבות מסלעים ולאחר מכן עוברות תהליך עיבוד תעשייתי אשר מעניק להן מראה עדין ומדויק. כמו כן, התהליך הופך את האבנים לשוות בגודלן ומתאימות לעבודת החיפוי.

חיפוי אבן לקירות חיצוניים

ישנם מקומות בארץ אשר מחייבים את התושבים לחפות את קירות הבית, את כולם או חלקם, אך זו לא הסיבה היחידה (ואף לא העיקרית) לבחירה בחיפוי. מראה האבן מעניק לבית מראה שכיף להיכנס אליו. במידה ואין חובה לחפות, הבית הופך לייחודי ובולט בנוף. בנוסף ליופי, האבנים מעניקות שכבת בידוד נוספת והדבר יכול להתבטא בעלויות נמוכות של חימום או קירור הבית.

ישנן אבנים שונות אשר יכולות להתאים לחיפוי הקיר החיצוני. אחת האבנים המוכרות היא האבן הירושלמית. הצבעים שלה בהירים, היא נוחה לסיתות וגם לאחר שנים רבות היא מרשימה. אבן גיר מתאימה גם כן לחיפוי והיא יכולה להשתלב היטב גם בבניה קלה ומשמשת כשכבת בידוד מצוינת. לאורך השנים האבן מתיישנת והרוב יאמרו שהיא מקבלת מראה משובח יותר.

אבן כורכר תתאים לעיבוד ולחריטה והיא מתאימה גם ליצירת אלמנטים דקורטיביים על גבי הקיר החיצוני של הבית. אבן החירבה היא אבן כורכר שנלקחה מבתים ישנים ועברה עיבוד שמאפשר לה להשתלב בקירות חיצוניים חדשים. בנוסף לסוגי האבנים שתוארו ישנן עוד אבנים רבות שנחשבות לפחות נפוצות. אם ברצונך להעניק לבית מראה ייחודי, עליך לשאול את הקבלן המבצע על האפשרויות העומדות לרשותך.

חיפוי אבן לקירות פנימיים

חיפוי בקירות פנימיים נותן מענה אסתטי, דקורטיבי ואידאלי לקירות מאחורי קמין. לרוב החיפוי יתבצע על קיר או חלק מהקיר וזאת כדי להעניק לבית מראה ייחודי אך לא להכביד עליו מבחינה אסתטית. הפתרונות הקיימים היום מגוונים וכוללים קשת של גוונים: חום, אפור, צהוב ואדום, גדלים שונים של אבנים וכן טקסטורות שונות.

החיפוי הפנימי חוסך בטיח ובצבע והוא אינו דורש עבודת תחזוקה. היישום שלו מתבצע על ידי חברה או איש מקצוע שמתמחים באופן ספציפי בחיפויי אבן והתוצאה מרשימה מאד.

בחירת חברה לביצוע חיפוי אבן

החברה אשר תבצע את עבודת החיפוי חייבת להתמחות בתחום זה. עליה להכיר את סוגי האבנים השונות ולספק לך רק אבנים מצוינות המתאימות לבניה הספציפית שלך. החברה צריכה להציג לפניך תיק עבודות על פי בקשתך ולתת לך פתרונות התואמים את ההגדרות הראשוניות שלך. היום ניתן ליצור שלל עיצובים, ליצור קרניזים, לחפות קירות קמין ולשלב אותה בכל חדר וחלל באופן מושלם.

החברה צריכה לשים בראש סדר העדיפויות שלה את הרצונות האישיים שלך. יכול להיות שיש לה רעיונות הנוגעים למה יכול להתאים לבית שלך ומה היא אוהבת, אך בסופו של דבר חשוב שכבר בשלב התכנון הבקשות שלך יהיו הדבר הכי חשוב ושהטעם האישי שלך הוא זה שיבוא לידי ביטוי בעבודה.

למצוא את כל הספקים הטובים ביותר במקום אחד

את המרכז לבניה פרטית הקמנו מתוך מטרה לעזור לך למצוא את בעלי המקצוע המתאימים לשלבי הבניה השונים. באתר מחכה לך רשימה של ספקים לביצוע עבודות חיפוי אבן וכל שעליך לעשות הוא לבחור מתוך הרשימה ספק שמתאים לדרישותיך.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!