חלונות קליל – לעצב את הבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החלונות של הבית משמשים כהפרדה וסינון טמפרטורה ורעש. חלונות קליל מאפשרים לך ליהנות מאיכות חיים לצד עיצוב מרשים. החלונות מגיעים בסגנונות עיצוביים שונים וכל שעליך לעשות הוא להחליט איך לעצב את הבית שלך. כמובן, את הבחירות ניתן לקבל בעזרת בעל המקצוע ובהתאם לקבלת הצעת מחיר מסודרת ובהתאם לתקציב שיוגדר על ידך כבר בתחילת פרויקט הבניה.

סוגים שונים של חלונות קליל

חברת קליל מתמחה בייצור פרופילים מאלומיניום לצרכים שונים בבית ובמבנה. בין החלונות שלה ניתן למצוא את הסוגים הבאים:

חלונות הזזה

החלונות הנפוצים ביותר בבתים ישראליים הם חלונות ההזזה. מדובר בחלונות הנעים על גבי ציר לצדדים והם מגיעים עם מנגנון נעילה משולב ליישום פשוט מתוך הבית. היתרונות של חלונות מסוג זה הוא שאין כל בעיה לנוע בבית בחופשיות כשהחלון פתוח וניתן לשלב תריסים באותם הצבעים של המשקופים. חלון זה יכול לנוע גם לתוך כיס בקיר אם הכיס נוצר כבר בשלב המוקדם של הבניה.

חלונות בלגיים

חלונות ודלתות בלגיים מתאים לבניה הישראלית. האלומיניום עומד בצורה מיטבית מול הלחות, החום והקור והוא מגיע בסדרות שונות. העיצוב של קליל מתאים לבתים פרטיים ודירות. הוא יכול לבוא בקווים עדינים או בולטים, בהתאם לטעם האישי שלך. מבחינת התחזוקה, אין צורך לבצע עבודות מיוחדות עם השנים ואין צורך לצבוע מחדש את הפרופילים. ניתן לשטוף את החלונות עם חומרים סטנדרטיים מתאימים וליהנות מההשקעה לאורך שנים רבות.

חלונות ממ"ד

ניתן למצוא חלונות קליל המתאימים בדיוק לממ"ד. הם מגיעים בנוסף לחלון ההגנה ועומדים בסטנדרטים הנדרשים. החלונות עמידים בפני גזים וניתן להתאים את הצבע של הפרופיל לשאר חלונות הבית. כמו כן, ניתן להתקין תריסים במקום שיתאימו גם הם מבחינת הצבע. חשוב לציין כי החלון משתלב בחלון שנכנס אל כיס הממ"ד.

חלונות ציר

לא תמיד חלונות הזזה נותנים את הפתרון העיצובי הטוב ביותר. לכן, ניתן לבחור בחלונות הנעים על ציר. חלונות קליל אלו מתאימים לחדרים קטנים כמו חדרי השירותים ולחדרים גדולים. כמו כן, הם יכולים להיות אלמנט בתוך דלת הזזה גדולה. הפתרונות רבים וכל שעליך לעשות הוא לבקש להסתכל על קטלוג המוצרים ולשאול את איש המקצוע את כל השאלות כך שיעזור לך לבחור את החלונות היפים ביותר לבית שלך.

לבחור את החלונות היפים ביותר

בחירת החלונות המתאימים לבית שלך יכולה להיות פשוטה אך עליה להביא בחשבון מספר מרכיבים. בשלב הראשון עליך להסתכל על סדרת המוצרים של החברה ולבדוק אלו מהם הכי מושכים אותך ולדעתך מתאימים לבית. לאחר מכן ניתן יהיה לקבל הצעת מחיר מסודרת ולראות האם הצעה זו עומדת בתקציב שהגדרת לפרויקט הבניה שלך.

לאחר שקבעת אילו פרופילים יתאימו לבית שלך, ניתן לבחון אלמנטים נוספים כמו פתיחת חלון בדלת הזזה וכמובן להחליט על הצבעים של הפרופילים. כיוון שהצבע של קליל אינו דוהה עם השנים, כדאי להימנע מפשרות על הצבע (למען האמת אין כל סיבה להתפשר אלא אם ישנה אי הסכמה בין מספר אנשים המעורבים בפרויקט). תפקידו של בעל המקצוע הוא ללוות אותך לאורך כל הדרך ולענות על כל שאלה אם יש לך.

לבחור בעל מקצוע לייצור והתקנת חלונות קליל

הפרופילים של חלונות קליל מיוצרים על ידי החברה וכל חלון ופתח מיוצר עבורך באופן אישי. בעל המקצוע אשר ייתן לך שירות צריך להיות מורשה מטעם החברה ולהכיר היטב את המוצרים השונים. כאן, באתר המרכז לבניה פרטית, ריכזנו עבורך רק אנשי מקצוע מעולים וכל שנותר לך לעשות עכשיו הוא לבחור את הספק המתאים לך לייצור ועיצוב החלונות.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!