ייבוש מילוי סומסום רטוב

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

הצפה בבית או בבית העסק זו חוויה מאוד לא נעימה שלא לומר, כמעט טראומתית. אנחנו מדברים על סיטואציה בה רכוש רב עלול להיהרס, המבנה עלול להפגע, כל זאת בלי לדבר על הטרחה הכרוחה בשיקום של המקום מחדש.

אנחנו מאמינים כי הסתכלתם בעיקר על מה שנמצא למעלה מהרצפה. החל מהזמנת אנשי מקצוע לטיפול בבעיה וכלה בניקוי יסודי של המבנה. מה שלא פעם אנו נוטים לשכוח הוא מה שנמצא למטה מהרצפה.

בואו רגע נזכיר ידע תיאורטי אותו רובינו למדנו בשיעורי מדעים בכיתה ד. כאשר מים נוזלים מנקודה כזו או אחרת, על מנת שיעלמו הם צריכים לעבור תהליך מסוים של אידוי. במידה וזה לא נעשה, למעשה לא יתרחש ייבוש של המים.

אם החלקים שנרטבו נמצאים מתחת לבלטות על הרצפה, השמש לא תוכל להגיע אליהם, גם לא אוויר, כך לא נוצר ייבוש של המים חברת dry  ייבוש נזקי הצפות. מה שעלול בקלות רבה להביא להיווצרות של פטריות וכיוצא באלו. לכן, אנחנו לא יכולים להשאיר כך את הדברים.

על כך ועוד במאמר הבא.

ראשית, מה זה 'סומסום'?

סומסום הוא שם הכינוי אותו הדביקו אנשי המקצוע למה שנמצא מתחת לבלטות בבית. אלו בדרך כלל אבנים קטנות וחצץ. אותן יש לייבש במהירות וביעילות. בלי לפגוע כמובן בבלטות שנמצאות מעל לפני השטח.

לא צריך לשבור שום דבר

הרתיעה המיידית של רבים מהתהליך נוגעת בכך שרבים חוששים מכך שמדובר על תהליך פולשני, כזה המוביל לשבירה של רצפות מסוימות וכיוצא באלו. מה שכמובן איש לא רוצה. לא, היום אנחנו חיים בעידן בו הטכנולוגיה פתרה כבר בעיות רבות, בניהן גם בהקשר הזה.

הפתרון הוא פשוט. מדובר על מערכת שלמעשה שואבת את הרטיבות על ידי צינורות קטנים. מדובר על מה שנאנחנו קוראים לו בשפה המקצועית 'ייבוש תת רצפתי'.

כל בית צריך משהו קצת אחר

אמנם מדובר על אותה טכניקה של ייבוש, אבל כמו שלמדנו בגן הילדים 'כל אחד הוא מיוחד'. הצפה ורטיבות יכולות להתרחש במגוון סיטואציות ממגוון סיבות. מבנים שונים הם אחרים ויש להתאים את העבודה לסגנון המיוחד שלהם. אין שום סיבה שתקבלו שירות הדומה לשירות שקיבל אדם אחר, פשוט משום שאתם מטבע הדברים צריכים לקבל מענה אחר, כזה שלא דומה לאף אחד אחר.

מה עושים מכאן

אנחנו יודעים כי הזנחה יכולה להביא לא פעם להדרדרות במצב. אין שום סיבה להגיע לידי כך. אנחנו בטוחים כי בעזרת אנשי המקצוע המתאימים למשימה גם אתם תזקו לקבל שירות מעולה מההתחלה ועד הסוף. כזה שלא יקשה אליכם אלא רק יאפשר לכם לחיות בבית נעים יותר ונוח עבורכם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לתת לכם מענה במגוון תחומים עד להבאה של פתרון מלא. אל תחכו, צרו קשר כבר עכשיו.  

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו