ייצור ארונות חשמל ופיקוח על תהליך היצור

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

קשה לדמיין את החיים בלי חשמל וקשה גם לדמיין מרחב עסקי או פרטי בלי ארונות חשמל. אותם מארזי בטיחות המהווים בית לכל הציוד האלקטרוני של הנכס הם מוצר חובה בכל פרויקט.
ארונות החשמל שומרים על איכות הרכיבים וגם מאפשרים גישה מאובטחת לארון וכן טיפול מבוקר בתקלות ומייצרים שכבת הגנה לציוד יקר הערך והרגיש, למשל, מפני תנאי מזג האוויר, מגע עם עובש, כימיקלים וזיהומים שונים.
ארונות החשמל של היום הם לא ארונות החשמל של פעם והיום נהוג לייצר אותם מחומרים איכותיים בעלי עמידות גבוהה לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר והתקנים המחמירים בשוק.
איך עובד תהליך הייצור וכיצד נפקח עליו ונשיג תוצאות טובות יותר לאורך זמן?

ייצור ארונות חשמל

בשלב הראשון חשוב לפנות לחברה יצרנית מובילה בענף בעלת ידע מקצועי רחב, שתדע לייצר את הארון בהתאמה אישית כמו כן יש לוודא כי מפקח בניה המפקח על הליך הייצור. זכרו שכל מתחם בין אם זה מתחם מגורים או עסקים דורש ארונות בגדלים ומסוגים שונים ולכן, חשוב לייצר ארון שיתאים בדיוק לצרכים השונים. חברה אמינה ומקצועית משתמשת בכלי הייצור ובחומרים הטובים בשוק שתורמים לעמידות ולתפקוד.

מתכת היא מלכת הארונות


בשלב השני בוחרים את החומר ממנו יהיה עשוי הארון כאשר יש הבדל בין מארזי פלסטיק למארזי מתכת או זכוכית או פיברגלס. לכל חומר יש מאפיינים אחרים, כאשר פלסטיק נחשב לחומר הזול בתחום בעוד המתכת מספקת אימות גבוהה במיוחד. למתכת יש יתרונות רבים במארזים לרכיבים אלקטרוניים. כך למשל, היא עמידה בפני קורוזיה ולחות, בעלת אפקט מבודד – כלומר היא יכולה למנוע הפרעות אלקטרומגנטיות, היא עמידה בפני חומצות ולכן תתאים לסביבות רגישות או מאתגרות למיניהן. היא גמישה ביכולת הייצור שלה, כך שאפשר ליצור ממנה עיצובים לפי ממדים שונים ומצד שני, היא מאוד חזקה ויציבה ויכולה לשאת משקל רב כך שגם אם תכולת הארון עתידה להיות מאסיבית וכבדה – היא תוכל לעמוד בכך לאורך זמן. יתרון נוסף שנלווה לבחירה במתכת טמון בקלות התחזוקה. קל מאוד לשמר ארונות חשמל ממתכת, הם אינם צוברים אבק ופשוט לנקות אותם לרבות הסרת עובש או לכלוכים ולכן, תוחלת החיים שלהם ארוכה. כמו כן, אפשר לייצר מהם ארונות אסתטיים להפליא ידידותיים לסביבה, כי מדובר בחומר שניתן למחזר.

התכנון קובע


בהמשך הייצור שמים לב גם לתכנון הארון, כדי שיתאים בדיוק לנישה הייעודית או לסוג התשתית וחשוב להקפיד על התקנים וכן על הנושא של ההתאמה לפי תכולת הארון. כיום נהוג להוסיף גם אמצעי אבטחה מפני התחשמלות או גישה לא מבוקרת שלא תחשוף חלילה את הרכיבים האלקטרוניים.
ההרכבה וההתקנה אף הן קריטיות כי גם כשיש כבר מוצר מוגמר חשוב לדעת כיצד להציב אותו נכון בין אם מדובר במארז מודולארי או במארז בגודל מסוים ולבחור שיטת התקנה – פרי סטנד או התקנה אופקית או אנכית. חברה המתמחה בתחום תדע גם להתאים מסגרת לארון, שגם נוכחותה תורמת מאוד לעמידות ולתוצאה הסופית.

הפיקוח שעושה הבדל גדול


לאחר תהליך הייצור כדאי שפקח הבניה יבדוק את הארון שהוא לא נפגע, שאין בלאי שעשוי לייצר סכנה או ספיגת חומרים וחיידקים בארון עצמו ובמידת הצורך, ניתן כמובן לבצע תיקונים אצל החברה שייצרה על מנת לאפשר פעילות תקינה ובטוחה.
על מנת לוודא שהארון אכן עומד בסטנדרטים המבוקשים, ניתן לפנות לחברת פיקוח בנייה אשר תוודא שמדובר בייצור על פי הקריטריונים והתקנה נאותה וכמובן המעורבות שלה ביחד עם בחירת חברת ייצור ארונות מובילה תמנע ליקויים ותעניק לכם את השקט הנפשי הדרוש.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו