כל בית פרטי צריך מנעול דלת מתקדם

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

כל בית פרטי צריך מנעול דלת מתקדם

הצורך בהתקנת מנעול דלת מתקדם הינו הכרחי כאשר מדובר בבית פרטי, ודרך חברת מנעולן פיקס תוכלו לבצע זאת בצורה המקצועית ביותר. 

 

חברת מנעולן פיקס מתקינה מנעולי דלתות מתקדמים בפריסה ארצית, מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע, קודן לדלת או לשער הכניסה לבית ומנעולים חשמליים נוספים. על אפשרויות אלו ועוד, תקבלו הרחבה מיד. 

 

מנעול דלת מתקדם – מדוע זה כל כך חשוב בבית פרטי?

אנשים רבים מגשימים את חלום הבית הפרטי ומהר מאוד מגלים עד כמה הדבר מתנגש עם המציאות, בשל היותם של בתים פרטיים, אהובים מאוד על פורצים. על מנת בכל זאת ליהנות מאיכות חיים רגועה ונעימה, חשוב מאוד לשדרג את הבית עם מנעול דלת מתקדם ולא לבחור במנעול סטנדרטי. מנעול שכזה עוזר לאבטח את הבית טוב יותר, לשלוט על מי שרשאי להיכנס ולצאת מהמבנה ובסופו של דבר הופך את החיים בבית לנוחים יותר. מנעול איכותי ומתקדם גם אמור להחזיק שנים ארוכות יותר מאשר מנעול סטנדרטי, כך שגם אם יעלה מעט יותר, מחירו משתלם לטווח הזמן הארוך. 

 

אילו מנעולים מתקדמים ניתן למצוא?

בימינו ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של מנעולי דלת מתקדמים, שיכולים לעבור התקנה על כל מותגי הדלתות – פלדלת, רב בריח, שריונית חסם ועוד. להלן הסוגים השונים:

  • מנעול ביומטרי – עם סוג מנעול זה, במקום להשתמש במפתח, תוכלו לפקוד על הדלת להיפתח או להינעל באמצעות טביעת האצבע שלכם. באופן זה לא תצטרכו יותר להסתובב עם מפתחות הבית, לא תסתכנו באובדן שלהם ותוכלו לתכנת מראש מי רשאי לפתוח את הדלת ומי לא, באילו שעות ובאילו ימים.
  • מנעול חכם אחר – עוד סוג של מנעול חכם שמאפשר שליטה על פתיחת ונעילת הדלת על פי הרשאה וללא מפתח, הוא כזה שמאפשר זאת ללא טביעת אצבע אלא באמצעים אחרים שאינם מדדי גוף ביומטריים כגון צ'יפ חכם, כרטיס מגנטי, אפליקציה, קודן ועוד.
  • מנעול חשמלי – המנעולים המתקדמים ביותר פועלים באמצעות חשמל (או מגנט) כאשר הלשונית והבריחים נעים באמצעות כוחו של מנוע חשמלי. המשמעות היא נוחות מירבית עבור המשתמש, אפשרות לשליטה מרחוק על הנעילה והפתיחה של הדלתות וכמו כן, אריכות ימים של הצילינדר ומנגנון הנעילה שכן השימוש אינו מערב מגע יד אדם.
  • מנעול מגנטי – סוג זה של מנעול אינו כולל צילינדר, לשוניות או מנוע חשמלי. הדלת ננעלת בעקבות קיטוב של המגנט שמותקן על גבי המשקוף והיצמדותו בכוח למגנט אחר שמותקן בדלת עצמה. ניתן למצוא מנעולים מגנטים בעוצמות שונות, של עד מאות ואף אלפי קילוגרמים, בהתאם לגודל ומשקל הדלת. התקנת מנעול מגנטי לדלת מתאפשרת עם כל סוגי המנגנונים החכמים שציינו לעיל (מנעול ביומטרי, צ'יפ, כרטיס חכם וכו') ומדובר בתהליך קל ופשוט שכל מנעולן מקצועי מסוגל לבצע.

 

דרך מנעולן פיקס תוכלו להשיג את כל סוגי המנעולים הללו במחירים משתלמים, עם אפשרות להתקנת תוספות והרחבות שישדרגו את רמת האבטחה של דלת הבית הפרטי שלכם אפילו עוד יותר, דוגמת עינית אלקטרונית, עם מצלמה שמצלמת את סביבת הבית, מקליטה ואף שולחת התראות לנייד. מוזמנים ליצור קשר ולשמוע את כל הפרטים.

 

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

רצפת אפוקסי

  אנחנו לא בטוחים שאתם חובבים של סרטי היסטוריה, אז הרשו לנו לספר לכם בעצמנו מה הסרטים הללו כוללים. בסרטי היסטוריה רבים אתם יכולים לראות

פינוי אסבסט – כל הפרטים

  אסבסט היא חומר בניה נפוץ כל כך במדינת ישראל הצעירה, עד שאתם יכולים למצוא איזכורים לחומר הזה בספרות ובשירה הישראליים. שכן, מדובר על חומר

החלפת מסנן בר מים

  מים נקיים הם דבר חשוב מאין כמותו. בסופו של יום, אנחנו מדברים על הבריאות שלכם ושל בני הבית שלכם. חלק ממה שמשפיע כמובן, באופן

עבודות סנפלינג

  עבודות סנפלינג הן דבר נפוץ בהרבה ממה שחושבים. עבודות סנפלינג הן למעשה כל עבודה הנעשית תוך שימוש בסנפלינג. מה שלא פעם מושך לתחום עובדים

התקשרו עכשיו