לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

מדובר בשאלה שמפרידה בין שני מקצועות די דומים, שניהם מעולם הטיפול, בשניהם תעזרו לאנשים, ושניהם מקצועות תובעניים מאוד, לצד היותם גם מספקים מאוד ומעניינים מאוד. השאלה באמת מעלה התלבטות רצינית, בין שני מקצועות מאוד חשובים, וכדאי לכם לברר את העניין בצורה הטובה יותר, כך שתמצאו את המקצוע המתאים בדיוק לכם.

 

מה זה אומר לימודי סיעוד?

אף אחד מאתנו לא פספס, בעיקר בתקופת הקורונה, את הצוותים הרפואיים בבתי החולים, את האחים והאחיות בחדרי הניתוח, ובחדר המיון. בלימודי סיעוד לומדים לסייע לרופאים בניתוחים והליכים מורכבים מצד אחד, ולהעניק טיפול רפואי, לקחת מדדים, מצד שני. ההתנסות של הסטודנטים במחלקות מגיעה בשלב מוקדם מאוד, ושם הם עוברים גם השתלמויות שונות לסיוע וייעוץ נפשי לחולים ולבני משפחותיהם.

 

למי זה מתאים?

לימודי סיעוד אולי מתגמלים מבחינת המשכורת, שהיא סבירה סך הכול. אך אם ברצונכם להתעשר, כדאי לכם לבחור מקצוע אחר. מדובר במקצוע לאנשים שאוהבים את עולם הטיפול ושמחים תמיד לעזור לאחרים. עבודה תובענית בשעות מורכבות, במשמרות לעיתים, אך הסיפוק שעולה בסיום המשמרת, הוא גדול לאין שעור. מדובר בעבודה טיפולית פיזית, לצד עבודה נפשית עם חולים ובני משפחותיהם, וההתמודדויות לא קלות אף פעם.

 

אז מה זה לימודי פיזיותרפיה?

בלימודי פיזיותרפיה לומדים בעצם כיצד לטפל ולסייע לנפגעי תאונות שונות, או מחלימי ניתוחים שונים, להשתקם ולחזור לפעילות שגרתית. המטפלים, נעזרים בגוף ובתהליכים הטבעיים שהוא עובר בעצמו, ומחליטים איזה טיפול יש לתת למטופל. סוגי הטיפולים נעים בין שימוש ביכולות ריפוי של הגוף עצמו, לתרגילים וסדרת תנועות לפיתוח השרירים, וגם גירוי מערכת העצבים בצורות שונות.

 

עבור מי זה רלוונטי?

כמו לימודי הסיעוד, גם תחום זה מיועד לאוהבי הטיפול והעזרה לאנשים, אך גם לאנשים שרוצים להרחיב את הכשרתם וידיעותיהם למגוון תחומים, החל מבריאות הגוף, מדע, ועד לימודי התמודדות נפשית עם מטופל, לצד האימונים הפיזיים. העיסוק בתחום דורש גם יכולות גופניות יחסית גבוהות, וגם חוסן מנטלי, שיסייע לעזור לאנשים. בסוף, החשיבות הגדולה של אלו שרוצים ללמוד את המקצוע, זה מידת רצונם לעזור לאנשים, כי זה מהות התפקיד והטיפול.

 

אז מה לבחור ביניהם?

בסוף, מדובר בתחומים המשיקים אחד לשני. אך אם אתם אנשים שמתחברים יותר לפן הפרקטי, לאימון הגופני של המטופל, מומלץ לכם ללכת לתחום לימודי הפיזיותרפיה. לעומת זאת, אם אתם מתחברים לעולמות הרפואה ובתי החולים, אוהבים את המגע עם החולים והסיוע לרופאים במגוון תחומים, כנראה שמקומכם דווקא יותר בתחום לימודי הסיעוד.

לסיכום, זכרו, בסוף, אדם ותלמיד יצירתי ומוכשר, ימצא את המקום שלו לתרום מכישרונותיו בכל מקום בו יהיה. בטח בתחום הטיפולי, שם ניתן להרחיב אופקים, וליצור עוד ועוד אפשרויות טיפול נוספות. כל שנותר לכם הוא להחליט בין שני מקצועות תובעניים, אך מאוד מספקים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

מדובר בשאלה שמפרידה בין שני מקצועות די דומים, שניהם מעולם הטיפול, בשניהם תעזרו לאנשים, ושניהם מקצועות תובעניים מאוד, לצד היותם גם מספקים מאוד ומעניינים מאוד.

בניה קלה
י.נ הנדסה

בנייה קלה – מתי כדאי לבחור בה?

יכולות להיות סיבות רבות שיביאו אתכם למסקנה כי מוטב לכם לבנות בבנייה קלה. בנייה קלה הפכה להיות לאחת משיטות הבניה המועדפות ביותר על הקבלנים הישראלים.

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!