מדוע כדאי לי לעבוד עם קבלן רשום?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

אין דבר מרגש יותר מאשר שיפוץ בית. כאשר אנו משפצים את הבית אנו למעשה משפצים את הדבר החשוב ביותר בחיינו והופכים את הבית שלנו למקום שיותר כיף לגור בו ויותר מהנה לגור. לכן אפשר לראות כי כל כך הרבה ישראלים בוחרים כל שנה לשפץ את הבית שלהם. אך יש גם משהו מפחיד בשיפוץ הבית וזה שהקבלן יעבוד עלינו או ירמה אותנו. יש כל כך הרבה נוכלים בתחום עד שקשה להתמודד עם הבעיה הזאת. אז מה עושים? אם כן יש דבר אחד שיכול לעזור לכם וזה לברר אם לקבלן יש רישיון והאם הוא קבלן רשום. אם הקבלן רשום זה צריך לאותת לנו כי הוא יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וזה יתרון עצום שאי אפשר להכחישו או לבטלו במחי יד ולכן כדאי לברר את הנושא הזה לעומק.

הוצאת רישיונות קבלן: איך עושים את זה?

עקב העובדה כי קבלן רשום הוא קבלן אמין יותר עולה השאלה איך אנו יכולים להוציא רישיון קבלן? אם כן אתם צריכים לדעת כי רישיון קבלן זה לא דבר שכה פשוט לקבל. קודם כל אתם צריכים לעבור מבחן של משרד השיכון בכדי להיחשב לקבלנים רשומים. חוץ מזה אתם צריכים וותק של חמש שנים וחוץ מזה אסור לכם לפשוט רגל בשנים שלפני הרישום. כך אתם יכולים לראות כי הרישיון של הקבלן הוא כלי מרכזי שעוזר לנו לבחור את הקבלן הטוב ביותר וזה נתון חשוב ביותר שאסור לזלזל בו וכדאי לתת עליו דגש בעת בחירה בקבלן זה או אחר.

שימו לב לצוות של הקבלן ולא רק לקבלן

אין ספק כי הנושא של קבלן רשום תנאים הוא חשוב ביותר ואנו חייבים לשים אליו לב בעת בחירת הקבלן. אנו חייבים לשים לב לשאלת הרישום ולא לזלזל בנקודה זו. עם זאת אנו רוצים להאיר נושא נוסף שהוא לא פחות חשוב וזו השאלה אם מי הקבלן הרשום עובד. בסופו של דבר הקבלן לא מבצע את רוב העבודה אלא הפועלים שלו ולכן אנו חייבים להבטיח כי הפועלים עושים גם הם את העבודה על הצד הטוב ביותר. אתם יכולים לבחור קבלן מצוין אך כזה שעובד עם עובדים גרועים ואז אתם תהיו בבעיה קשה ולכן כדאי לעבוד אך ורק עם קבלן שיש לו צוות מצוין ולא להתפשר על נקודה זו.

בטיחות – ערך עליון בעבודת שיפוצים

היכנסו לאתר https://yuvalsegal.co.il/ ולמדו עוד על הנושא של קבלנים רשומים. כאן אנו רוצים לומר כי בעת עבודת קבלנות יש לשים דגש עצום על נושא הבטיחות. אנו חייבים להבטיח כי הקבלן יעבוד בצורה הבטוחה ביותר שיש וזה דבר שאסור לנו להתפשר עליו אם אנו רוצים לקבל עבודה בטוחה ללא תאונות.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו