מדוע לא כדאי להתעלם מסקר עצים?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לפני שרוכשים חלקה או קרקע שמייעדים אותה לבנייה, כדאי מאוד לערוך סקר עצים בידי אגרונום שמתמחה בסקירות עצים. המשמעות הפעולה הזו היא הבנה של סוג העצים שנמצאים על הקרקע ובמיוחד – האם ישנן חובות חוקיות מסוימות שקשורות לשימורם של העצים – דבר שעלול לייקר ולהאט את הליכי הבנייה על הקרקע.

החשיבות של סקר עצים

כאשר בוחרים שלא לעשות סקר עצים, במיוחד בשטח שכולל מספר עצים משמעותיים למעשה הרוכשים חושפים את עצמם לאפשרות שבה לאחר הרכישה הם ייאלצו לשלם סכומי כסף גדולים על שימור והעתקה של עצים – כמחויב מהליכי התכנון והבנייה עם הרשויות. ניתן ללמוד עוד על סקר עצים באתר : https://www.oritrees.co.il/

במקרים נדירות יותר, יכולים למצוא את עצם הרוכשים מול אדמה שהם לא יוכלו לבנות בה בית, או לא גדול כמו שהם חשבו מפני שהם לא יכולים להזיז את העצים שנמצאים על החלקה או שזה פשוט יקר מידי ולא משתלם.

המשמעות של סקר עצים טרם רכישת קרקע היא בטוחה ממישור נוסף שיהיה אפשר לבנות על הקרקע בתים באופן שמעוניינים, במסגרת הזמנים והתקציב שרוצים. 

מה המשמעויות של סקר עצים

כאשר מדובר על עצים שנמצאים באדמה, למעשה ישנן שלוש אפשרויות משמעותיות; שימור של העץ, העתקה של העץ למקום אחר או עקירה של העץ. כאשר עושים סקר עצים, בהתאם למטרה הראשונית של רכישת הקרקע – מראים את האפשרויות השונות שעומדות בפני כל עץ ועץ על מנת לפעול באופן היעיל ביותר.

העבודה העיקרית של האגרונום בסקר העצים הוא מיפוי מדויק של העצים – סוגי העצים, גילם, המיקום המדויק שלהם, תכונות, המצב של כל עץ (מצב מסוכן, גרוע, טוב או סביר) ודינים שרלוונטיים לעצים – כל זאת על מנת להעניק תמונה מדויקת כמה שיותר באשר לעצים שנמצאים. 

גם במצב שבו החוק לא מורה על בעיה ונמצאים עצים מתים או גוססים על הנכס – יש לפנות אותם בתהליכים מוסכמים לפני שמתחילים את הבנייה. דבר שצריך לשים לב אליו ולחשב אותו בעלויות הכוללות של העסקה. לאחר מיפוי מדויק ניתן להבין כמה עבודה מקדמית יש על השטח.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו