מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס לדירה. לכן, לרוב כדאי להגיע ולבדוק את הדירה דווקא לפני קבלת המפתח. כך בעצם תוכלו להגיע למעמד קבלת המפתח רגועים ובטוחים יותר. אך אם אין לכם אפשרות להגיע לפני, גם אחרי חתימה על קבלת המפתח זה עוד לא מאוחר מידי. ניתן להגיש לקבלן חוות דעת הנדסית ממהנדס בדק בית ולדרוש לתקן בהקדם אם התגלתה תקלה. אז על מה חשוב להסתכל לאחר קבלת מפתח מהקבלן?

על מה כדאי להסתכל לאחר קבלת מפתח מהקבלן?

אחרי שחתמתם על קבלת מפתח מהקבלן, לרוב תמצאו עצמכם ממהרים לחפש תקלות ולבדוק כל פינה בבית. חשוב לציין שכדי להגיע בראש שקט לרגע הזה תמיד כדאי לערוך את השיפוץ עם קבלן שיפוצים מומלץ וכך בעצם לדעת מראש שאתם בידיים טובות.
ובכל זאת, על מנת למנוע מכם לבזבז זמן יקר, ערכנו עבורכם רשימה של כמה תקלות משמעותיות ונפוצות שיהיה כדאי לבדוק אותן.

כמו כן, תמיד כדאי להזמין אליכם לדירה מהנדס בדק בית שיערוך את הבדיקה בצורה הטובה ביותר.

התקלות שעלולות להתגלות:

  • סממני רטיבות בקירות הבית – אחת התקלות הנפוצות ביותר היא חדירת מים והופעת סימני רטיבות על קירות הבית. לעיתים חדירת המים תהיה מבחוץ ולעיתים נאלץ לאתר את מקור הרטיבות. כך או כך, על הקבלן יהיה לאתר את התקלה וכן גם לפתור אותה.

  • אריחים פגומים או שבורים – אריחים שבורים שהונחו בכל זאת או אריחים בעלי פגמים קטנים בקצוות. כל אלו נחשבים ליקויים ועל הקבלן יהיה להחליף כל אריח אשר נמצא פגום.

  • עבודות איטום לקויות ברחבי הדירה – בעיות איטום יכולות להתבטא בכמה מוקדים שונים כמו למשל היעדר רובה איטום בין אריחי המקלחת, שיפועים לא תקינים במרצפות אשר אמורים להיות מופנים לכיוון הניקוז, איטום סביב הברזים, חיתוך צינורות אינסטלציה לא מקצועיים מספיק ועוד. הקבלן מחויב לטפל בכל הליקויים מסוג זה על מנת להבטיח את תקינות הדירה גם שנים קדימה.

ישנם כמובן עוד ליקויים שכדאי לחפש. בשורה התחתונה, במקרים כמו אלו תמיד כדאי להיעזר באיש מקצוע מנוסה שידע להבטיח שלא תופתעו לרעה בעתיד.

האם כדאי להשוות מחירים?

השוואת מחירים מקובלת היום בכל תחום בו מתבצעת רכישה. כשמדובר על שיפוץ או בניית מבנה מגורים, תמיד כדאי לקחת הצעות מחיר ולהשוות מחירים. באם למשל, ברצוננו לשכור את שירותו של קבלן לביצוע עבודות גבס תמיד כדאי לקחת כמה הצעות מחיר ולהשוות. כמו כן, מומלץ גם לנסות לקרוא המלצות על בעלי המקצוע הרלוונטיים. 

לסיכום, כשמדובר במבנה בו אתם עומדים לגור, אל תתפשרו על אף שלב בדרך.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

התקשרו עכשיו