מחירון חשמלאים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

חשמלאים הם אנשי מקצוע חשובים בשלבים שונים של הבניה ותפקוד הבית. ראשית, חשוב להבין כי חשמלאי הוא בעל מקצוע שעבר הסמכה ושמחזיק בתעודה המאשרת זאת. ישנן רמות הסמכה שונות וכל אחת מאפשרת לחשמלאי לבצע עבודות שונות.

עבודות רבות בבית יכולות להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך, אך חלקן יתבצעו על ידי חשמלאים בעלי הסמכה נמוכה יותר (כמו תיקון מכשירי החשמל) ובמקרים מסוימים יהיה צורך בבעל מקצוע בעל הסמכה גבוהה יותר. בכתבה זו ננסה לבחון מהו מחירון חשמלאים ואיזה חשמלאי מתאים לאיזו עבודה.

מהו מחירון חשמלאים?

מחירון חשמלאים בא לעשות סדר בעבודות השונות אותן יכולים לבצע אנשי המקצוע ובעלויות שלהן. המחירון מורכב ממספר חלקים: עלות הזמן של החשמלאי, מורכבות העבודה והחומרים הנדרשים לביצוע שלה. כיוון שיש למדוד את הזמן של החשמלאי, גם הזמנה לצורך בדיקה יכולה להיות כרוכה בתשלום וזאת גם אם בעל המקצוע לא ביצע שום שינוי בחשמל. דוגמאות לכך:

  • עלות התקנת נקודת חשמל יכולה לנוע בין 250 ל-400 ₪. המחיר יכלול את ההגעה, העבודה וקופסה לנקודת החשמל החדשה.
  • מחיר החלפת מפסק בארון החשמל (פקק) יכול לנוע בין 300 ל-450 ₪. מחיר זה יכלול את ההגעה של החשמלאי, בדיקה של הארון ועלות המפסק עצמו.
  • הגדלה של כוח החשמל יכולה לעלות בין 1200 ל-2800 ₪ וזאת בהתאם למרכיבים שונים בארון החשמל. בסוף התהליך יהיה בבית חשמל תלת פאזי.
  • בדיקת הארכה תעלה בין 300 ל-600 ₪ והיא תתבצע באופן מקיף לחשמל שבבית ויכולה להיות משמעותית מבחינת הבטיחות.
  • בדיקה של מערכת החשמל באופן כללי תעלה בין 400 ל-800 ₪ והיא תכלול בחינה מקיפה של המערכת ותעריך מדוע ישנן תקלות אשר חוזרות על עצמן.
  • התקנת מכשירים יכולה להתחיל ב-200 ₪ לעבודות כמו התקנת מנורה, אך יכולה לעלות גם 400 ₪ ויותר במידה ומדובר על מכשירי חשמל מורכבים.

הדרך לקבל הצעת מחיר רלוונטית

לפני כל עבודה הנוגעת למערכת החשמל יש לקבל הצעת מחיר רלוונטית. הדוגמאות מתוך המחירון מצביעות על כך שישנם הבדלים בין העבודות השונות אך גם במחיר של אותה העבודה. כיוון שכך, חשוב לדעת כיצד לקבל הצעת מחיר שיכולה להיות רלוונטית עבורך. לשם כך יהיה עליך לבצע את הפעולות הבאות:

פירוט העבודה בטלפון

כבר בשיחה הראשונה מול החשמלאי יש לפרט מהן הדרישות שלך. ככל שיהיה לך ברור יותר מה מהות העבודה כך בעל המקצוע יוכל לבחון אם יש באפשרותו לבצע אותה ולהעריך את העלות שלה. במקרים מורכבים או אם לא ברור מהו תהליך העבודה, החשמלאי צריך לספק לך מחיר בעבור הביקור שלו (כלומר עליך לדעת מה תהיה עלות ההגעה עוד לפני שהחשמלאי יכנס לביתך).

בקשה להצעת מחיר במקום

לאחר שיגיע אליך החשמלאי יתכן שהוא יגלה שהעבודה מורכבת או דורשת מרכיבים שונים שהוא לא יכול היה לדעת עליהם מראש. הדרך הטובה ביותר מבחינתך לוודא כי ניתנת לך הצעת מחיר רלוונטית היא לבקש לקבל הצעת מחיר לפני תחילת העבודה. כלומר, החשמלאי יראה את העבודה, יבין מה נדרש ממנו ולפני שיתחיל לבצע פעולות הוא יוכל לדעת מה העלות ולך לא יהיו כל הפתעות בסוף הדרך.

פניה לבעלי מקצוע הגונים בלבד

עליך לפנות רק לבעלי מקצוע הגונים בעלי המלצות. המרכז לבניה פרטית נוצר כדי להקל עליך לבנות ולבצע פעולות ותיקונים בבית. לשם כך ריכזנו רשימה של ספקים מומלצים אשר בחנו היטב. הרשימה זמינה וכל שעליך לעשות הוא לבחור את בעל המקצוע הנחוץ עבורך מבין הרשימה שמופיעה כאן באתר.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!