מי קונה שערים מברזל אם יש שערים מאלומיניום?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

שער לבית הפרטי או לעסק זה עניין בסיסי. כל מי שנמצא במבנה קרקע חייב שיהיה לו שער כזה או אחר. נכון להיות ניתן לייצר שערים במגוון רחב של חומרי הגלם. החוכמה מבחינתכם תהיה למצוא את חומר הגלם הכי טוב שיש. עד לפני כמה שנים היה נהוג לראות שערים מברזל, אך בשנים האחרונות אנו רואים שינוי של המגמה. אנשים כבר לא רוכשים שערים העשויים מברזל, הם מעדיפים לרכוש שערים מאלומיניום. אם אתם נמצאים רגע לפני רכישת שער חדש, אנו מציעים לכם לקרוא את המאמר הבא. נסביר לכם מדוע שווה להשקיע בשער מאלומיניום ולא לרכוש שער מברזל.

 

שער מברזל יכול להיות מאוד מסורבל

את השער הכניסה לבית או לעסק תצטרכו לפתוח בכל יום כמה פעמים. מכיוון שהברזל הוא אחד מחומרי הגלם הכי כבדים שיש, זה יכול להיות מסובך לפתוח את השער. יהיה לכם מאוד קשה להזיז את השער ממקומו על מנת לפתור אותו. לעומת זאת האלומיניום ידוע בתור חומר גלם קליל מאוד, כזה שאפשר לפתוח ולסגור בקלילות. אפילו ילדים קטנים יצליחו לפתוח ולסגור את השער ללא בעיה.

ברזל חזק – אך האם הוא יותר עמיד?

כמו שאמרנו שערי ברזל ידועים בתור שערים כבדים ומסורבלים מאוד. אך האם זה אומר כי הם גם יהיו יותר עמידים? אולי זה מה שהמחשבה שלכם אומרת לכם. אך בפועל הברזל לא באמת יותר עמיד בהשוואה לאלומיניום. אפשר להגיד כי מבחינת עמידות יש שוויון בין חומרי הגלם הללו. האלומיניום יכול להחזיק מעמד זמן רב, וזה ללא ספק עניין שלא תוכלו לעבור עליו לסדר היום.

המחיר של שערי אלומיניום שווה את זה

אם יצא לכם כבר לקבל הצעת מחיר, בוודאי שמתם לב כי יש הבדל במחיר בין שערי אלומיניום לבין שערים מברזל. דווקא השערים העשויים מאלומיניום יהיו יותר יקרים בהשוואה לשערים העשויים מברזל או מכל חומר גלם אחר. אך במקרה הזה ההשקעה הכספית לגמרי שווה את זה. אתם תרוויחו שער כניסה שישרת אתכם בצורה נאמנה לאורך זמן. לא תצטרכו להחליף את השער כל כמה שנים בגלל שהוא לא מספק את הסחורה.

שער אלומיניום כמעט ולא דורש תחזוקה 

אין לכם זמן לשבת בבית ולתחזק את שער הכניסה? אנו בהחלט יכולים להבין את הטענה הזאת. אף אחד לא ירצה לבזבז זמן רב בתחזוקה של שערי כניסה למבנה. שערי ברזל דורשים תחזוקה מרובה בהשוואה לשערים העשויים מאלומיניום. כך שאם אין לכם כוח לתחזק את השער, אלומיניום זוהי הבחירה הנכונה מבחינתכם. השער הזה תמיד יראה כאילו תחזקתם אותו לאחרונה, אך המציאות תהיה שונה.

תרכשו שער שמשאיר רושם ראשוני חיובי

 

ברגע שאנשים נכנסים אליכם לבית או לעסק הם קודם כל יראו את השער. שערי אלומיניום פשוט נראים טוב בהשוואה לכל אחת מהאפשרויות האחרות. לכל חומר גלם אחר יש מינוסים שונים מבחינת הנראות החיצונית שלו. כאשר מדובר על שערים מאלומיניום נדיר מאוד למצוא. תוכלו להסתכל על תמונות של שערים מאלומיניום כדי שתוכלו להבין בדיוק על מה אנו מדברים כאן.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

התקשרו עכשיו