מערבל בטון – הכלי הנפוץ ביותר באתרי הבנייה

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

מערבל בטון – הכלי הנפוץ ביותר באתרי הבנייה

כולנו מכירים את מערבל הבטון הקלאסי, שנמצא בשימוש באתרי הבנייה כבר שנים ארוכות. הגיע הזמן אחת ולתמיד מה תפקידו של מערבל הבטון, ומה כדאי לוודא לפני הרכישה, וגם כמה טיפים מהמומחים כיצד להפיק את המירב ממערבל הבטון שלכם.

מהו בטון?

לפני שנדבר על מערבל בטון, חשוב להבין מה הוא בטון. רוב המבנים בארץ עשויים מבטון, החל ממבנים ציבוריים וכלה במבנים פרטיים. הסיבה לכך היא שהבטון הוא חומר עמיד לתנאי מזג האוויר, והוא מבודד רעש, חום או קור. רוב הבנייה בארץ היא באמצעות בטון, בזכות התכונות הנוחות שלו. כל מי שעוסק בבנייה יודע שבטון הוא תערובת של חומרים – חול, חצץ, מים וצמנט. יש להכין את הבטון על פי "המתכון" המדויק, ולשמור על המינונים הנכונים. חריגה מהמימונים עלולה ליצור תערובת לא נוחה לעבודה.

עמידות בטווח הארוך

הבטון המושלם יהיה במרקם שלא יתפורר, ונוח לעבודה באתר הבנייה. כשנעשה בבטון שימוש נכון, המבנים יכולים להחזיק לשנים ארוכות, גם בתנאים של גשם, שמש קופחת או לחות. הבנייה בבטון נחשבת לאמינה ובטוחה, ולכן היא פופולרית בכל רחבי העולם.

המערבל שעושה עבורכם את העבודה

אי פעם ניסיתם לערבב בעצמכם צמנט, חול, מים וחצץ? בדיוק. זה לא כל כך פשוט לערבב את כל החומרים לכדי תערובת אחידה, ובדיוק בשביל זה נועד מערבל הבטון. על מנת לקבל את המרקם האחיד, יש לערבל היטב את החומרים. החלק שאחראי על פעולת הערבול הוא להבי הערבול. קיימים מספר סוגים של מערבלי בטון – מערבל בטון ידני, על משאית, או על עגלה. מערבל הבטון הידני ישמש לכמויות קטנות, בעוד כשמדובר בכמויות גדולות של בטון, מערבל בטון על משאית יהיה הבחירה הנכונה.

כללי אצבע להזמנת מערבל בטון

גם אם אתם זקוקים למערבל בטון בדחיפות, יש כמה דברים שכדאי לברר לפני שממהרים לרכוש. ריכזנו עבורכם את הטיפים מהמומחים, כדי שתוכלו לשאול את השאלות נכונות.

  1. מרכז כובד נמוך – מרכז הכובד של הבטון משפיע באופן ישיר על היציבות של המערבל, ועל הבטיחות. מרכז כובד נמוך יבטיח שהעומסים יתחלקו בצורה נכונה וישפרו את התפוקה.
  2. חברת היצור – כדאי לבצע מחקר על חברת היצור ממנה מיוצר מערבל הבטון, על מנת לברר שמדובר בחברה איכותית ואמינה, שמוכרת בשוק ובעלת שם עולמי. בדקו מאיזו ארץ המערבל מיובא, מה שיכול להעיד על האיכות שלו.
  3. משך האחריות – בטרם הרכישה, בדקו את משך האחריות על מערבל הבטון. בדקו האם היא כוללת תיקונים, או אספקת מערבל חלופי במקרה של תקלה. כך תוכלו לאתר את ההצעה המשתלמת ביותר, ולדעת שאתם מכוסים בטווח הארוך, על כל מקרה שלא יהיה.

הרכבת מערבל הבטון החלומי

מערבל הבטון הוא כלי שיחסית גמיש לשינויים, תוספות והתאמות למיניהם שיתאימו לאופן העבודה באתר הבנייה, וייעלו אותו. כשמבצעים שינויים כאלה או אחרים במערבל הבטון, חשוב לעשות זאת עם צוות מקצועי שמתמחה בתחום ומשתמש בטכנולוגיה מתקדמת. צוות החברה יוכל לסייע לכם להתאים את מערבל הבטון לצרכים שלכם בצורה ריאלית, תוך הקפדה על כללי הבטיחות והמגבלות של מערבל הבטון.

 

 

 

 

 

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

רצפת אפוקסי

  אנחנו לא בטוחים שאתם חובבים של סרטי היסטוריה, אז הרשו לנו לספר לכם בעצמנו מה הסרטים הללו כוללים. בסרטי היסטוריה רבים אתם יכולים לראות

פינוי אסבסט – כל הפרטים

  אסבסט היא חומר בניה נפוץ כל כך במדינת ישראל הצעירה, עד שאתם יכולים למצוא איזכורים לחומר הזה בספרות ובשירה הישראליים. שכן, מדובר על חומר

החלפת מסנן בר מים

  מים נקיים הם דבר חשוב מאין כמותו. בסופו של יום, אנחנו מדברים על הבריאות שלכם ושל בני הבית שלכם. חלק ממה שמשפיע כמובן, באופן

עבודות סנפלינג

  עבודות סנפלינג הן דבר נפוץ בהרבה ממה שחושבים. עבודות סנפלינג הן למעשה כל עבודה הנעשית תוך שימוש בסנפלינג. מה שלא פעם מושך לתחום עובדים

התקשרו עכשיו