מפקח בניה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם
ניהול ופיקוח

פרויקטים בבנייה

המחשה

ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה הוא פרויקט מורכב ומסובך ולכן מומלץ לבחור בעל ניסיון בתחום הבניה. פרויקט זה דורש תכנון רב של בניית הבניין החל משלב תכנונו ושרטוטו ועד לשלב סיומו וקבלת המפתח. תכנון בניית הבניין, תכנון לוחות הזמנים ועמידה בהם, תכנון התקציב וניהולו, מעקב אחר התקציב, יעילות הבנייה, דייקנות ותשומת הלב לפרטים הקטנים בשטח הם אלה שמשפיעים בסופו של דבר על הבנייה עצמו. לכל הפעולות הללו יש צורך במנהל פרויקט שינהל ויפקח על הפרויקט עצמו ועל הנעשה בשטח.  באמצעות חברה לניהול 

ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה מתאים לפרויקטים קטנים כמו פיקוח בניה פרטית וגדולים כאחד. ניהול ופיקוח פרויקטים חשוב במיוחד לאנשים פרטים אשר מתחילים פרויקט בניה ואינם יודעים אם הם צריכים מנהל פרויקט בנייה בגלל שמדובר על דירה אחת, ובמיוחד שמדובר על דירה ראשונה. ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה הוא שירות אשר נחוץ גם לפרויקטים קטנים וגם לגדולים כאחד, במיוחד שמדובר על פרויקטים בהם בעל הפרויקט או יזם בנייה הוא אדם רגיל ואין לו מספיק ידע בכל מה שקשור לניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה. שירות זה חובה כמו כל שירות אחר שאנו זקוקים לו במהלך הבנייה, בין אם זה עו"ד מומחה לנדל"ן בעת קניית הנכס או מכירתו וכן לאנשי מקצוע שונים. לכן אל תחסכו על ניהול ופיקוח בפרויקט בנייה ומצאו את איש המקצוע הטוב ביותר והמנוסה בתחום זה.

ניהול ופיקוח
פרויקטים בבנייה

תכנון בניית הבניין, תכנון לוחות הזמנים ועמידה בהם, תכנון התקציב וניהולו, מעקב אחר התקציב, יעילות הבנייה, דייקנות ותשומת הלב לפרטים הקטנים בשטח הם אלה שמשפיעים בסופו של דבר על הבנייה עצמו. לכל הפעולות הללו יש צורך במנהל פרויקט שינהל ויפקח על הפרויקט עצמו ועל הנעשה בשטח. באמצעות חברה לניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה ניתן לעבור את תהליך הבנייה בצורה הטובה ביותר.

למי מתאים ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה?

תכנון בניית הבניין, תכנון לוחות הזמנים ועמידה בהם, תכנון התקציב וניהולו, מעקב אחר התקציב, יעילות הבנייה, דייקנות ותשומת הלב לפרטים הקטנים בשטח הם אלה שמשפיעים בסופו של דבר על הבנייה עצמו. לכל הפעולות הללו יש צורך במנהל פרויקט שינהל ויפקח על הפרויקט עצמו ועל הנעשה בשטח. באמצעות חברה לניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה ניתן לעבור את תהליך הבנייה בצורה הטובה ביותר. ברוב המקרים ישנו צורך של מפקח בנייה אשר אחראי על עבודות אנשי המקצוע בשטח על מנת למנוע ליקויים שונים. מנהל הפרויקט אחראי על חלוקת התפקידים לאנשים המקצוע בשטח, על תכנון המבנה, על הצד הלוגיסטי ואדמיניסטרטיבי של הבנייה ועוד. לעומת זאת מפקח הבנייה אחראי על התוצאות בשטח כלומר הוא בקטע המעשי.
  מהו מפקח בניה? מה תפקידו במסגרת פרויקט בניה? האם נכון להעסיק מפקח בניה גם בפרויקט שיפוצים? היכן מוצאים מפקח כזה ואיך הוא יכול לעזור לכם להשלים את הפרויקט שלכם על הצד הטוב ביותר? את כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.  

מהו מפקח בניה ומהו תפקידו במסגרת פרויקט בניה?

מפקח בניה הוא מהנדס בנין, שתפקידו בפרויקט הוא לפקח על תהליך הבניה. בפרויקט בניה עשויים להיות מעורבים מספר מהנדסים, חלקם אחראים על הקונסטרוקציה ויסודות המבנה, אחרים על נושא בניית התכנית ההנדסית של המבנה, אחרים על תשתיות המבנה וכן הלאה. מפקח בניה הוא מהנדס שאחראי לוודא שהכל מתנהל על פי העקרונות ההנדסיים, על פי הסטנדרטים הנדרשים ועל פי תכנית הבנייה, ההיתר שניתן למבנה ולוחות הזמנים שנקבעו. במסגרת פרויקט בניה עשויים להיות מועסקים מספר מפקחי בניה, כל אחד בתחום האחריות וההתמחות שלו. כך למשל, קונסטרוקטור הוא מהנדס הבניין שמאשר את תכנית הבנייה ומוודא שהמבנה עומד בדרישות לחוזק מבני. הקונסטרוקטור משמש גם כמפקח בניה בשלב של קידוח, הכנסת הכלונסאות ויציקת הבטון.  

האם אתם צריכים מפקח בניה גם בפרויקט שיפוצים?

ובכן, התשובה פה תלויה בהיקף פרויקט השיפוץ ובמורכבות שלו. אם אתם מעוניינים לבצע מספר עבודות גבס, להחליף כיורים, ברזים, דלתות וחלונות, לא בטוח שאתם זקוקים למפקח בניה, אם כי גם בפרויקט כזה זה לא יכול להזיק. במידה ואתם שוברים קירות ועשויים להיתקל בבעיה של שבירת קיר או עמוד תמך של המבנה, עושים ריצוף חדש, מוסיפים חדר או מרפסת למבנה וכן הלאה, אתם בהחלט רוצים מפקח בניה שייצג את הצד שלכם בפרויקט ויוודא שהכל מתנהל כנדרש. זה גם הזמן להדגיש את החשיבות של מפקח בניה, שמועסק על ידיכם ומייצג את האינטרסים שלכם בפרויקט. אנשי המקצוע שאיתם אתם עובדים עשויים לעגל פינות ולבצע פעולות שיוזילו להם את העלויות ויזרזו את סיום הפרויקט, אך בו זמנית גם יפגעו באיכות הבנייה ובסטנדרטים שלה. מפקח בניה הוא הפונקציה המקצועית שאמורה לוודא שזה לא קורה, ולכן חשוב שאתם כבעלי הבית, תהיו מיוצגים על ידי המפקח הזה, ושלא הקבלן הוא זה שימנה אותו מטעמו.   בכל פרויקט בניה, אפשר למצוא שורה של מהנדסי בניין המעורבים בשלבים השונים של תהליך הבנייה, חלקם קבלני ביצוע וחלקם מפקחי בניה. מפקח בניה הוא איש המקצוע שאמור להבטיח לכם שכל תהליכי הבניה בפרויקט מבוצעים על פי הסטנדרטים הנדרשים ושאין שום אינטרס מנוגד שבגינו אתם עלולים לקבל לידיכם מבנה עם ליקויי בניה או כזה שאינו עומד בתקנים או בסטנדרטים הנדרשים. מפקח בניה הוא פונקציה מקצועית חיונית גם בפרויקטים של שיפוץ נרחב, ועל אף שלא נדרש מפקח כזה בכל פרויקט שיפוץ, אם אתם עורכים שיפוץ נרחב ויסודי, בהחלט כדאי שייצג אתכם מפקח כזה בתהליך. מפקח בניה

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!