נזילות בבית: כל הדרכים לאיתור

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? הגעתם למקום הנכון. קבלו את 3 הטכניקות שיסייעו לכם לאתר במיוחד את מקור הנזילה ולתקן אותו.

צילום:freepik

חיישן גז

מדובר על טכניקה חדשנים שבמהלכה בעל המקצוע ירוקן את המערכת ממים וימלא אותה בגז חנקן. לאחר מכן, הוא יסרוק את כל תוואי הצנרת ומהמקום בו בורח גז, החיישן שלו יצפצף.

בכל הקשור לאיתור נזילות, מדובר בטכניקה שמתאימה יותר למקומות גדולים ומורכבים לאיתור, כמו חצרות בתים. מדובר בחיישן שיכול להגיע לעומק של עד 12 מטר בתוך האדמה, יתרון עצום.

מצלמה תרמית

מדובר באחת הטכניקות הנפוצות והיעילות ביותר כיום, המאפשרת איתור מדויק של מקור הנזילה בצנרת הסמויה. המצלמה מסוגלת למעשה לזהות את הפרשי הטמפרטורה בתוך הקיר ומצביעה על האזור הקר ביותר כמוקד הנזילה.

המצלמה מציגה תמונה תרמו גרפית על גבי מסך מיוחד בגוונים של כחות ואדום, המאפשרים לבעל המקצוע לזהות במדויק את מקור הנזילה ולהימנע משבירה נרחבת של הקיר על מנת לתקן.

חיישן אקוסטי

מדובר למעשה במכשיר מיוחד בעל חיישנים שתפקידם לזהות את גלי הקול. באזור בו הם מזהים את הקול של נזילת המים הם פשוט מצפצפים. לשיטה זו חיסרון אחד מרכזי, שכן במידה ומדובר בנזילה שקטה ואיטית מאד, לא תמיד החיישנים יצליחו לאתר אותה.

באיזו טכניקה כדאי לבחור?

על מנת לדעת באיזו טכניקה לבחור, יש צורך בבעל מקצוע מיומן ומנוסה בתחום. אגב, לא תמיד תצטרכו לאתר את הנזילה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ולפעמים אין תחליף לניסיון של שנים בתחום.

בכל אופן, אינסטלטור אמין יגיע אליכם הביתה, יבחן מקרוב את המצב וימליץ על פתרון הולם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו