נזילות בבית: כל הדרכים לאיתור

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

נזילות בבית: כל הדרכים לאיתור

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? הגעתם למקום הנכון. קבלו את 3 הטכניקות שיסייעו לכם לאתר במיוחד את מקור הנזילה ולתקן אותו.

צילום:freepik

חיישן גז

מדובר על טכניקה חדשנים שבמהלכה בעל המקצוע ירוקן את המערכת ממים וימלא אותה בגז חנקן. לאחר מכן, הוא יסרוק את כל תוואי הצנרת ומהמקום בו בורח גז, החיישן שלו יצפצף.

בכל הקשור לאיתור נזילות, מדובר בטכניקה שמתאימה יותר למקומות גדולים ומורכבים לאיתור, כמו חצרות בתים. מדובר בחיישן שיכול להגיע לעומק של עד 12 מטר בתוך האדמה, יתרון עצום.

מצלמה תרמית

מדובר באחת הטכניקות הנפוצות והיעילות ביותר כיום, המאפשרת איתור מדויק של מקור הנזילה בצנרת הסמויה. המצלמה מסוגלת למעשה לזהות את הפרשי הטמפרטורה בתוך הקיר ומצביעה על האזור הקר ביותר כמוקד הנזילה.

המצלמה מציגה תמונה תרמו גרפית על גבי מסך מיוחד בגוונים של כחות ואדום, המאפשרים לבעל המקצוע לזהות במדויק את מקור הנזילה ולהימנע משבירה נרחבת של הקיר על מנת לתקן.

חיישן אקוסטי

מדובר למעשה במכשיר מיוחד בעל חיישנים שתפקידם לזהות את גלי הקול. באזור בו הם מזהים את הקול של נזילת המים הם פשוט מצפצפים. לשיטה זו חיסרון אחד מרכזי, שכן במידה ומדובר בנזילה שקטה ואיטית מאד, לא תמיד החיישנים יצליחו לאתר אותה.

באיזו טכניקה כדאי לבחור?

על מנת לדעת באיזו טכניקה לבחור, יש צורך בבעל מקצוע מיומן ומנוסה בתחום. אגב, לא תמיד תצטרכו לאתר את הנזילה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ולפעמים אין תחליף לניסיון של שנים בתחום.

בכל אופן, אינסטלטור אמין יגיע אליכם הביתה, יבחן מקרוב את המצב וימליץ על פתרון הולם.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

רצפת אפוקסי

  אנחנו לא בטוחים שאתם חובבים של סרטי היסטוריה, אז הרשו לנו לספר לכם בעצמנו מה הסרטים הללו כוללים. בסרטי היסטוריה רבים אתם יכולים לראות

פינוי אסבסט – כל הפרטים

  אסבסט היא חומר בניה נפוץ כל כך במדינת ישראל הצעירה, עד שאתם יכולים למצוא איזכורים לחומר הזה בספרות ובשירה הישראליים. שכן, מדובר על חומר

החלפת מסנן בר מים

  מים נקיים הם דבר חשוב מאין כמותו. בסופו של יום, אנחנו מדברים על הבריאות שלכם ושל בני הבית שלכם. חלק ממה שמשפיע כמובן, באופן

עבודות סנפלינג

  עבודות סנפלינג הן דבר נפוץ בהרבה ממה שחושבים. עבודות סנפלינג הן למעשה כל עבודה הנעשית תוך שימוש בסנפלינג. מה שלא פעם מושך לתחום עובדים

התקשרו עכשיו