ניהול נכסים – למי יתאים השירות?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

כל מבנה כיום, בין אם מדובר בבית פרטי, דירות או מבנים מסחריים, זקוקים לחברת ניהול נכסים שתיקח על עצמה את כל נושא האחזקה, הניקיון, האבטחה ושאר האלמנטים החשובים לתחושה הטובה של הדיירים, העוברים והשבים במקום. אופציה אחרת במידה ואדם קיבל בירושה בית שנמצא במקום מרוחק ממנו, או שאולי קיים בניין דירות משותף שדרוש ניהול, סדר וארגון, הן לנסות לנהל את הנכסים באופן עצמאי; לבצע גבייה, ליצור קשר עם ספקים שונים בתחומי האחזקה הדרושים. נשמע כמו כאב ראש? ובכן, זה לגמרי כך.

 

הכל על ניהול נכסים

ניהול נכסים הינו שירות הניתן על ידי חברות המתמחות בכך, המעסיקות שורה של אנשי מקצוע במגוון תחומים, לכל אחד מהם תפקיד שונה. מה שנוצר בסופו של דבר הוא רשת של שירותים שמטרתם להוריד עול מדיירי הבניין ולעשות את העבודות הללו עבורם; התנהלות מול הדיירים בכל הנוגע לגביה למשל, התנהלות מול רשויות ונותני שירות שונים, טיפול ותיקון בעיות שונות, ונושאים נוספים:

 

                 גבייה – איתור שוכרים לנכסים, וידוא שכל הדיירים אכן משלמים את חלקם בזמן.

                 הפן הטכני – טיפול בתקלות, ניקיונות, ביקורת לכל המערכות השונות במבנה.

                 ייעוץ משפטי – חידוש חוזים בנכס, דיווח לרשויות השונות בכל הקשור למים, חשמל וכדומה.

                 הנהלת חשבונות – כשאדם מחזיק בנכס כדוגמת בניין דירות שבו מתגוררים כמה שוכרים, מדובר בסוג של עסק לכל דבר. כמו כל עסק אחר, גם כאן יש צורך לדווח הרשויות המס. במקום להתעסק עם הניירת והבירוקרטיה, אפשר להשאיר את המשימה לחברת ניהול נכסים שאכן מציעה שירות כזה (שימו לב שלא כולן עושות זאת, כך שכדאי לוודא את זה מראש כשסוגרים חוזה).

 

למה לעבוד קשה כשאפשר להשאיר את המשימות החשובות בידיהם של אנשי מקצוע?

חברת ניהול נכסים קיימת בראש ובראשונה כדי להסיר עול וכאב ראש מהדיירים ובעלי הנכסים בכל רחבי הארץ, על ידי כך שהיא בעצם מעבירה חלק מהמשימות שלהם, אליה. בחברת ניהול הנכסים פועלים אנשי מקצוע בכל תחומי האחזקה, הניקיון, הייעוץ המשפטי והנהלת החשבונות, כל אחד מהם לוקח על עצמו נתח קטן מהפעילות השוטפת הנדרשת לניהול הנכס. חשוב לציין שלפני שחותמים על חוזה עם חברה שכזו, יש למנות בבניין וועד שיעמוד כגוף המייצג מולה – זה שיסגור מולה את החוזים השונים, יעביר את פרטי הדיירים, יקח חלק בביקורות וידווח על תקלות.

 

זוהי הדרך הבטוחה ביותר לוודא שהנכס מנוהל על מי מנוחות, שהסביבה נקייה ואסתטית, שהתקלות מטופלות בזמן ובאופן מקצועי. כעת, כל שעליכם לעשות זה רק לחפש חברה שנחשבת אמינה ומקצועית, בעלת מוניטין חיובי ושורה של לקוחות מרוצים. בקרוב מאוד, תוכלו לחזור לשגרת היום יום בלי להיות מוטרדים בתקלות, האבטחה ובניקיון הסביבה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו