ניסור בטון – בטיחות בעבודות ניסור

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

ניסור בטון – בטיחות בעבודות ניסור

ניסור בטון בבית פרטי

אם אתה קבלן, אתה יודע שניסור בטון הוא הכרח בתחום הבניה. במאמר זה אביא לך סקירה על מה שעליך לשקול כשאתה מזמין חברת ניסור בטון וכיצד לוודא שאתה עדיין מרוויח כסף כאשר הכל נאמר ונעשה. בוא נקפוץ ישר פנימה!

ניסור בטון הוא פעילות הכוללת שימוש במסור המשמש לניסור וחיתוך לוחות בטון גדולים לגושים קטנים יותר. הניסור הוא פעילות מאומצת, ודורש כוח פיזי רב כדי להזיז את המסור ולעשות את החיתוך בפועל. העבודה נעשית בעיקר בעבודת יד, אך אנשים רבים משתמשים במסור כוח בכדי להקל על הפעילות.

ניסור בטון, זהו תהליך ייצור פתחים בבטון שהוא חלק בלתי נפרד מפרויקטי הבנייה. כיום ישנם הרבה כלים וטכניקות חדשניות המשמשות מומחי ניסור בכדי לנסר את הבטון ביעילות מאתר הבניה.

ניסור בטון מדויק והוצאתו בבטחה מאתר הבנייה נותר האתגר עבור מרבית מומחי הניסור. בהיעדר כלים חדישים, פשוט לא ייתכן שקבלנים ומומחי ניסור יבצעו שירותי ניסור בטון בבטחה מבלי להוות איום על סביבתם. ועל המבנה.

הביקוש לניסור בטון גדל באופן דרסטי ברחבי העולם לפרויקטים של שיפוצים, בהם אנשי מקצוע בתחום הבנייה צריכים לבצע מספר גדול של שינויים במצב הקיים של מבנה בכדי לתקן את מצבו.

בעזרת הכלים והמומחיות המתאימים תוכלו לחתוך בטון במהירות ובקלות רבה יותר מכפי שהייתם יכולים להשתמש בכלים מסורתיים.

 

שימושים רבים של מסורי בטון

למסורי בטון שימושים ויתרונות רבים. ניתן להשתמש במסור בטון לחיתוך אריחים, לבנים, בטון, גושי אבן וחומרים קשים אחרים.

בעזרתם ניתן לחתוך פתחים או תעלות דרך קוביות בטון, קירות ולוחות. מסורי בטון ניתנים לכף יד, מותקנים על מעמד או על גלגלים ידניים או על ידי מנוע חשמלי.

עבודה עם מסור בטון תחשוף את העובד לסכנות רבות כמו חיתוך להבים, דחיפה לאחור, בעיטה לאחור, משיכות ואבק סיליקה. לכן אימונים ושיטות עבודה מתאימות הם המפתח להצלחה ובטיחות עם מסור בטון.

אתה זקוק להכשרה מתאימה בכדי להשתמש בבטחה וביעילות במסור בטון. יש להתקין את להב החיתוך בגודל הנכון כראוי ולהגן עליו לפני השימוש במסור הבטון.

לסיכום:

בכדי לנסר בטון כדאי להשתמש בחברת ניסור בטון מקצועית שיש לה את כל האישורים והביטוחים הנדרשים בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה והבטוחה ביותר

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
cloudways

ניהול נכסים – למי יתאים השירות?

כל מבנה כיום, בין אם מדובר בבית פרטי, דירות או מבנים מסחריים, זקוקים לחברת ניהול נכסים שתיקח על עצמה את כל נושא האחזקה, הניקיון, האבטחה

קבלן מפתח
cloudways

היתרונות בעבודה עם קבלן מפתח

בניית בניין, או אפילו בית פרטי למגורים, היא תמיד פרויקט מורכב. ישנם שלבים שונים בתהליך הבניה ובין היתר הם מחייבים עבודה עם קבלנים שונים ואנשי

בלוג
cloudways

תפקידו של מהנדס בניין בתכנון מבנים

הנדסת בניין הנקראת גם הנדסה אזרחית הוא תחום מבוקש העוסק בתכנון ובביצוע של מבנים, תשתיות ומערכות לצורכי מגורים, תעשייה, מסחר ועוד. בתחום ההנדסה האזרחית יש

התקשרו עכשיו