סוגים שונים של משורי שולחן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

freepik

באמצעות מסורים שונים ניתן לבצע עבודות נגרות, חיתוך ועיבוד עץ בצורה ביתית, כחובבים או כמקצוענים. בנגריות, בסדנאות, לחובבים במוסך הביתי, נדרשים מסורים חשמליים חזקים על מנת להפיק תוצאות מהירות, יעילות אך גם מדויקות. בין הסוגים השונים של כלי החיתוך הללו שמור מקום של כבוד למסורים השולחניים. חשוב להבהיר כי משורי שולחן מגיעים במידות, בגדלים ובעוצמות שונות. אם חסר לכם רקע וידע בתחום, קבלו את המבוא לסוגים השונים, המאפיינים והיכולות. בבחירה, שימו לב למשקל, למידות הכלי, להספק, סוגי הלהבים האפשריים וסוג החומרים שאפשר לחתוך ולנסר.

מסורי שולחן עליון

משפחה זו של מסורים שולחניים מצטיינת ביכולת גבוהה וכן במשקל מסיבי למדי. בדגמים נבחרים תוכלו למצוא מנועים משולבים או מנועי פחמים. יתרון חשוב מאוד מסורים אלה מהסוג האיכותי טמון ביכולת שלהם להתמודד עם מגוון עצום של חומרי גלם. עם הלהב הנכון, הם בעלי יכולת חיתוך אוניברסלית. כלומר, אפשר לחתוך ולנסר באותו כלי לא רק לוחות עץ אלא גם מגוון חומרים אחרים, בעלי דרגות קושי וצפיפות שונות. המסור מסוג זה מאפשר לבצע חיתוך לכיוונים שונים, בזוויות כגון 45 מעלות או 90 מעלות. אפשר לכוון את החיתוך ללא שום בעיה לצד ימין או שמאלה, מה שמייעל מאוד את העבודה ומקל על המשתמש.

משורי סרט שולחניים

סוג אחר של משורים שולחניים נקרא משורי סרט. מסורים מסוג זה מבטיחים יכולת עבודה יציבה באופן מיוחד עם יכולת חיתוך בשלל זוויות. הדגמים השונים זמינים בכל מיני גדלים, כאשר חלקם כולל למעשה חלק תחתון שמהוה שולחן בפני עצמו (מעמד לגוף המשור). החיתוך נעשה באמצעות תנועה מהירה של סרט חיתוך, שעובר בתוך חריר בשולחן או במעמד של המשור. לפני הרכישה, חשוב מאוד לבדוק את מהירות הלהב וכן את אורכו. דגמים קטנים יחסית בתצורה זו יכולים להגיע למשקלים של כ-20 ק"ג. דגמים יותר גדולים ומסיביים כבר יכולים לשקול פי שניים או שלושה ואף יותר מכך. חשוב לוודא כי המסגרת של המשור מחוזקת ומאפשרת עבודה יציבה ללא תנודות. מאפיינים נוספים בעלי חשיבות הם רוחב וגובה החיתוך המקסימלי.

מסורי גרונג שולחניים

בסוג הזה של מסורים, שנקרא גרונג, החיתוך נעשה על ידי תנועת סיבות רבת עוצמה של להב חיתוך עגול. את הלהב מורידים כלפי מטה, לעבר חומר הגלם שאותו מנסרים. אלמנט מאוד חשוב שכדאי לבדוק לפני שבוחרים את המסור מסוג זה הוא מהירות הסיבוב של הלהב. שימו לב להספק של הכלי, קוטר הלהב. דגמים מקצועיים במיוחד, שמתאימים להספק עבודה ניכר יכולים להגיע למשקל של עשרות קילוגרמים. עם זאת, ניתן להשיג דגמים המצוידים עם גלגלים לצורך העברת והזזת המסור ביחד עם השולחן המובנה שלו. הדגמים הטובים ביותר ניתנים להפעלה בטווח רחב של מהירויות שונות.  

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו