סוגי סוככים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

 

סוגי סוככים לבית או למרפסת קיימים במספר דרכים ואפשרויות בפנינו . יש להחליט מה הכי מתאים ונכון לעסק או לבית שלכם בהתחשב בתנאי המקום שלכם כמו גודל ומאפיינים נוספים. סוגי סוככים שונים הן פתרון הצללה או הגנה מקור וגשם היא עניין נפוץ מאוד בכל בית ועסק. פתרונות הצללה ניתנים לביצוע לא רק בבתים פרטיים אלא גם למקומות ציבוריים כמו מסעדות או בנייני עסקים שמעוניינים בעיצוב המראה למקום  וכבר ממזמן נחשב לפריט חובה שנדרש כדי להקל על חיינו. כשנדבר על סוגי סוככים עומדות בפנינו האפשרויות הבאות: פרגולה חשמלית או סוכך זרועות חשמלי, פרגולה תלויה, או סגירת המרפסת בסגירת אקווריום, סוכך מרקיזה זאת גם אפשרות נוספת.

 סנטף למכירה

כשאתם צריכים כיסוי נוח ומושלם להרכבה על הגג, סנטף למכירה אצלנו תמצאו כאן בשבילכם לתת את הפתרון המושלם עבורכם למטרה זו. בעצם הסנטף למכירה הוא לוח גלי למתאים לסוגים שונים של מבנים כמו מחסנים פרגולות מרפסות וכו'. אצלנו הסנטף למכירה יספק את כל מה שאתם צריכים במגוון צבעים ואפילו גם בשקוף או אטום מלא ואטום למחצה. מדובר בפריט מושלם להגנה מגשם ובידוד ממים או לחילופין להגנה מפני שמש שיכולה להזיק לפרגולה. סנטף למכירה הוא פריט עמיד מאוד וחזק, בעל משקל קל ומעוצב וכמובן קל להרכבה.

פרקט עץ מומלץ

פרקט עץ מומלץ להתרשמות אצלנו וניתן למצוא במגוון רחב של עיצובים ודגמים החל מפרקט עץ טבעי, פרקט שעם פרקט למינציה ועוד מגוון נוסף של דגמים. פרקט למינציה לדוגמא הוא פתרון מהמם למראה אלגנטי ומעוצב. פרקט למינציה ובאיכות גבוהה כמו שתמצאו אצלנו הוא באחריות מלאה ובהבטחה ללא תקלות. הפרקט הזה הפך לפופולרי מאוד בנושא פרקטים לבית. הפרקט בעצם עשוי עץ שבחלקו גם מעובד כך שמכאן גם טבעיות החומר חשובה. פרקט עץ מומלץ להתקנה בבתים פרטיים או בנייני מגורים ומשרדים בעסק. יש צורך לקחת בחשבון את איכות המרכיבים של הפרקט והתאמתו למשטח כי בסופו של דבר מדובר במטרה שנועדה לשרת אותנו לאורך שנים ארוכות. פרקט עץ מומלץ לבית כמו שיש אצלנו באתר https://parket-for-home.co.il עברו בחינות איכות החומר ולחץ כדי שיישארו אמידים בכל תצורה, וכך מבחינת בטיחות ישנה אחריות מצדנו להתחייב לעניין זה

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!