סוגי שיש

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

 

בחברתנו יש לשיש למטבח המלצות מכל מגזר פרטי או עסקי ולקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומסור כי לקוח מרוצה זה הסיפוק שלנו. כשבוחרים בשיש למטבח יש להביא בחשבון את מרכיבי הצרכים שלכם ולחשוב איזה סוג לקנות. יש לנסות להתאים בין שילוב של מראה אטרקטיבי לצד איכות החומר והנאה לאורך זמן. שיש למטבח המלצות חמות ומרובות, הסוגים שיש לכם לבחור בשיש למטבח נמליץ על: אבן קיסר, שהיא אבן שנחצבת מסלעים מיוחדים ואפשרויות העיצוב שלה מבחינת מראה רחבות מאוד כך שניתן לשלב בכל צבע כמעט, גם העמידות הי גבוהה אבל כדאי להימנע מהנחת משטחים חמים. שיש גרניט שנוצר בדרך הטבע ממעמקי האדמה נחשב לעמיד וחזק ביותר גם למשטחים חמים ושריטות. בשיש למטבח המלצות גם על פורצלן, שאינו מיוצר באופן טבעי וניתן לבקש זאת בכל צבע ומרקם כמעט ועמיד מאוד. אנו יודעים גם כחברת שיש דקטון שהם אופציה נוספת לבחירת שיש למטבח פרטי ובעצם מדובר על חומר סינתטי ולא טבעי. ישנן עוד סוגי שיש למטבח כמו שיש חברון אך הן העיקריות.

אופציות נוספות

שיש גרניט בזול נמצא בשנים האחרונות כסוג השיש מהמבוקשים יותר. מדובר בעצם באבן טבעית לגמרי שנחצבה מאדמה מאוד עמוקה מה שמוסיף לה את יתרונות הצבעים והמרקמים השונים, כמו כן עצם העובדה שבעומק כזה מאדמה האבן נוצרת גם בתהליכים תת קרקעיים כמו תהליכים וולקניים מוסיפים גרניט בזול יש את החוזק ואת שכבת ההגנה הייחודית יותר משאר סוגי האבנים. יתרונות נוספים. אצלנו לשיש גרניט בזול יש את הקשיחות של החומר ועמידותו לאורך שנים רבות והיופי הייחודי והמרהיב. שיש גרניט בזול זוהי אבן שעמידה בטמפרטורות גבוהות של חום מעצם העובדה שהיא נוצרה בכלל בחום, אנו מציעים שיש גרניט בזול שנחשב לחומר מעולה בפני שריטות סכין או כתמים מכיוון שהוא מכיל נקבוביות זעירות שגורמות לו לספוח את הכתמים.

שיש דקטון

אז בנסוף לשיש למטבח המלצות גם על סוג נוסף, אנחנו מתמקצעים כחברת שיש דקטון, שהוא יחסית בעל משקל נמוך מסוגי שיש אחרים, חברת שיש דקטון מייצרים משטח שעמיד מאוד משריטות וסדקים שנוצרים במהלך השנים והוא מאוד קל לניקוי ואינו מצריך מאמץ מיוחד לניקוי. חברת שיש דקטון מיצרת שיש זה תחת לחץ בטמפרטורה גבוהה ביותר כדי ליצור עמידות וחוזק לשיש. צרו קשר עכשיו איתנו לחברת שיש דקטון כי אלו פשוט עיצובים שאפשר להתאהב בהם ומעניקים את האופי למטבח שלנו ואת המראה היוקרתי והזוהר. 

לעוד סוגי שיש היכנסו לאתר שלנו https://aven-s.co.il

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!