סיקה 107

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

סיקה 107 הוא חומר איטום המורכב מצמנט ומתאים לחדרים וחללים רטובים. הוא מתאים לביצוע עבודות איטום חיצוניות ופנימיות ונחשב לאחד החומרים האיכותיים שניתן למצוא היום. בין התכונות שהופכות אותו לשימושי נראה את היכולת לעבוד איתו בקלות, הידבקות גבוהה לכל משטח, התאמה לשימוש בסביבת בני אדם ובעלי חיים, גמישות, עמידות בקיפאון ועוד.

החומר משמש לעבודות איטום אשר מתבצעות בחדרים רטובים כמו המקלחות והמטבח, לתיקונים בבריכות שחיה וכן באזורים מורכבים כמו מתקני ביוב ומאגרי שתיה. לצד כל התכונות החיוביות והיעילות, חשוב לשים לב לעבודה בטוחה ולשמור את החומר בתנאי האחסון המתאימים כשהוא לא בשימוש.

מריחת בטון מרפסת

מתי נשתמש בחומר סיקה 107?

חומר האיטום מתאים לשלל שימושים ורובנו נראה את השימושים הביתיים. הוא יעיל לאיטום של חדרי רחצה, בין כלים סניטריים ויעיל מאד גם בתהליך שיפוץ לאיטום וסתימת משטחים שנסדקו. אחד המאפיינים של החומר הוא קלות השימוש בו. יש ליישם אותו על משטח לח ולהקפיד להניח שתי שכבות כשבניהן יש להמתין 30-40 דקות, תלוי במזג האוויר ואופי העבודה.

אפשר לראות את החומר בשימוש בתהליך הבניה, השיפוץ וטיפול במערכות מורכבות. הצבע של החומר הוא אפור כמו הבטון ודורש עבודת אשפרה (חיזוק) לאחר סיום העבודה וזאת כיוון שמדובר בצמנט. במידה והאזור התלכלך בזמן העבודה, ניתן לנקות אותו תוך שימוש במים. במידה והחומר התייבש אפשר יהיה להסיר אותו ממקומו רק באמצעים מכניים מתאימים.
היכנסו גם לעמוד הבית שלנו לקבלת מידע נוסף על בניית בית פרטי

האם החומר מתאים רק לאנשי מקצוע?

היום אפשר לראות כי אנשי מקצוע רבים מבצעים חלק מעבודות האיטום בתהליך הבניה והשיפוץ תוך שימוש בסיקה 107. עם זאת, גם אנשים פרטיים אשר מבצעים עבודות קטנות בבית יכולים להשתמש בו. השימוש הפרטי צריך להתבצע תוך הבנת התכונות של החומר ויישום נכון. ניתן לקבל הנחיות לעבודה ובעבודות חשובות יש לשקול פניה לאיש מקצוע המכיר היטב את עבודת האיטום.

לפני תחילת העבודה יש להכין את החומר. יש לערבב את החומר בפעולת ערבול במהירות נמוכה. לאחר מכן יש להניח על משטח לח את השכבה הראשונה, להמתין להתייבשות במשך כחצי שעה ולהניח את השכבה השנייה. היישום יכול להתבצע באמצעות מברשת, מלג' או בריסוס. במשך שלושת הימים לאחר היישום יש להרטיב את האזור ולבצע פעולת אשפרה.

שימוש בבריכות שחייה

במקרה של נזילה בבריכת השחייה ניתן לאטום אותה עם סיקה 107. היישום צריך להתבצע בצורה דומה לעבודות שונות אחרות. יש לרוקן את המים, להכין את החומר ולמרוח אותו על משטח לח. לאחר השקיית האזור וחיזוק של החומר אפשר יהיה למלא את הבריכה מחדש. המילוי יתבצע לאחר כיומיים. במקרה של שימוש בבריכות מלח, יש להמתין שבוע לפני החזרת המים לבריכה.

מעבר לשימוש בבריכות שחייה, אפשר לראות שימוש של החומר גם באקווריומים ומתקנים אחרים המשמשים ככלי כיבול למים. במקרה שהחלטת להשתמש בחומר בעצמך, חשוב לשים לב לתנאי אחסון מתאימים ולשימוש במסכה, כפפות ומשקפי מגן. החומר נחשב לבטוח לחלוטין בבית ואין כל בעיה לחיות במקום בו הוא יושם, אך יש לזכור כי יכולה להיות פעילות של החומר בזמן השימוש ויש לדאוג להגנה מפניה.

לרכוש סיקה 107 או לפנות לבעל מקצוע לעבודות איטום

באפשרותך לרכוש בעצמך את חומר האיטום סיקה 107 או לפנות לבעל מקצוע המומחה בתחום. השיקולים שיעמדו לפנייך יהיו שיקולי יכולת ביצוע העבודה, המורכבות שלה והעלויות. כאן, במרכז לבניה פרטית, ריכזנו עבורך רשימה של ספקים שיוכלו לעמוד לרשותך לצורך עבודות איטום וכל שעליך לעשות הוא לפנות לאחד הספקים ולקבל יותר פרטים על אופן ועלויות ביצוע העבודה.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!