סיקה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

אחד מהחומרים השימושיים ביותר בענף הבנייה הוא סיקה. סיקה הוא שמו של קונצרן עולמי המייצר מוצרים מגוונים לענף הבנייה ובמיוחד לתחום האיטום. ישנם כמובן מוצרים מתחרים איכותיים מאוד, אבל לאורך זמן התקבע המותג סיקה, כמונח שמתאר דבק רב עוצמה שמשמש גם למטרות איטום בענף הבנייה? אז למה משמש סיקה? באילו פרויקטים נעשה שימוש במוצרי סיקה? על מה חשוב להקפיד בשימוש במוצרי סיקה? את התשובות לשאלות אלו ועוד, נותנים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לבניה פרטית.

איטום בענף הבנייה

תחום חשוב מאוד בשלבי הגמר של כל תהליך בנייה הוא תחום האיטום ובעולם קיים מגוון רחב מאוד של מוצרים המיועדים לתת את מענה האיטום הטוב ביותר לכל חלק בבית. היכולת שלנו לשבת בבית וליהנות מבידוד מוחלט מהגשם שיורד בחוץ היא אינה יכולת טריוויאלית וכך גם היכולת שלנו לשפוך מים ברחבי הבית מבלי שאלו יחדרו למקומות שהם אינם רצויים בהם. לשם כך נעשה שימוש בחומרי איטום שונים כדוגמת סיליקון, שנחשב לחומר איטום שכיח מאוד. סיקה הוא חומר איטום רב עוצמה בעל רמת אלסטיות מדויקת להתאמת האיטום לכל משטח ובכל טופוגרפיה. בעיקרו משמש סיקה כחומר חיבור והדבקה ודווקא היכולת שלו להיצמד למשטח עליו מורחים אותו, הופכת אותו גם לחומר איטום יוצא דופן ובעל עמידות גבוהה מאוד בתנאים של לחות גבוהה ולאורך זמן.

מהם השימושים העיקרים של סיקה?

סיקה הוא כאמור חומר הדבקה המשמש גם כחומר איטום רב עוצמה ולכן משמש למגוון רחב של פעולות בנייה ובכלל זה מילוי תפרים, איטום מעברי צנרת, מילוי סדקים, הדבקת מחיצות, איטום מחיצות, הדבקת מסגרות ומשקופים, דבק לאריחי חיפוי ושיש, דבק לעבודות עץ ונגרות ואפילו דבק רב עוצמה למשטחי מתכת, פלסטיק, קרמיקה ועוד. היכולת של חומר אחד למלא כל כך הרבה תפקידים היא לא פחות מקריטית עבור אנשי מקצוע העוסקים בענף הבניין. עם פח חומר אחד ניתן לבצע כמעט את כל עבודות החיבור, ההדבקה, החיפוי והאיטום במבנה ויש לכך ערך משמעותי גם מנקודת מבט מקצועית, גם מנקודת מבט כלכלית וגם מנקודת מבט של נוחות ויעילות העובדה, ואת כל אלה בדיוק יודע להציע סיקה.

על מה חשוב להקפיד בעבודה עם סיקה?

הדבר הראשון שיש להקפיד עליו בכל שימוש בחומר סיקה הוא בחינת מידת ההתאמה של החומר ליישום בו אנו רוצים לעשות שימוש בחומר. עד כמה שמדובר בחומר חזק, סיקה לא יכול להעניק לנו את החוזק הנדרש בכל יישום ויישום וישנם מקרים בהם יהיה נכון יותר להשתמש בסיקה יותר בכיוון של חומר איטום ולא חומר הדבקה. הדבר השני שחשוב בעבודה עם סיקה הוא היכרות עם תכונות החומר, הכנה שיש לבצע לפני יישום החומר, הזמן שלוקח לחומר להתייבש, עובי השכבה המקסימלי שיש ליישם על מנת להבטיח איטום אפקטיבי או חיבור אפקטיבי וכדומה. כל אלה הם פריטי מידע שחשוב מאוד להכיר לפני שמתחילים לעבוד עם סיקה או בעצם עם כל חומר מקצועי אחר.

מומחי הבנייה של המרכז לבניה פרטית עובדים עם סיקה על בסיס יומיומי, מכירים היטב את כל השימושים של החומר ואת האופן המיטבי ליישום שלו במשימות בנייה רבות ומגוונות. המרכז מציע ליווי, ניהול, תכנון וביצוע פרויקטים שלמים של בניה פרטית ובכלל זה מעמידים לרשות הלקוח את כל החומרים הטובים ביותר להשלמת הבנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כמו גם את כוח האדם המיומן והמקצועי ביותר להשלמת כל משימות הבנייה ללא יוצא מן הכלל.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!