עבודות מסגרות – התקנת סורגים גדרות ברזל ופרגולות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

אנחנו לא תמיד שמים לכך לב אבל הבית של רבים מאיתנו פשוט מלא בברזל. יש לנו סורגים על החלונות, אנחנו נעזרים בברזל בתור מעקי מדריגות, מכינים מברזל גדרות לבית ומעצבים פרגולות. לא פעם ההצמדה של הברזל היא לנקודות בהן אנחנו צריכים יותר מכל להרגיש בטוחים. לדעת ששום דבר לא נופל או נמצא בסכנה זו או אחרת.

לכן, אנחנו נמצאים כאן. כדי להסביר מה חשוב לשים אליו לב עת אתם יוצאים לדרך ומחפשים מי שיתקין לכם איזה ברזל.

אל תוותרו על איכות

הבטיחות שלנו, של בני הבית שלנו, של הילדים שלנו וכן הלאה, היא ככל הנראה הדבר הכי חשוב בעולם. מי היה מוכן לחשוף את הילדים שלו לאיזו סכנה שלא תבוא, ככל הנראה אף אחד. זה לא מפתיע. הבית שלנו הוא יותר מכל המקום בו אנחנו רוצים להרגיש ביטחון מלא, תחושה כאילו יש לנו תמיד לאן לחזור, כאילו אנחנו לא צריכים לדאוג משום דבר.

לכן, חשוב כל כך להקפיד על רכישה של ברזל איכותי לצורך כל משימה. שימו לב כי לא תמיד מדובר על אותו הברזל בדיוק. לעיתים לעבודות המתרחשות מחוץ לבית נעדיף ברזל מסוג מסוים, כזה עמיד לקורוזיה ולפגעים אחרים הנוצרים מהנחה של ברזל לנזקיו של מזג האוויר. עוד בבית אנחנו יכולים דווקא להשקיע בבחירה של ברזל צבוע צבעים מסויימים ומעוטר באופן כזה שבבית דווקא יצליח להחזיק מעמד לאורך כל הדרך.

המחיר נוסע מהיקף העבודה

אנחנו לא תמיד מחשבים נכון כאשר אנחנו רוצים לחסוך ולבחור באופן כזה שיקל עלינו את ההוצאה מולה אנחנו ניצבים.  באתר המרכז הישראלי למסגרות תוכלו למצוא אנשי מקצוע מעולים הרבה פעמים נרגיש דווקא על ידי הזמה קטנה יותר כי אנחנו חוסכים כסף. אבל זה לא ממש נכון. אם גם ככה יש כמה מפגעים בבית ואתם רוצים לעשות כמה דברים שונים, לא פעם עדיף דווקא להזמין הזמנה גדולה, כזו שתכלול את כל האלמנטים על מנת שבסופו של דבר תקבלו עבודה במחיר טוב בהרבה מזה שהייתם יכולים לקבל בכל סיטואציה אחרת.

אתם יכולים לבקש תיק עבודות

אם אתם לא בטוחים מה העיטור הספציפי אותו אתם רוצים למעקה של המדרגות, מתלבטים באיזה צבע לבחור את הברזל איתו אתם עתידים לעטר את הפרגולה וכן הלאה, אתם בהחלט יכולים לבקש מאיש המקצוע אותו בחרתם תיק עבודות שיוכיח לכם כי אכן מדובר על איש מקצוע מנוסה ומיומן שיש לו ידיים טובות לביצוע המשימה.

בסופו של דבר זה הבית שלכם. אין שום סיבה שאיש יבצע עבודה אותה אתם לא אוהבים או הייתם שמחים לו נעשתה באופן אחר.

אנחנו מחכים לכם כדי לקבל הזמנות חדשות ולעזור לכם לאורך התהליך לבחור את הברזל המתאים לכם ולהתקין אותו כנדרש.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו