עיצוב משרד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

פתיחת משרד או מעבר למשרד חדש הוא בהחלט אירוע מרגש ומלהיב בחייו של כל עסק ויחד עם זאת, את האירוע הזה חשוב מאוד לבצע מתוך חשיבה עסקית מתקדמת, שחלק לא קטן בה צריך להתייחס לנושא של עיצוב משרד. עיצוב המשרד שלכם חייב לתמוך בערכי היסוד שאותם אתם רוצים לשדר ללקוחות, הוא חייב לתמוך באווירה שאתם רוצים ליצור בקרב העובדים שלכם שמבלים את כל זמן העבודה שלהם בין קירות המשרד והוא חייב לתמוך גם במטרות העסקיות שאותן אתם רוצים להשיג.

עיצוב וערכים עסקיים – מה הקשר?

ובכן, הקשר הוא חד וברור וחשוב שתכירו בו לפני שאתם נכנסים לתהליך של עיצוב משרדים. האופן בו המשרד שלכם מעוצב, משפיע ישירות על האווירה במשרד, על שביעות הרצון של העובדים במקום עבודתם, על הרצון והדחף של הלקוחות לעבוד איתכם ולהמשיך לעבוד איתכם ועל הרצון של ספקים או שותפים לבצע עמכם שיתופי פעולה. לכל אחד מהגורמים הללו יש ציפיות מסוימות מהמשרד שלכם בהתאם לאופן בו הוא תופס אתכם ובהתאם לתחום הפעילות שלכם. עיצוב של משרד פרסום יהיה לבטח יותר צבעוני, חדשני ויצירתי מעיצוב של משרד עורכי דין שיהיה יותר שמרני, יציב וסמכותי. בכל מקרה הפוך, שני המשרדים יכולים לסבול ממיעוט לקוחות ותחלופה של עובדים.

מגמות בעיצוב משרדים

עיצוב משרד כמו כל פרויקט עיצוב פנים, מושפע מן הסתם ממגמות שונות בעולם העיצוב וזה בסדר גמור. מגמות נוכחיות מתמקדות בריצוף פרקט, קירות זכוכית, חיפוי קירות פנים, הנמכת תקרה, תאורה חסכונית אך חזקה, כיווני אור גדולים ופתוחים ועוד. את כל אלה אפשר לשלב בכל משרד, אבל בכל משרד ניתן לשלב אותם בצורה שונה, בגוונים שונים, בתצורות שונות ועם אופי שונה. אדריכל או מעצב פנים המתמחה בתחום של עיצוב משרד, יכול להציע לכם את כל המרכיבים הללו כמיטב המגמות החמות ביותר בעולם העיצוב, אבל מה שחשוב מבחינתכם ואת זה אתם רוצים לוודא שגם המעצב מבין מן היסוד הוא, שהעיצוב הספציפי עבורכם, יתמוך במאה אחוז בערכי היסוד של הערך שלכם, בציפיות של הלקוחות והעובדים ובמטרות העסקיות בתחום הפעילות שלכם.

זה לא משנה אם אתם מכירים מעצב פנים סופר מקצועי ומבוקש בתחום של עיצוב בתים – זהו לא המעצב שאותו אתם רוצים לשכור לטובת עיצוב משרד. עיצוב המשרד שלכם צריך להתבצע על פי תהליכים ומתודולוגיות המותאמים לעולם העסקי, תהליכים שלוקחים בחשבון לא רק את עקרונות העיצוב המקצועיים, אלא גם את האופן בו מתכתבים עקרונות אלה עם המטרות העסקיות שלכם ועם ציפיות השוק מכם. אתם לא רוצים להיראות יוקרתיים מדי ולא זולים מדי, לא חדשניים מדי ולא שמרניים מדי, לא מודרניים מדי ולא מיושנים מדי – את כל זה אמור מעצב הפנים להסדיר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו