עיצוב משרד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

פתיחת משרד או מעבר למשרד חדש הוא בהחלט אירוע מרגש ומלהיב בחייו של כל עסק ויחד עם זאת, את האירוע הזה חשוב מאוד לבצע מתוך חשיבה עסקית מתקדמת, שחלק לא קטן בה צריך להתייחס לנושא של עיצוב משרד. עיצוב המשרד שלכם חייב לתמוך בערכי היסוד שאותם אתם רוצים לשדר ללקוחות, הוא חייב לתמוך באווירה שאתם רוצים ליצור בקרב העובדים שלכם שמבלים את כל זמן העבודה שלהם בין קירות המשרד והוא חייב לתמוך גם במטרות העסקיות שאותן אתם רוצים להשיג.

עיצוב וערכים עסקיים – מה הקשר?

ובכן, הקשר הוא חד וברור וחשוב שתכירו בו לפני שאתם נכנסים לתהליך של עיצוב משרדים. האופן בו המשרד שלכם מעוצב, משפיע ישירות על האווירה במשרד, על שביעות הרצון של העובדים במקום עבודתם, על הרצון והדחף של הלקוחות לעבוד איתכם ולהמשיך לעבוד איתכם ועל הרצון של ספקים או שותפים לבצע עמכם שיתופי פעולה. לכל אחד מהגורמים הללו יש ציפיות מסוימות מהמשרד שלכם בהתאם לאופן בו הוא תופס אתכם ובהתאם לתחום הפעילות שלכם. עיצוב של משרד פרסום יהיה לבטח יותר צבעוני, חדשני ויצירתי מעיצוב של משרד עורכי דין שיהיה יותר שמרני, יציב וסמכותי. בכל מקרה הפוך, שני המשרדים יכולים לסבול ממיעוט לקוחות ותחלופה של עובדים.

מגמות בעיצוב משרדים

עיצוב משרד כמו כל פרויקט עיצוב פנים, מושפע מן הסתם ממגמות שונות בעולם העיצוב וזה בסדר גמור. מגמות נוכחיות מתמקדות בריצוף פרקט, קירות זכוכית, חיפוי קירות פנים, הנמכת תקרה, תאורה חסכונית אך חזקה, כיווני אור גדולים ופתוחים ועוד. את כל אלה אפשר לשלב בכל משרד, אבל בכל משרד ניתן לשלב אותם בצורה שונה, בגוונים שונים, בתצורות שונות ועם אופי שונה. אדריכל או מעצב פנים המתמחה בתחום של עיצוב משרד, יכול להציע לכם את כל המרכיבים הללו כמיטב המגמות החמות ביותר בעולם העיצוב, אבל מה שחשוב מבחינתכם ואת זה אתם רוצים לוודא שגם המעצב מבין מן היסוד הוא, שהעיצוב הספציפי עבורכם, יתמוך במאה אחוז בערכי היסוד של הערך שלכם, בציפיות של הלקוחות והעובדים ובמטרות העסקיות בתחום הפעילות שלכם.

זה לא משנה אם אתם מכירים מעצב פנים סופר מקצועי ומבוקש בתחום של עיצוב בתים – זהו לא המעצב שאותו אתם רוצים לשכור לטובת עיצוב משרד. עיצוב המשרד שלכם צריך להתבצע על פי תהליכים ומתודולוגיות המותאמים לעולם העסקי, תהליכים שלוקחים בחשבון לא רק את עקרונות העיצוב המקצועיים, אלא גם את האופן בו מתכתבים עקרונות אלה עם המטרות העסקיות שלכם ועם ציפיות השוק מכם. אתם לא רוצים להיראות יוקרתיים מדי ולא זולים מדי, לא חדשניים מדי ולא שמרניים מדי, לא מודרניים מדי ולא מיושנים מדי – את כל זה אמור מעצב הפנים להסדיר עבורכם.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!