עיצוב משרד

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

050-3322584 לייעוץ ללא התחייבות 

עיצוב משרד

פתיחת משרד או מעבר למשרד חדש הוא בהחלט אירוע מרגש ומלהיב בחייו של כל עסק ויחד עם זאת, את האירוע הזה חשוב מאוד לבצע מתוך חשיבה עסקית מתקדמת, שחלק לא קטן בה צריך להתייחס לנושא של עיצוב משרד. עיצוב המשרד שלכם חייב לתמוך בערכי היסוד שאותם אתם רוצים לשדר ללקוחות, הוא חייב לתמוך באווירה שאתם רוצים ליצור בקרב העובדים שלכם שמבלים את כל זמן העבודה שלהם בין קירות המשרד והוא חייב לתמוך גם במטרות העסקיות שאותן אתם רוצים להשיג.

עיצוב וערכים עסקיים – מה הקשר?

ובכן, הקשר הוא חד וברור וחשוב שתכירו בו לפני שאתם נכנסים לתהליך של עיצוב משרדים. האופן בו המשרד שלכם מעוצב, משפיע ישירות על האווירה במשרד, על שביעות הרצון של העובדים במקום עבודתם, על הרצון והדחף של הלקוחות לעבוד איתכם ולהמשיך לעבוד איתכם ועל הרצון של ספקים או שותפים לבצע עמכם שיתופי פעולה. לכל אחד מהגורמים הללו יש ציפיות מסוימות מהמשרד שלכם בהתאם לאופן בו הוא תופס אתכם ובהתאם לתחום הפעילות שלכם. עיצוב של משרד פרסום יהיה לבטח יותר צבעוני, חדשני ויצירתי מעיצוב של משרד עורכי דין שיהיה יותר שמרני, יציב וסמכותי. בכל מקרה הפוך, שני המשרדים יכולים לסבול ממיעוט לקוחות ותחלופה של עובדים.

מגמות בעיצוב משרדים

עיצוב משרד כמו כל פרויקט עיצוב פנים, מושפע מן הסתם ממגמות שונות בעולם העיצוב וזה בסדר גמור. מגמות נוכחיות מתמקדות בריצוף פרקט, קירות זכוכית, חיפוי קירות פנים, הנמכת תקרה, תאורה חסכונית אך חזקה, כיווני אור גדולים ופתוחים ועוד. את כל אלה אפשר לשלב בכל משרד, אבל בכל משרד ניתן לשלב אותם בצורה שונה, בגוונים שונים, בתצורות שונות ועם אופי שונה. אדריכל או מעצב פנים המתמחה בתחום של עיצוב משרד, יכול להציע לכם את כל המרכיבים הללו כמיטב המגמות החמות ביותר בעולם העיצוב, אבל מה שחשוב מבחינתכם ואת זה אתם רוצים לוודא שגם המעצב מבין מן היסוד הוא, שהעיצוב הספציפי עבורכם, יתמוך במאה אחוז בערכי היסוד של הערך שלכם, בציפיות של הלקוחות והעובדים ובמטרות העסקיות בתחום הפעילות שלכם.

זה לא משנה אם אתם מכירים מעצב פנים סופר מקצועי ומבוקש בתחום של עיצוב בתים – זהו לא המעצב שאותו אתם רוצים לשכור לטובת עיצוב משרד. עיצוב המשרד שלכם צריך להתבצע על פי תהליכים ומתודולוגיות המותאמים לעולם העסקי, תהליכים שלוקחים בחשבון לא רק את עקרונות העיצוב המקצועיים, אלא גם את האופן בו מתכתבים עקרונות אלה עם המטרות העסקיות שלכם ועם ציפיות השוק מכם. אתם לא רוצים להיראות יוקרתיים מדי ולא זולים מדי, לא חדשניים מדי ולא שמרניים מדי, לא מודרניים מדי ולא מיושנים מדי – את כל זה אמור מעצב הפנים להסדיר עבורכם.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

הדברת פשפשים
בלוג
iengcoil_admin

הדברת פשפשים באמצעות חנק

  אם אתה חושב שיש לך פשפש המיטה בבית. אז יש מספר כללים הכלל הראשון הינו לערב איש מקצוע שעוסק ב הדברת פשפשים. הכלל השני

בלוג
iengcoil_admin

עלויות חימום תת רצפתי

כשאנחנו מבקשים לרכוש מערכת או מתקן מסוים לבית, אחד המדדים העיקריים שיעזרו לו להחליט האם לעשות זאת ומה בדיוק לקנות, הוא מדד העלויות. אנחנו צריכים

בלוג
iengcoil_admin

חשיבות איכות מתכות בתחום הבניה

מה לא נאמר על מתכות בתחום הבניה? אך באופן עקרוני מדובר על חומר הגלם הקריטי ביותר בכל בניה. לא משנה אם מדובר על בניה של

התקשרו עכשיו