עלות שלד בית פרטי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

בניית בית פרטי במודל בנה ביתך היא ללא ספק משימה קשה ומורכבת לאדם פרטי שאין לו שום ידע, שום ניסיון ושום היכרות עם עולם הבנייה. תהליך הבנייה מורכב מכמה וכמה שלבי מפתח, שכל שלב כזה דורש איש מקצוע שונה שאותו יש תחילה לבחור ולאחר מכן גם לחתום איתו על הסכם עבודה, לפקח עליו ולוודא שהוא אכן ממלא את כל התחייבויותיו. מעבר לכל זה, גם צריך איכשהו לשלוט בכל נושא העלויות והתקציב, כשבפועל אתם מקבלים הצעות מאנשי מקצוע שונים ביחס לשלבים שונים בפרויקט. שלב מרכזי בכל פרויקט בנייה הוא שלב בניית השלד, ובשורות הבאות מדברים איתכם המומחים של י.נ הנדסה על המורכבות של בניית בית פרטי ועל הנושא של עלות שלד בית פרטי.

מה כוללת המשימה של בניית שלד?

ייתכן שיש לכם כבר מושג למה הכוונה במונח שלד מבנה ומה בדיוק הוא כולל, וייתכן שהידע שלכם הוא חלקי בלבד. בפועל, בניית שלד היא משימה מורכבת שמגלמת בתוכה שורה של אנשי מקצוע שונים, המנוהלים כולם על ידי קבלן השלד, מהנדס הבניין והאדריכל. תהליך בניית השלד מתחיל למעשה בסימון ומדידה על ידי מודד מוסמך שמסמן את גבולות המגרש ואת המיקומים המדויקים של יסודות הבניין. לאחר מכן מבוצע קידוח כלונסאות, החדרת הכלונסאות לקדחים, יציקת בטון וביצוע בדיקה סונית לבדיקת שלמות היסודות. אלו הם למעשה יסודות המבנה ועל גביהם נבנה בסיס המבנה. לאחר השלמת בסיס המבנה, נבנית מעטפת הבטון של המבנה, קרי קירות החוץ של המבנה, תקרות בקומות ביניים וגג המבנה. כמו כן, תהליך בניית השלד כולל גם את בניית קירות הפנים שמחלקים את החלל הפנימי של המבנה לחדרים וחללי פנים קטנים יותר.

עלות שלד בית פרטי

איך כל זה משפיע על עלות שלד בית פרטי?

עלות שלד בית פרטי היא עלות שמחושבת ממודל תמחור מעורב, המשלב עלות למטר בנוי בנוסף לעלויות קבועות. כלל העלויות מגולמות יחד ונמסרות ללקוח כמחיר למטר או כמחיר כולל לפרויקט הספציפי. ככל שהבית גדול יותר, ככל שהוא גבוה יותר וככל שיש לו יותר חזיתות כך תהיה כמות המטרים הבנויים גדולה יותר וכך תהיה גם כמות העבודה וכמות חומרי הגלם הנדרשים גדולות יותר, ובהתאם לכך גם המחיר. על כך יש להוסיף עלויות קבועות כמו עלות מודד מוסמך, עלות מהנדס, עלות ציוד, עלות פיגומים אם נדרשים ועלויות קבועות אחרות ועל כך יש להוסיף את הרווח שמבקש לעצמו קבלן השלד גם לפי מטר וגם עבור הפרויקט כולו. בתחשיב יכול הקבלן לכלול עלויות בלתי צפויות כמו פגמים ביסודות המבנה, שיחייבו תיקון מורכב או יציקה חדש במיקום אלטרנטיבי. גם מורכבות הארכיטקטורה של המבנה והאופן בו היא משפיעה על מורכבות בניית השלד, גם היא מגולמת במחיר. כל אלה יחד בסופו של דבר מרכיבים את המונח הכללי שנקרא עלות שלד בית פרטי, ועלות זאת יכולה מן הסתם, להשתנות בין פרויקט לפרויקט בהתאם למאפייני הפרויקט.

ככלל, אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את העלויות הנמוכות ביותר מבלי לוותר על הסטנדרטים, אם אתם רוצים מקסימום יעילות בהתנהלות הפרויקט ומינימום זמן לסיומו, הדבר הנכון ביותר מבחינתכם הוא לשכור גורם מקצועי שלא רק יבצע עבורכם את תהליכי הבנייה הנדרשים, אלא גם ינהל עבורכם את הפרויקט. חברת י.נ הנדסה מציעה לכם בדיוק את האפשרות הזאת ומעמידה לרשותכם את אנשי הצוות הטובים ביותר ואת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה והכל בעלויות תחרותיות ואטרקטיביות ביחס למחיר השוק.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

התקשרו עכשיו