פינוי אסבסט – כל הפרטים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

אסבסט היא חומר בניה נפוץ כל כך במדינת ישראל הצעירה, עד שאתם יכולים למצוא איזכורים לחומר הזה בספרות ובשירה הישראליים. שכן, מדובר על חומר נפוץ, מוכר, כזה שהיה בכל בית ובניין כמעט. אלא שבתחילת שנות האלפיים, ה- FDA האמריקאי הוציא הודעה רשמית כי מדובר על חומר רעיל, מזיק והנורא מכל- מסרטן. כך שבהחלט נוצרה סיטואציה חדשה איתה ענף הבנייה נאלץ להתמודד.

פינוי אסבסט הפך פופולארי בשנים האחרונות, לאור המודעות וגם משום שבשנים האחרונות חל צורך בעידכון התשתיות אותן הניחות לפני שלושים, ארבעים וחמישים שנה. כך שבהחלט, כאשר רוצים לאטום את הגג מחדש ולבצע כל פעולה אחרת, זה הזמן הנכון להחליף את האסבסט המזיק בחומרים אחרים, ידידותיים יותר לסביבה ועבורינו.

כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא ידובר בהרחבה במאמר הזה ממש כאן.

שימו לב כי מדובר על עבודה השמורה לאנשי מקצוע בלבד

הטעות הנפוצה ביותר של מרבית הלקוחות המחפשים שירותים שונים בענף הבניה היא כאשר, לאור החישוב הכלכלי, בוחרים באנשי מקצוע לא טובים דיים. לא רק שמדובר על בחירה לא נכונה שעלולה להביא לכך שהפינוי לא ייעשה על הצד הטוב ביותר, אלא שאופן הפינוי עלול להביא לנזק ולפגיעה באיכות חייהם של תושבי הבניין.

הרי פינוי אסבסט בזול, לאורך השנים מתפרק ומתפורר מה שבהחלט עלול לייצר אבק שמביא לא פעם להופעת מחלות אצל אלו שנדבקו באותו אבק. לכן, ההמלצה היא לא לוותר ולשכור אנשי מקצוע מנוסים, אלו היודעים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, על מנת להבטיח כי אכן העבודה תיעשה בצורה טובה ותאפשר פינוי נכון של הגג.

בנוסף, שימו לב כי לאנשי מקצוע יש את הציוד המתאים להורדה ופינוי של האסבסט, קשר למשאיות רלוונטיות שיכולות להביא ל

בחרו את הזמן הנכון

טעות נוספת היא כמובן של אלו הבוחרים לבצע את עבודות הפינוי בחורף. אל תשכחו כי מדובר על החומר שאטם את גג הבניין. אם פינוי האסבסט ייעשה בחודשי החורף הדבר עלול להביא בטווח הרחוק לנזילות, מהן עדיף היה להמנע. לכן, ההמלצה היא כמובן לבחור את חודשי הקיץ נטולי הגשם בישראל, על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שימו לב כי לאחר הפינוי עליכם לוודא כי נעשה איטום לגג שימנע הופעה של נזילות בהמשך הדרך. מה שאיש מאיתנו כמובן לא היה רוצה לחוות. כך שעליכם לקחת גם את הדבר הזה בתוך החישוב הכללי.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

אנחנו מחכים לכם כאן על מנת לעזור לכם לאורך התהליך. אנחנו מאמינים כי ביחד נוכל למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם, לוודא כי נעשה פינוי אסבסט בצורה הטובה ביותר לרווחתכם ולרווחתם של כל דיירי הבניין והבית בו אתם חיים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

התקשרו עכשיו