פינוי דירה לאחר שבעה – מה ניתן לעשות?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

במשך 20 או אפילו 30 שנה גדלתם בבית ההורים שלכם. העברתם שם חלק די ניכר מהילדות, מההתבגרות, מהחיים שלכם. עזבתם את הבית, הקמתם בית ומשפחה משלכם, אבל תמיד, תמיד הבית של הוריכם נשאר עמוק בלבכם. זה תמיד המקום לחזור אליו. המקום להיזכר בריחות של הבישולים ולהגיע בשנות הבגרות לארוחות משפחתיות, המקום לפתוח בו אלבומים או להכניס קלטות שהוסרטו באירועים מיוחדים. המקום לפתוח את הארון ולראות מה עוד נשאר בו שהיינו ילדים. המקום שבו גם לילדים שלנו נצברות חוויות משפחתיות מיוחדות. מקום שבו היו הרבה בכי וצחוק, המון חוויות מכל הסוגים, מקום שפשוט אי אפשר להסביר במילים עד כמה הוא חשוב לנו מכל כך הרבה זוויות. אז כן. החיים עוברים וממשיכים, ההורים שלנו מתבגרים ומגיע השלב הזה שצריך להיפרד. אחרי השבעה, אחד הדברים הכי קשים שאנחנו צריכים לעשות הוא לפנות את הדירה או הבית של ההורים שלנו. אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

 

פינוי ירושות יש דבר כזה

מכיון ומדובר במקום שיש בו הרבה מאוד מטען רגשי ואצל כל אחד ואחת מאיתנו זה בא לידי ביטוי בצורה שונה, אפשר לעשות את זה גם קצת אחרת. פינוי דירת נפטר הוא למעשה שירות הניתן על ידי חברות מקצועיות שהתפקיד שלהן הוא בעצם להגיע לדירה של אנשים שכבר לא גרים בה ואלו שירשו את הנכס צריכים לפנות אותו. לרוב מדובר בדירות עמוסות בחפצים, ברהיטים, במסמכים מכל הסוגים ויש קושי גם בהיבט הלוגיסטי, גם בהיבט הרגשי וגם בהיבט הפיזי לפנות את הדירות הללו. הן עמוסות, לעתים גם לא כל כך מסודרות.

 

אז איך השירות עובד ואיך זה בעצם יכול להקל עליכם?

בראש ובראשונה אתם צריכים למצוא חברה כזו. תוכלו לחפש דרך המלצות של אנשים שאתם מכירים, לפרסם מודעה בקבוצת הווטצ‘אפ השכונתית של הבניין שלכם או השכונה, לבדוק בפייסבוק או פשוט להשוות בין כמה חברות המתמחות בפינוי ירושות דרך האינטרנט. לאחר מכן אתם צריכים להגיע לדירה עצמה בין אם לבד ובין אם מישהו שילווה אתכם ולבדוק היטב אם יש משהו שאתם רוצים לקחת מהדירה. שימו לב לכלים עתיקים, רהיטים שכבר אי אפשר להשיג יותר בשום מקום, אלבומים משפחתיים ישנים, מזכרות, דברים שאתם באמת לא רוצים שיזרקו או יקרה להם משהו. אחרי שסיימתם, נציגי החברה, לפעמים מדובר בנציג אחד לפעמים ביותר, תלוי בגודל הדירה ובכמות החפצים שיש בה יגיע לנכס בזמן שתיאמתם. התפקיד שלו יהיה לעשות סדר בבלאגן. למיין, לסדר, לחלק מה הולך לתרומה, מה אתם יכולים למכור או למסור לאנשים שאתם מכירים ואפילו את חלק מהדברים החברה תשמח לרכוש מכם.

 

מה היתרונות של השירות הזה

  1. אתם חוסכים המון זמן ובעצם לא צריכים לעשות את הסדר בעצמכם, יש מישהו שמגיע ועושה את זה עבורכם.
  2. התהליך הופך קל יותר מבינה רגשית כי יש בעצם מישהו שמלווה אתכם. גם אם את החפצים יקרי הערך הכספי או הסנטימנטלי אתם לא רוצים למיין כעת, נציג החברה יוכל לעשות את זה עבורכם.
  3. זה משתלם מאוד משום שאתם לא צריכים לסחוב שום דבר, לא צריכים להעביר כלום בעצמכם וזה כמובן יאפשר לכם למכור, להשכיר או לעבור לדירה הזו כמה שיותר מהר.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו